#7 پرهیز از سردرگمی با برچسب ها دستگاه لیزر و دسته بندی های وردپرس

بخشی از راهکار سئوی شما به احتمال فراوان تایپ کردن مطلب و محتوا در وردپرس می باشد , که میشه اون‌ها رو بر پایه ی برچسب دستگاه لیزر و مدل بندی مجموعه بندی کرد و این گروه بندی بوسیله گوگل قابل مرور می باشد .

یکی از اشتباهاتی که اینجانب اکثر اوقات با اون مواجه میشم زمانیه دستگاه لیزر که اشخاص می خوان برای کلیه چیز رتبه داشته باشن و فقط موتورهای کاوش رو با رقابت کردن دستگاه لیزر با خودشون سردرگم می‌کنن .


برای مثال توی این پست اگه در راستای ذیل اسکرول کنیم , می‌بینیم که جور بندی به نام رسپی ها ( دستورالعمل‌ها ) وجود داره و دستگاه لیزر برچسب هم رسپی میباشد . دستگاه لیزر گوگل در‌این شرایط نمی دونه کدوم رو برای کاربر ارسال کنه . به همین خیال شما بعضا از کاربرا رو در یه صفحه و برخیشون رو روی ورقه دستگاه لیزر دیگه مشاهده می کنید . آمارهای شما به لحاظ جذاب و گیرا نمیاد زیرا کاربرانون به دو تیم متفاوت تقسیم میشن و فعالیت شما برای بهینه سازی صفحه ها فرود رو دو برابر می کنن , این آیتم رو برای خودتون دستگاه لیزر و گوگل شل خیس فرمائید و دربین نوع بندی و برچسب ها مورد ها مشترکی نداشته باشین . دستگاه لیزر در‌این موقعیت رسپی تحت عنوان نوع بندی برای من خوبه پس دسته بندی رو نگه می‌دارم و برچسب رو حذف می‌کنم &# دستگاه لیزر تهران ;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *