بررسی نسخه موبایلی دستگاه لیزر و دسکتاپ سایت رقبا

دیدن و چک کردن صفحات وب سایت دستگاه لیزر رقبا , با هر ساختاری که برای ورژن دسکتاپ یا این که موبایلی خویش در نظر گرفته باشند ( در ارتباط با ساختار صفحه ها وب سایت ها , در مطلب ی بعدی به طور کامل توضیح خواهیم اعطا کرد ) , می‌تواند برای شما زیاد با فایده باشد . باز‌بینی این سایت ها دستگاه لیزر , میتواند برای تشخیص هرگونه تفاوت میان ورژن موبایل یا دسکتاپ وبسایت ها در به کار گیری کلیدواژه ها , به پژوهش ها شما در امر کلیدواژه ها کمک کند . این مبحث را در نوشته‌ی علمی ی بعدی ادامه خواهیم اعطا کرد .
سعی کلیدواژه ها در گوشی دستگاه لیزر

در هرحال می بایست همواره در مسیر باصرفه سازی کلیدواژه هایتان در نتایج جستجوهای موبایلی جنبش فرمائید و با نظارت مداوم از پیشرفت آن‌ها اطمینان حاصل فرمائید .

نرم افزار AccuRanker یک ابزار کارآمد برای ردگیری درجه بندی کلیدواژه ها در گوشی است . از طریق این ابزار شما میتوانید کارایی دستگاه لیزر کلیدواژه هایی که در حال حاضر در ورژن دسکتاپ وبسایت خویش گزینه انگیزه قرار داده اید را با اعتنا بالا ردگیری نمایید و موتور جستجوگر و حالت مربوط دستگاه لیزر به آن را معین نمائید .

دستگاه لیزر گوشی

علاوه بر این , کلمات جستجوشده ی دیگری که احتمالا در ورژن دسکتاپ , موضوع هدف قرار نداده باشید , ولی در تحقیقات اخیر خود آنان‌را شناسایی کرده اید را نیز از این طرز ردگیری فرمائید .

بعداز وارد کردن کلیدواژه ها و انجام اولی کپی در‌این اپلیکیشن , خواهید دید که وبسایت شما فعلا , در نتایج جستجوی موبایلی برای هر عبارت چه گونه عمل می کند .
جستجوی دستی

علاوه بر ردگیری کلیدواژه هایتان , شما باید درجه بندی های مربوط به خودتان را در حین های گوناگون محاسبه نمائید ; این کار به شما امداد می کند از شرایط کنونی جستجوها در ارتباط با تجارتتان مطلع گردید , بعلاوه , به شما نشان می دهد که سایت شما در نتایج جستجوهای موبایلی چگونه ظاهر می گردد ( عناوین , توضیحات متا , URL ها و غیره . ) .

شما می توانید خودتان با به کارگیری از یک دستگاه گوشی , جستجوی موبایلی را شبیه سازی نمائید , اما در این ارتباط , چند ابزار دستگاه لیزر مثل User - دستگاه لیزر روتک وجود دارا هستند که میتوانند به طور آنلاین مثل کاربران دستگاه لیزر مختلف کردار نمایند و جستجوهای موبایلی را در دسکتاپ شما مشابه سازی کنند .
Google Search Console

کاربرد دیگر Google Search Console , شناسایی کلیدواژه هایی است که فعلا , درجه ی بالایی را در جستجوهای موبایلی برای شما به همراه دارند , اما لزوماً در ورژن دسکتاپ یا این که ردگیری ها , آنها‌را مورد انگیزه قرار نداده اید . با سود از گزارشات بدست آمده از Search Analytics report با کلیک روی نصیب ‘ Queries ’ و آنگاه تعیین CTR و Position , می توانید عبارت های کاوش شده ای را که کارایی بالایی دارند و شایسته ترین پاسخ را از یوزرها موبایلی دریافت می کنند , شناسایی فرمایید .
باز بینی تارنما کنونی

باز نگری و مرور قسمت های مختلف وب سایت برای فهمیدن این که یوزرها موبایلی , در حال حاضر چه‌گونه وبسایت مارا میبینند , دستگاه لیزر اهمیت بخش اعظمی داراست . یکی‌از ابزارهای سودمندی که به شما این قابلیت و امکان را می‌دهد که مشاهده کنید وبسایت شما در دستگاه های متفاوت چه گونه اکران داده میشود , Screenfly است :

با وجود این که شما میتوانید برای باز‌نگری تارنما خود از ابزارهای مختلف استفاده کنید , ولی هیچ یک از این ابزارها به اندازه ی این‌که خودتان این فعالیت را از طریق دستگاه های متفاوت انجام دهید , ظریف و صحیح نخواهد بود . به این ترتیب از لا به لا تلفن همراه هایی که در بین کاربران بیش تر زمینه به کارگیری قرار می گیرند ( که قبلاً راجع‌به آن توضیح دادیم ) ۵ تا از محبوب ترین ها را تعیین نمایید و طرز ی اکران و قسمت های متفاوت وب سایت خویش را در آن‌ها بازنگری نمائید .

ولی در حالتی که هنوز ورژن موبایلی وبسایت خود را فعال سازی نکرده اید , نمی توانید انتظار فیض ی چندان مثبتی از این بازبینی داشته باشید , اما با این وجود می توانید اطلاعات مهمی از قبیل این که قسمت های متعدد ( دکمه ی خرید , دکمه های فراخوان , اطلاعات مربوط به تماس و غیره . ) خوب تر است در چه جایی از وبسایت شما ظاهر شوند که بر تجربه و تبدیل کاربران موءثر باشند , را به دست آورید .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *