#54 دوره یادگرفتن دستگاه لیزر – با صرفه سازی وبسایت خویش برای جستجوی محلی

به منظور اخذ شایسته ترین رتبه‌ی دستگاه لیزر ممکن در موتورهای جستجو میدانید که می بایست محتوای مرتبط و خوب را به صورت مداوم ایجاد فرمایید و آن‌گاه آن را افزایش داده و پیرامون وب بازاریابی فرمائید . گوگل و بقیه موتورهای کاوش وقتی که صفحات سایتتان را محاسبه می‌نمایند , از چند سیگنال متعدد بهره می کنند تا در زمینه ی اکران صفحه های و ترتیب آنان هنگام تایپ کردن یک جستجو بوسیله استفاده کننده تصمیم بگیرند . وقتی که برای جستجوی محلی بهینه‌سازی می‌کنید یک سری زمینه ویژه هستند که باید روی آنها تمرکز کنید . اولی گزینه بهینه‌سازی صفحه و محتوا دستگاه لیزر است , هر صفحه دستگاه لیزر از وبسایتتان بایستی برای دستگاه لیزر یک کلید واژه‌ی منحصر و دارنده میزان جستجوی بالا با صرفه شود و حتماً می بایست مطمئن گردید که موادسازنده با اهمیت را از منظر فنی تجهیز کرده باشید .

می‌توانید ویدئوهای گذشته را برای اخذ جزئیات فنی اکثر در مورد دستگاه لیزر ملاحظه کنید , البته در کمترین وضعیت می بایست روزگار کافی را برای بهینه‌سازی عنوان ورقه , تعریف متا , تگ‌های تیتر دستگاه لیزر , متن حساس و متن alt هر یک از تصاویرتان بگذارید . تا کنون موارد ذکر شده نباید برایتان تازه باشند ولی بیایید هم‌اکنون راجع‌به بعضی از مساله اختصاصی جستجوی محلی کلام کنیم که می توانند به شما یاری کنند .

اولی گزینه داده ها تماستان است که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد و چند موردی ویژه هستند که بایستی به طریقی خاص در صفحه‌ی تماس با ما قرار دهید . دستگاه لیزر می توانید به آدرس پایین رجوع کنید schema . org/LocalBusiness و به دنبال اجزای مخصوصی بگردید که با مدل کسب‌ و کارتان دستگاه لیزر مطابقت دارند . البته بیایید دستگاه لیزر یک مثال ساده را برای نحوه‌ی عملکرد میکروداده ابلاغ کنیم .

فرض فرمایید یک صفحه‌ی تماس دارید که اسم , تعریف کسب‌ و فعالیت , آدرس و شماره‌ی تلفنتان را نشان می‌دهد . شما یه خرده کد دارید که احتمالاً مشابه این است با اضافه کردن پاره ای تگ و تعریفی واضح از این موردها که از طریق نشانه‌گذاری تمجید شده در تارنما مذکور انجام می گیرد به موتورهای جستجو میگویید که دقیقاً هر متنتان چه گونه از اطلاعاتی را نشان می‌دهد . به خیال داشته باشید که این موردها پایه‌ای میباشند . برای هر چیزی میکروفرمت وجود دارد . از ساعت ها عمل گرفته تا گونه های پرداختی که پذیرش می‌کنید و آیتم‌های منحصربه‌فرد هر صنعت مثل منوهای رستوران‌ها .

در کمترین موقعیت بایستی مطمئن شوید که اسم کسب‌ و کار , آدرس و شماره‌ی تلفنتان لحاظ شده باشد و همچنین بایستی نشانی نشانی اینترنتی کسب‌ و کار , راهنمای مسیر یا نقشه و یک عدد دو عکس با متن alt متناسب را بگنجانید . اما ایران روتک انسانی را فراموش نکنید , می بایست کاری نمائید که آن‌ها به آسانی با شما تماس حاصل کنند . دستگاه لیزر این عمل از روش فرم‌ها و شبکه‌های اجتماعی انجام میگیرد .

یک نکته‌ی دیگر داده ها کسب‌ و کارتان همواره می بایست در گوشه‌ی سمت راست و زیر بخش پانویس هر ورقه دستگاه لیزر قرار بگیرند . این مکان بسیار رایجی دستگاه لیزر است که یوزرها عادت دارند در آنجا در پی داده ها تماس بگردند و براین اساس مطمئن خواهید شد که اطلاعاتتان تخت‌گاز بوسیله کاربر در هر ورقه از سایتتان رصد می گردد , اما در صورتی‌که قصد تماس داشته باشد . این روز ها همچنین بایستی کسانی که بدون استعمال از کامپیوترهای رومیزی به جستجوی شما می‌پردازند را هم لحاظ نمایید , آن ها وقتی که در خانه یا این که دفترشان نیستند , با ابزارهای موبایلی هم کاوش می‌نمایند و مقدار متعددی از این جستجوها در محتوای محلی میباشند .
#24 بررسی خطاهای سرچ کنسول گوگل در پلاگین Yoast SEO


سایتی که در موبایل به نیکی اکران داده شود و عمل نماید , نه ‌تنها به موتورهای جستجو در سوی پاسخ به جستارهای موبایلی کاربران امداد خواهد کرد بلکه کاری میکند که کاربران صرف‌ لحاظ از ابزار گزینه به کارگیری تجربه‌ی مثبتی از شما و سایتتان داشته باشند . ویژگی مشاهده‌ی سرعت صفحه‌ی گوگل به شما اجازه می دهد نگاهی به شمایل سایتتان در گوشی‌های گوشی بیاندازید . همینطور می تواند سایتتان را کپی کرده و توصیه‌هایی را در زمینه ی نحوه‌ی ارتقای عملکردتان در صفحه ها موبایل ارائه کند .

چنانچه منابع یا تخصص برنامه‌نویسی لازم را در اختیار دارید می توانید با فایده از تولید سایتی غیروابسته و منحصر به فرد کاربران موبایل که در قالب یک دامنه یا این که زیر دامنه قرار میگیرد , بخشی از این خطاها را حل کنید یا این که در وضعیت خوبتر می‌توانید از یک طراحی تعاملی فایده کنید که کلیه چیز را مبتنی بر سایز صفحه‌ای که وبسایتتان از بک مقر کد یکسان رندر می گردد , تنظیم می‌نماید مخلص سخن اینکه بخش اعظمی از مشتریان محلی از گوشی بهره می‌کنند و در شرایطی‌که سایتتان اطلاعات بی نقص را برای نیازهای بازدیدکنندگان موبایلی فراهم نکند یا با مرورگرشان به خلل بخورد احتمالاً یک مشتری بالقوه را از دست خواهید اعطا کرد .

تمرکز بر بهینه‌سازی کاغذ , ایجاد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *