#7 جلوگیری از سردرگمی با برچسب ها دستگاه لیزر و گونه بندی های وردپرس

بخشی از راهکار سئوی شما به احتمال مضاعف تایپ کردن مقاله و محتوا در وردپرس میباشد , که میشه اون‌ها رو مبتنی بر برچسب دستگاه لیزر و جور بندی تیم بندی کرد و این تیم بندی بوسیله گوگل قابل مرور میباشد .

یکی اشتباهاتی که من اغلب با اون مواجه میشم زمانیه دستگاه لیزر که افراد می خوان برای کلیه چیز سکو داشته باشن و تنها موتورهای کاوش رو با رقابت کردن دستگاه لیزر با خودشون سردرگم می‌کنن .


مثلا توی این پست اگه در سوی ذیل اسکرول کنیم , میبینیم که جور بندی به نام رسپی ها ( دستورالعمل‌ها ) وجود داره و دستگاه لیزر برچسب نیز رسپی هست . دستگاه لیزر گوگل در‌این حالت نمی دونه کدوم رو برای کاربر ارسال کنه . به همین حافظه شما برخی از کاربرا رو در یه برگه و برخیشون رو روی صفحه دستگاه لیزر دیگه مشاهده میکنید . آمارهای شما به حیث جالب و گیرا نمیاد چون کاربرانون به دو گروه گوناگون تقسیم میشن و عمل شما برای با صرفه سازی صفحات فرود رو دو برابر می کنن , این مورد رو برای خودتون دستگاه لیزر و گوگل آسوده خیس کنید و بین مدل بندی و برچسب ها مورد ها مشترکی نداشته باشین . دستگاه لیزر در این شرایط رسپی به عنوان جور بندی برای اینجانب خوبه پس نوع بندی رو نگه می دارم و برچسب رو حذف می کنم .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *