بهترین ابزارهای یافتن لغت ها حیاتی برای دستگاه لیزر : ورژن 2017

گوگل کیورد پلنر یکی از بهترین و محبوب‌ترین دستگاه لیزر ابزارهای یافتن لغت ها مهم است که بیش تر از سایر ابزارها به کار می رود . یکی‌از دلایلی که باعث محبوبیت آن شده است رایگان بودنش است . این ابزار به طور بی واسطه با گوگل ادوردز ترکیب شده‌است . برای این‌که بتوانید از این ابزار استفاده فرمائید می بایست اکانت دستگاه لیزر ادوردز را داشته باشید . دستگاه لیزر شما می‌توانید اکانت خویش را به صورت مجانی تولید نمائید :

قابلیت و امکان ها : بزرگترین قابلیت و امکان گوگل کیوردپلنر داده ها عمیقی است که بر روی گوگل دستگاه لیزر ارائه می کند .

محدودیت ها : در بعضی از روش ها , این ابزار محدودیت هایی هم دارد . درصورتی که می‌خواهید بدانید که لغات دارای اهمیت دستگاه لیزر داده شده یا کلمه ها اساسی سایت دستگاه لیزر چگونه بر روی موتورهای جستجو فعالیت می کند کارکشته نخواهید بود آن را در‌این بخش پیدا کنید .

قیمت : رایگان دستگاه لیزر

کیوردپلنر یکی از حیاتی ترین ابزارها برای روند اولیه سئوی تارنما است . این ابزار بدون پول است ولی در صورتی درپی تجزیه و نظارت ظریف و رقابتی دستگاه لیزر می‌باشید , خوبتر است به سراغ ابزارهای پیشرفته ای که در پایین لیست کرده ایم بروید .

راهنمای بی نقص یافتن کلمات اساسی از طریق گوگل دستگاه لیزر کیورد پلنر را بخوانید .
#5 یادگرفتن دستگاه لیزر وردپرس - راهکار لغت ها مهم دستگاه لیزر
2 . SEMRUSH ( 14 روز آزمایش بدون‌پول – 150 دلار )

یافتن عبارات کلیدی با SEMRUSH

راحت ترین ابزار یافتن لغت ها حساس برای وب لاگ نویسان کدام است؟ جواب به‌این سوال بی آلایش است &# خرید دستگاه لیزر یک ابزار ساده برای یافتن لغت ها حساس نیست . این ابزار چیزی اکثر از یافتن عبارات حساس را ارائه می کند . مغایر سایر ابزارها که باید کلمه با اهمیت اصلی را برای آغاز کار خویش وارد نمایید در این ابزار کافیست نشانی خود یا رقیبتان را وارد نمایید . آن گاه کلیه لغات اساسی که برای آن سایت مرتبه بندی دارا هستند , نشان داده می گردد . اینکار باعث میشود یافتن لغات مهم دم دراز و کوتاهی که می‌توانید هدف قرار دهید و با رقبا پیکار کنید سهل و آسان خیس شود . شما می توانید داده ها دقیقی در حوزه های زیر به دست آورید :

آمارهای مرتبط با ترافیک
گزارش مربوط به موتورهای کاوش
Adsense CPC
و ریزه کاری دیگری که برای مدیر مناسب کمپین دستگاه لیزر به آن نیاز دارید .

حساب رایگان 14 روزه SEMRUSH ساخت نمائید
3 . LongTailPro ( 30 دلار تخفیف )

پیدا کردن کلمه ها اساسی در LongTailPro

این ابزار یکی‌از نرم افزارهای ابری برای یافتن لغات دارای اهمیت و یکی محبوب ترین ابزارها در‌این لیست است . این یک ابزار مبلغی است که به شما امداد خواهد کرد کلمات حساس شگفت انگیز برای سایت های خویش را پیدا فرمائید . با ورژن platinum این ابزار میتوانید از امکان تجزیه و آنالیز ظریف لغات اصلی منفعت فرمائید . آن ها همینطور قابلیت competition checker را دارا‌هستند که به شما یاری می کند لغات حساس مناسبی را تعیین فرمایید .

اخذ 30$ تخفیف اکانت LongTailPro
4 . ابزار SECockpit

یافتن عبارات دارای اهمیت در secockpit


این ابزار یک ابزار دوست داستنی دیگر برای بازاریابان است .

کاربرد : این ابزار را می توانایی برای اکثری از وظایف مرتبط با دستگاه لیزر همچون برنامه ریزی سایت و بهبود رتبه بندی مورد سود قرار داد

قابلیت و امکان ها : این ابزار ماژول های مختلفی دارااست . بعضا از آنان‌را در‌پی مشاهده می‌کنید :

ماژول یافتن لغت ها مهم
ایده های کلمات اساسی از طریق جستجوهای دارای ربط در گوگل و پیشنهادات گوگل
ایده های گوگل از طریق توصیه یوتیوب و آمازون
پروژه های گام به گام دستگاه لیزر
گزارش پی دی اف مربوط به برند
محدودیت ها : رابط آن جدید است و برای این‌که بتوانید بدین رابط عادت فرمائید به فرصت نیاز دارید . این رابط نیز همانند سایر پلتفرم های تازه است و محدودیت خاصی را نمیتوان برای آن اعلام کرد .
بها : از 40 دلار در ماه آغاز میشود و 30 روز ارزیابی بدون پول داراست .

این محصول یک چاره عالی برای کسانی است که پیرو یافتن کلمه ها حساس خود برای بازار عمل خود یا این که بر روی تارنما آمازون هستند .

عضویت در secockpit و اخذ 30 روز اکانت بدون‌پول
5 . ابزار KW finder

یافتن کلمه ها دارای اهمیت در وب سایت kwfinder

در صورتی درپی ابزاری میباشید که کاملا به یافتن لغت ها کلیدی اختصاص یافته باشد , KW finder بهترین گزینش برای شما خواهد بود . آنها در بازار تازه هستند و در حالا رشد می‌باشند . این ابزار به شما یاری می نماید لغت ها اساسی را به دست آورید که در کسب ترافیک زیاد هدفمند به شما امداد خواهد کرد . استفاده از یافتن بر پایه ی سوال به شما کمک می کند لغت ها حساس دم درازی را پیدا نمایید که به حل خلل دارای ارتباط

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *