مقررات دستگاه لیزر ۶ نکته دارای اهمیت دستگاه لیزر در سال ۲۰۱۶

قوانین دستگاه لیزر در یک سری سال اخیر شاهد تغییرات اکثری بوده است , گوگل هر ساله بیش تر از ۵۰۰ توشه الگوریتم‌های جست‌وجو خویش را به روز مینماید و سایت‌های بخش اعظمی با تغییرات الگوریتم تازه به‌طور کامل حذف می‌شوند , برای همین پی بردن اصول دستگاه لیزر از هر گزینه‌ای برای بازاریابی اینترنتی حائز اهمیت است . ولی با تغییر تحول الگوریتم‌ها این نگرانی برای صاحبان سایت‌ها پیش نیاید که نکنِ وبسایت ما هم پنالتی ( حذف در جست‌وجو ) شود . فلسفه دستگاه لیزر از اول بر روی محتوای کیفیت بالا و استاندارد بوده و است و این آپدیت‌های الگوریتم برای هوشمند شدن موتور جست‌وجوگر و بیش تر چشم شدن محتوای سایت‌های کیفیت خوب است .
متخصصان دستگاه لیزر نکات مختلفی را در رابطه وضعیت دستگاه لیزر و چگونگی نتیجه‌گیری از سرمایه‌گذاری بر محتوا را در سال ۲۰۱۶ , ارائه کرده‌اند .

صاحبان وب‌سایت‌ها و بازاریاب‌های اینترنتی سرمایه‌گذاری بر روی محتوا را تقویت می کنند , اما برای تقویت این سرمایه‌گذاری , می بایست یه خرده زمان برای یادگیری قوانین نو دستگاه لیزر , در حیث داشته باشند . متخصصین دستگاه لیزر می گویند , روزهایی که دقت موتورهای جست‌وجو به عنا وین و استعمال از لغات حساس باطن آن‌ها برای دریافت ترافیک بالا در وب‌سایت , دیگر تمام‌شده است و محور استراتژی‌های تازه دستگاه لیزر , بر گزینه‌ای به اسم &# دستگاه لیزر روتک ; تجربه کاربری دل‌نشین ” است .

قبلاً برای اجرای دستگاه لیزر , توصیه‌ها بر روی عبارات اصلی متمرکز بودند . , البته آیا واقعیت این است ؟
موتورهای کاوش روزبه‌روز هوشمندتر می شوند . دیگر در دست گرفتن صفحات و روش سناریو محتوا یا این که این‌که صفحات ایجادشده برای چه کلماتی اکران داده‌شده‌اند , از عهده تولیدکنندگان محتوا خارج‌شده است .
بر پایه ی مطالعه‌ای بر روی آینده دستگاه لیزر که به وسیله موسسه Moz در آگوست ۲۰۱۵ انجام‌شده است , فاکتورهای اساسی مؤثر بر دستگاه لیزر در سال جدید موارد تحت خواهند بود :

موبایل دوست بودن ( mobile Friendly ) وب‌سایت : ۸۸ %
تحلیل قیمت مشاهده‌شده صفحات : بالای ۸۱ %
داده‌های مصرفی مانند مدت‌زمان ثابت بودن در صفحه ها : بالای ۶۷ %
خوانا بودن و طراحی صفحه : بالای ۶۷ %

کاهش تأثیر دو فاکتور مورداستفاده اضافه تولیدکنندگان محتوا نیز درین مطالعه ثابت‌شده است :

تأثیر لینک‌های خریداری‌شده : ذیل ۵۵ %
تأثیر لینک‌های داخل متنی ( Anchor Text ) : تحت ۴۹ %

به‌دنبال مطلب , ۶ توصیه متخصص ها دستگاه لیزر برای سرمایه‌گذاری حداکثری محتوا در فایده از دستگاه لیزر را خواهید روئت کرد :
نکته های دستگاه لیزر - هدف از با صرفه سازی

انگیزه از بهینه سازی تارنما

هدف

دیگر نیازی به یک کلمه کلیدی مشخص برای توصیه نتایج مرتبط کاوش ندارید . درگذشته اخذ کلیک با اهمیت و با اهمیت بود . امّا در حال حاضر موتورهای جستجو روش ارتباط استفاده کننده با وب‌سایت شما را مشاهده می نمایند و فاکتورهایی برای امتیازدهی به تارنما شما دارا هستند که به‌صورت زیر هستند :

۱ – آیا استفاده کننده به نتایج جستجو برگشته و بر روی مورد ها دیگر کلیک می‌کند؟
۲ – هنگامی که در وب‌سایت شما میباشند , پاسخ آنچه در پی آن می‌گشته‌اند را یافته‌اند؟
۳ – روزگار متعددی در وب سایت شما باقی مانده است پس برایش دیدنی بوده
۴ – بی واسطه به محتوایی که دنبالش بوده رسیده یا این که بعداز چندین کلیک در تارنما شما به محتوا رسیده؟
۵ – آیا مجدداً کاربرها به تارنما شما رمز می‌زنند و یا صرفا یک‌بار به وبسایت شما رجوع می‌کنند؟

و … . .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *