جرایم دستی میتواند به دلیل هر نوع تخلف دستگاه لیزر از طرف وب مستر اعمل شود , اما معمولاً به عارضه ها تحت حادثه می افتد :


خرید یا فروش لینک و پیوند دستگاه لیزر
استفاده از صفحه های کاذب &# دستگاه های لیزر )
استفاده شیوۀ Cloaking یا این که نهفته کردن محتوا دستگاه لیزر ( در این طریق محتوایی که به کاربر نشان داده می‌شود با محتوایی که موتور جستجو گر می بیند , مختلف است )
سایت هک شده
تارنما اسپم
لینک های غیر عادی ( در‌صورتی‌که چنین پیغامی را اخذ نموده اید , به توضیحات مرتبط با الگوریتم پنگوئن رجوع نمایید به دلیل آن که پیوند های غیر نرمال نشان دهنده جریمه شدن بوسیله الگوریتم پنگوئن است ) .
محتوای بی کیفیت و کم بها ( Thin Content ) ( در‌حالتی که چنین پیغامی را اخذ کرده اید , بدین معنی است که الگوریتم پاندای گوگل شما‌را جریمه نموده است . ادله دستگاه لیزر آن احتمالاً کیفیت پائین محتوای وب سایت شما میباشد ) .

نمونه ای از جریمه دستی گوگل :

هر جریمۀ دستی ای برای دورۀ خاصی در نظر گرفته می‌شود ولی شما برای برطرف کردن آن باید به سرعت اقدام نمایید . آن گاه , در خواستِ دستگاه لیزر تجدید لحاظ خود را برای گوگل ارسال فرمایید . دستگاه لیزر بازه جریمه‌ها دستی معمولاً دربین ۳ ماه تا پایان اعتبار دامنه می باشد .

اینک , تنبیه شدن بوسیله الگوریتم پنگوئن و دستگاه لیزر داشتن یک جریمۀ دستی ( پیوند های غیر طبیعی ) معمول ترین دسته دستگاه لیزر مجازات به وسیله گوگل می‌باشد .


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *