اعلامیه های الگوریتم پنگوئن دستگاه لیزر ورژن ۴٫۰

در طول یکسری هفتۀ اخیر , شاهد تغییرات دستگاه لیزر و نوسانات اکثری در نتایج جستجوی گوگل بودیم . به روزرسانی که بیشتر اشخاص آن را پیش بینی کرده بودند , بالاخره انجام شد و گوگل در نهایت اظهار کرد پنگوئن نسخه ۴٫۰ دو خصوصیت اصلی دارااست :

الگوریتم تازه پنگوئن به طور لحظه ای ( Real - Time ) کار می نماید . این واقعاً خبر خیر است . اشخاص متعددی می باشند که برای دستگاه لیزر بی کیفیت خود , هزینه های گزافی صرف کرده اند و چه بسا پس از حذف کلیه بک لینک های اسپمی شان , گشوده نیز سایتشان به موقعیت نخستین برنگشته است . قطعاً خانه ای که بر روی ویرانه ها بنا شده باشد , مقاومت چندانی ندارد . این زمینه در مورد دستگاه لیزر نیز صحت می نماید . اشخاصی نیز که سئوی سایت خویش را بر رویلینک بیلدینگ بی کیفیت سازه کرده اند نباید انتظار داشته باشند که در جايگاه های بالای نتایج جستجو قرار داشته باشند . حذف لینک و پیوند های بی کیفیت , مطمئناً آنان را به وضعیت حساس خود بر نمی گرداند . با این وجود , به حیث می رسد کسب و کارهایی بخش اعظمی وجود دارا‌هستند که به دلیل الگوریتم پنگوئن با محدودیت های شدیدی مواجه بوده اند . آپدیت رسانی تازه الگوریتم پنگوئن برای چنین کسب و کارهایی , حالت جدیدی را به وجود خواهد آورد .
به گفته گوگل , این ورژن از الگوریتم پنگوئن از نسخه گذشته دقیق تر ( ایران روتک دستگاه لیزر ) است : این ویژگی به توضیح بیشتری نیاز دارد . در قبل به حیث می رسید , الگوریتم پنگوئن نسخه ۲٫۰ , پنالتی های مرتبط با عبارات با اهمیت و درجه ورقه را اضافه از نسخه ۱٫۰ آن اعمال می کرد . با این وجود , در یک سری سال اخیر شاهد پیشرفت های زیادی درین حوزه بوده ایم و احتمالاً گوگل مانند پیشین صرفا به فرایند لینک و پیوند بیلدینگ اهمیت نمی دهد و تک تک پیوند ها را مورد بررسی قرار میدهد . تنها دوره است که مشخص و معلوم می کند این دقیق تر شدن الگوریتم پنگوئن گوگل به چه معناست , اما به لحاظ می‌رسد برای کسانی که می‌خواهند از طریق دستگاه لیزر کلاه سپید سکو وبسایت خویش را افزایش دهند , خبر نیکی باشد .

مطلب ای با قضیه : دستگاه لیزر وبسایت به روش دستگاه لیزر کلاه سفید قادر است به شما یاری دهد
آپ تو دیت هامینگبرد ( مرغ مگس‌خوار )


این به روز در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۳ , یک تغییر کلی در الگوریتم‌های گوگل به وجود آورد و انگیزه از طراحی آن بهینه‌سازی موتورهای جستجو گر در جهت تشخیص خوبتر اهداف یوزرها , حین کاوش در فضای مجازی بود . در‌این آپ تو دیت , بهینه‌سازی موتورهای کاوش گر با میزان معنی و معنی سازگار شد و این , اهمیت تهیه‌ی محتوای سازگار با نیاز یوزرها را بیش‌ازپیش برای شرکت‌های بازاریابی واضح نمود .
رویه این الگوریتم به این فیس است که بر روی مضمون‌ عبارت کاوش شده کار می نماید . به‌این چهره که ابتدا برای واژه و کلمه متبوع مترادف پیدا کرده آن گاه از روش آن به هدف جستجوی مخاطب دست پیدا خواهد کرد و شایسته ترین نتایجی را که می‌تواند مخاطب را راضی نگه دارااست به وی ارائه میدهد . بطور مثال شما در گوگل تیتر ” خرید تلفن همراه ” را تایپ می کنید . دستگاه لیزر درین تراز مرغ مگس خوار شروع به کار می نماید و مترادف کلمات “ خرید ” و “ تلفن همراه ” را کاوش می کند . برای خرید از واژه و کلمه “ بازار ” و برای موبایل از “ گوشی تلفن تلفن همراه ” استفاده دستگاه لیزر می کند . سپس نتایجی را که به استفاده کننده ارائه خواهد اعطا کرد لینک و پیوند صفحاتی است که در محتوای آن در خصوص خرید و بازار موبایل توضیحاتی ارائه داده شده است .

این الگوریتم ها زیرا مربوط به زمینه بازاریابی محتوا نمیباشد دراین جا دستگاه لیزر مطرح نکردیم .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *