تکنیک های سئوی کلاه سیاه که می بایست از آن اجتناب نمایید

کلاکینگ دستگاه لیزر


یک کدام از تکنیک های سئوی کلاه سیاه که به صورت دستگاه لیزر گسترده به فعالیت میرود کلاکینگ ( Cloaking ) است . کلاکینگ با نشان دادن محتوای گوناگون به گوگل و کاربران دستگاه لیزر و یا آشکار کردن ورقه ای به یوزرها است که انتظارش را نداشتند .

به عنوان مثال فرض فرمایید که کدهای شما در صفحه ها وب سبب میگردد گوگل تاءمل کند که یوزرها را به تارنما مسابقات فوتبال جهت دهی می‌کنید , در حالیکه دستگاه لیزر وب سایت شما اطلاعاتی درباره ی اکسسوری ها و لوازم بازی خردسالان در اختیار کاربران قرار می‌دهد . گوگل از الگوریتم های جستجوی خود برای جستن چنین کار هایی استفاده می‌کند و در حالتی که چنین چیزی را شناسایی نماید , وبسایت دستگاه لیزر را جریمه خواهد کرد . این مورد به سکو بندی وبسایت زخم وارد می نماید و چه بسا مانع از حضور تارنما در موتورهای جستجو دستگاه لیزر میشود .
2 . تبادل لینک دستگاه لیزر

تبادل پیوند ( Link - exchanges ) می تواند مرتبه تارنما شمارا کم کند . این تکنیک در سال‌های دستگاه لیزر قبلی موثر بود البته زمانی که گوگل الگوریتم های خود را تغییر‌و تحول داد چنین عمل هایی هم متوقف شوید . تارنما ها نیز می بایست بر روی فرایند لینک و پیوند بیلدینگ ارگانیک تمرکز داشته باشند . تبادل پیوند معمولا منجر به ساخت لینک و پیوند های نامرتبط و نادر کیفیت میشود . تبادل لینک و پیوند دستگاه لیزر شما را مطمئن ایجاد میکند که در کمترین فرصت لینک و پیوند های زیادی به دست می آورید اما اینکار کمکی به بهبود مرتبه شما نخواهد کرد و می تواند همت های سئوی شمارا به صورت کلی دستگاه لیزر نابود نماید .
#14 عصر یادگرفتن دستگاه لیزر - آشنایی گونه های محتوا
3 . محتوای تکراری

محتوای تکراری ( Duplicate Content ) یا این که کپی کردن آن از وب سایت های دیگر یکی از بدترین تکنیک‌های سئوی کلاه سیاه است . الگوریتم های موتورهای جستجو به طور مرتبط تصحیح می گردند و تنها محتوای مخصوص و اصیل را ایندکس می کنند . موتورهای جستجو محتوای اصیل را بیشتر از یکبار ایندکس نمی کنند . در راستی همه محتواهایی که کپی می گردند به هدر می روند . به این ترتیب شما بایستی بر روی همت های سئویی تمرکز فرمائید , که محتوای منحصربه‌فرد و اصیل ساخت می نماید . چیزی که بایستی راجع‌به محتوای تکراری بدانید این است که چنین محتوایی شاید در وب لاگ شما هم وجود داشته باشد!
4 . خرید لینک و پیوند

لینک و پیوند ها در 80 درصد موارد جايگاه سایت شما در گوگل را گزینش مینمایند . دنیای آنلاین پر از تبلیغاتی است که اشخاص را تشویق می‌کنند هزاران پیوند را با هزینه کم خریداری کنند . به روزرسانی الگوریتم پنگوئن در یافتن چنین وب سایت های اسپمی که به داد و ستد پیوند می‌پردازند , تبحر و تخصص اعطا کرد . پس از مقدمه این به روزرسانی , خیر فقط برخی از سایت‌ها جايگاه خود را از دست دادند , بلکه پنالتی ( جریمه ) نیز شدند .
5 . استفاده بیشتراز حد از لغات حساس &# دستگاه لیزر تهران Stuffing )

این تکنیک شاید در سال‌های قبلی اثرگذار بوده باشد , اما این روز ها همه چیز عوض شده نموده است . در صورتیکه وب سایت شما در باب موضوع خاصی است , قرار دادن داده ها مرتبط با آن عالی است . اما این‌که در هر دو جمله یکبار , از واژه و کلمه حساس استعمال فرمائید , میتواند تارنما شمارا به عنوان اسپم معرفی نماید . این موضوع نه صرفا باعث اذیت کراولرهای موتورهای کاوش می شود , بلکه بازدیدکنندگان انسانی را نیز آزار میدهد . شما فقط بایستی کلمات اساسی متعادل و مرتبطی را در متن خویش قرار دهید و از استفاده بیشتراز حد از آن بپرهیزید .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *