#20 ویرایش گروهی تنظیمات سئوی صفحه های و پست ها در پلاگین یوست

ویرایش تیتر و توضیحات متا هنگامی که پستی دستگاه لیزر رو می نویسید به احتمال مضاعف بهترین رویه به هنگام تایپ کردن پست جدید میباشد , البته این موضوع در شرایطی که سایتی با پست های مختلف داشته باشید سخت و خسته کننده میشه .

رفتن به هر پست و دستکاری فیلدهای گوناگون سخته دستگاه لیزر به همین خاطر می‌باشد که گروه Yoast دستکاری نوع ای رو در افزونه خود قرار دادن . اذن بدید یک سری گزینه تیتر و توضیحات متا دستگاه لیزر به امداد این ابزار بنویسیم یکی موارد خیر و خوبی که راجع‌به پلاگین Yoast وجود داره اینه که اون ها یکسری تهیه و تنظیم پیشرفته رو پنهان کردن . به این ترتیب سردرگم دستگاه لیزر نمی شید . اجازه بدید جلو بریم و این پیکربندی دستگاه لیزر توسعه یافته رو پر‌نور کنیم , تا بتونیم از ویرایشگر مدل ای استفاده کنیم .


ما به قسمت افزونه yoast داشبورد Features می ریم و بعد از آن برگه پیکربندی توسعه یافته رو روشن می کنیم . اینجانب بر روی گزینه ذخیره تغییرات کلیک خواهم کرد , حالا ده ها آیتم اضافی دیگه اینجا وجود داره . اجازه بدید به قسمت ابزار بریم و سپس آیتم ویرایشگر نوع ای رو انتخاب کنیم . اکنون می تونیم بین عنا وین و توضیحات متا حرکت کنیم .

اجازه بدید به جلو بریم و کار خودمون رو با تعدادی عنوان آغاز کنیم . اینجانب می تونم About to رو تغییر و تحول بدم در رابطه پباده سازی Topsy Turvy Cake و آنگاه آیتم Birthday رو به چه‌طور تولدها رو مدیر میکنیم تغییر و تحول بدم . می‌تونیم تمامی این ها رو تغییر بدیم و بعد تغییرات رو ذخیره کنیم . اگه صفحات زیادی دارید همان طور که ما داریم , مطمئن شید که پیشین از ادامه کار تمامی صفحه های رو ذخیره نموده اید . می تونیم همین عمل رو با توضیحات انجام بدیم برای رسپی ها , من توضیحات متا رو تنظیم کردم . می تونیم چیزی شبیه این بیش تر کنیم . رسپی های ما آکنده از کیک های زیبا و الهام بخش است . در شرایط خاص , می تونیم چنین بنویسیم ما حالت های خاص رو اینگونه مدیریت می کنیم باز نیز می بایست مطمئن شید که تغییرات رو پیشین از اینکه به صفحه دیگه ای برید یا این که قبل از اینکه دستگاه لیزر به تب تیتر بر شوید ذخیره می کنید . اگه بدون چاره می‌باشید بر روی پست های دستگاه لیزر زیادی کار نمائید قبل از ویرایش همگی عناوین پیشنهاد می‌کنم صفحه ها رو مبتنی بر پست یا دسته پست سفارشی مثل مورد های مثال عمل یا این که تولیدها غربال نمائید , دستگاه لیزر دراین‌صورت اعمال تغییرات قابل رئیس میشه .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *