#25 یادگرفتن دستگاه لیزر وردپرس – پلاگین پرمیوم Yoast SEO

hکثر قریب به رخداد نیازهای سئوی شما رو میشه به امداد افزونه Yoast SEO رایگان وبسایت WordPress . org مدیریت کرد . ولی یکسری قابلیت اثر گذار وجود داره که فقط در پلاگین مبلغی yoast دراختیار هستن . پلاگین مبلغی امکان ریدایرکت داره که در ویدئوی قبلی اون رو نشون دادیم , این قابلیت دستگاه لیزر به شما اذن می روستا ریدایرکت رو در کنسول جستجو ایجاد فرمایید و همچنین به شما اجازه می قریه ریدایرکت رو به هنگام تزکیه محتوا ساخت نمایید , اینکار باعث صرفه جویی در زمان می شه .

اگه به کلمات کلیدی عشق و علاقه مند هستید قابلیت و امکان دیگه ای وجود داره که به شما اجازه می ده برای دستگاه لیزر هر پست بیش تر از یک کلیدواژه داشته باشید . دستگاه لیزر یک‌سری امکان دیگر نیز وجود داره &# سایت دستگاه لیزر هم می‌باشد . اگه تو وبسایت خودتون از WooCommerce استعمال فرمائید , این پلاگین اثر گذار خواهد بود . شما می تونید پین های غنی رو در پینترست فعال فرمایید . بنابراین وقتی که استفاده کننده چیزی رو از سایت شما پین می کنه متا داده های فراوانی مثل ارزش در اون قرار میگیره , البته لینکی به تارنما شما هم داده میشه . همه این موردها به شما امداد می کنه ترافیک بیشتری از پینترست اخذ فرمایید . همچنین بردکرامب WooCommerce رو با پیروزی کرامب Yoast جایگزین می کنه . این زمینه بدین معنیه که ناچار دستگاه لیزر نیستید شغل های دستگاه لیزر تکراری متعددی انجام بدید و دو سیستم بردکرامب رو با نیز مدیریت نمایید .

همچنین سئوی محلی هم وجود داره . به این ترتیب اگه مکان فیزیکی برای عمل خودتون دارید این مورد به وبسایت های دستگاه لیزر مپینگ مانند گوگل مپ امداد می کنه آدرس ظریف شما رو پیدا کنن . برای پباده سازی Topsy Turvy Cake این مورد به احتمال فراوان الحاق و افزونه دوچندان مفیدی خواهد بود . اگه چیزایی رو به صورت آنلاین به فروش می‌رسونید و مکان فیزیکی دارید افزونه دیگه ای وجود داره که عملکرد بیشتری در دست شما قرار می ده .

نقشه , ساعت گشوده شدن دکان و بعضی از بهینه سازی های WooCommerce شما می تونید همه افزونه های دستگاه لیزر وردپرس رو در سایتشون ملاحظه کنید . در شرایطی‌که خبر یا فایل ویدئویی متعددی دارید دو مورد دیگه نیز وجود داره .

خویش اینجانب سال هاست که از نسخه رایگان Yoast به کارگیری می‌کنم و شما نیز مجبور نیستید از نسخه پولی اون استفاده فرمایید اگه دستگاه لیزر به قابلیت های بیشتری نیاز دارید نسخه پولی اون قیمت امتحان کردن رو خواهد داشت .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *