صفحه های و تارنما های دستگاه لیزر

خب , در اینجا باید بگوئیم دستگاه لیزر علاوه بر مجازات های بیان شده در ابتدا جریمه های دیگری هم وجود دارا‌هستند که هیچ اسم یا این که عنوانی ندارند . این مجازات های می توانند سبب شوند یک کاغذ یا یک تارنما از ایندکس بیرون شود . نکتۀ مثبت در خصوص این جریمه ها این است که به راحتی قابل شناسایی می‌باشند و بیشتر پیرامون موضوعاتی نظیر لینک و پیوند های اسپم مدل , محتوای اسپم دسته و تکنیک های سئوی کلاه سیاه می‌چرخند .

برای آنکه متوجه بشوید وبسایت تان de - indexed شده‌است یا نه , باید نشانی وبسایت خود را در گوگل وارد نمایید &# دستگاه حکاکی لیزری ; www . yoursitename . com ” و ببینید که دستگاه لیزر آیا نتیجه ای به شما نشان خواهد داد یا این که نیکی .

همچنین برای یافتن صفحه ای از وبسایت خویش , جمله ابتداییِ اولین پاراگراف ( ۷ واژه ) را به همپا علامتها گفتاورد ( “ ) در گوگل جستجو کنید . به عنوان مثال : “ این اولین جملۀ پاراگراف تارنما من است ” باید صفحۀ تارنما تان را در نتایج جستجو نشان دهد .

همچنین شما می توانید از دستور “ کلمه کلیدی www . yoursitename . com ” استفاده نمائید ( بدون علائم گفتاورد ) استفاده نمائید تا متوجه شوید که صفحه های تحت شاخه دستگاه لیزر به صحت ایندکس شده اند یا این که خیر و خوبی . در آخر باید خاطرنشان کرد میتوانید با استفاده از Google Webmaster Tools معضلات ایندکس صفحاتتان را شناسایی فرمائید .

کلمه کلیدی , بک پیوند در گوگل

رتبۀ هر وبسایتی قادر است افزایش یابد , حتی در شرایطی که صفحه ها آن de - indexed شده باشند و در نتایج دستگاه لیزر جستجوی گوگل جانور نباشند . گوگل صفحه ها دستگاه لیزر و وبسایت هایی که از ایندکس بیرون شده اند را نیز زیر نظر دارااست و تا وقتیکه مشکلاتشان برطرف نشده باشد , اجازۀ سناریو در نتایج کاوش را به آنها نمی دهد .
صفحاتی که از ایندکس خارج شده اند شاید نتیجۀ مجازات الگوریتم های پنگوئن و پاندا باشند البته داشتن صفحات de - indexed به معنی این وجود ندارد که شما توسط الگوریتم های پنگوئن یا پاندا تنبیه شده اید .

جریمه دستی

جریمه دستی علیه وب سایت تان میتواند منجر به تنبیه های مختلفی شود ( گهگاه شاید این تنبیه باعث پائین داخل شدن دستگاه لیزر رتبۀ سایت شما شود و دستگاه لیزر در بعضا موردها چه بسا سبب ساز de - index شدن آن گردد ) . در صورتی شما در Webmaster tools پیامی با عناوین “ Search Queries ” و “ Manual Actions ” دریافت نموده اید , بدانید وب سایت دستگاه لیزر شما به طور دستی تنبیه شده‌است .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *