دستگاه لیزر گوشی

سئو گوشی چیست؟

دستگاه لیزر موبایل یا این که بهینه سازی موتورهای کاوش گر برای موبایل دستگاه لیزر عبارت است از بهبود تجربه ی استفاده کننده از بازدید وب سایت , از روش نرم افزارهای browser موبایل و اطمینان از این‌که وب سایت مورد نظر از طریق قابل انعطاف افزارهای گوشی و موتورهای کاوشگر تلفن همراه قابل دسترسی است .

اهمیت با صرفه سازی موتورهای کاوش گر موبایلی در چیست؟

همان گونه که میدانید کاربرد گوشی تلفن های هوشمند میان اقشار مختلف جامعه روز به روز اکثر میشود . امروزه عمده جستجوها در فضای مجازی از طریق موبایل صورت میگیرد , بدین ترتیب گویا است که ارتقای کارایی و با صرفه سازی وب سایت ها به طریقی که در نرم افزارهای تلفن همراه به بهترین شکل چشم شوند , روز جاری بیش تر از هر وقتی اهمیت داراست . البته جستجوهای یوزرها در موبایل , دیگر به همان راه و روش ای که در دسکتاپ انجام میشد , نمیباشد . درین جستجوها , آلرژی نسبت به زمان عمده است و به شیوه ی مینیمال تری فیس میگیرند , بدین ترتیب باید خویش را با این تفاوت ها هماهنگ کنیم .
نوشته‌ی علمی ای با قضیه : ۶ ابزار سودمند برای بهینه سازی وبسایت ها در موتورهای جستجوگر گوشی دستگاه لیزر میتواند به شما کمک کند

اقدامات گوگل در جهت سئوی موبایلی


گوگل , مدتهاست که از اهمیت وب سایت های هماهنگ با قابل انعطاف افزارهای گوشی , برای یوزرها با خبر است و اقداماتی را دراین مورد دستگاه لیزر , در حق تقدم دستگاه لیزر قرار داده است . از ۱۹ نوامبر ۲۰۱۴ , گوگل برچسب دستگاه لیزر روتک - friendly را به نتایج جستجوهایی که از روش تلفن همراه انجام میشوند اضافه کرده است . این برچسب در لیست نتایج , به ابتدای نوشته تارنما هایی افزوده می‌شود که با نرم افزارهای گوشی با صرفه سازی گردیده اند .

دستگاه لیزر موبایل

اقدام دیگری که گوگل در این مورد انجام اعطا کرد این است که در ۲۱ آوریل ۲۰۱۵ , الگوریتم های خود را به طوری به روز کرد که در جستجوهای موبایلی , نخستین صفحاتی که با نرم افزارهای موبایل هماهنگ می باشند نمایش داده شوند . به این آپ تو دیت “ Mobilegeddon ” گفته می شود .

اسم این الگوریتم نسبتاً تمامی چی را درباره ی دست پخت جدید گوگل نشان میدهد . فرمول جدیدی که کاوش با موبایل های هوشمند را متحول خواهد کرد . درحال حاضر تمامی نگران این تغییر هستند , وب سایت های دستگاه لیزر آنلاین تمامی نگران تاثیر این الگوریتم که دوست دار سایت های صمیمانه است میباشند . این الگوریتم به وبسایت هایی که در موبایل های هوشمند خوب تر چشم می شوند کمک می‌نماید بالاتر از وبسایت های دستگاه لیزر دیگر قرار بگیرند .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *