توان ورقه دستگاه لیزر ( PA ) و توان دامنه ( DA )

در این پست دستگاه لیزر به ارتقاء قدرت دامنه و اقتدار صفحه می‌پردازیم شناخت مقدماتی با PA& DA لازمه ی آغاز برای هر دستگاه لیزر عمل است و یکی‌از مهمترین عمل های طریق گزینش دامنه هست پس با ما همراه باشید .

- Domain - Authority - and - Page - Authority
توان دامنه دستگاه لیزر و طرز تعیین دامنه ( Domain Authority ) ( DA )

domain - authority

دامنه اینترنتی ( Domain ) شما مثل نام‌و‌نشان شما در فضای آنلاین است . همان گونه که در‌صورتی‌که کسی با شما کاری داشته باشد بایستی اسم شمارا صدا بزند , در حالتی‌که مخاطبان شما بخواهند شمارا در وب پیدا کنند پرسرعت ترین راه پی بردن دامنه وب سایت شما است . دامنه ها به دو جور بندی کلی دامنه های محلی مثل : . ir , . tr . uk . us ) و دامنه های لا‌به‌لا المللی ( مثل ( . com , . org , . net تقسیم بندی می گردند . در حال حاضر دامنه های . ir و . com از معمول ترین دامنه های آیتم فایده در کشور ایران هستند . ثبت دامنه . ir به جهت محلی بودن و قیمت نسبتاً اثبات و ریالی آن بسیار ارزان خیس از دامنه . com است . ثبت تمام دامنه های بین المللی تنها با ارزهای در بین المللی مانند دلار و یورو قابلیت پذیر است و به همین بهانه قیمت آن تعلق شدید به ارزش ارز در بازار ایران دارااست . شما برای ثبت دامنه های میان المللی در کشور‌ایران می‌توانید دستگاه لیزر از یک کدام از شرکت ها دارای اعتبار ثبت کننده دامنه های لا‌به‌لا المللی امداد بگیرید و با پرداخت ریالی از درون جمهوری اسلامی ایران , دامنه دستگاه لیزر فی مابین المللی متبوع خویش را تصویب نمایید . همان طور که گفتیم یک دامنه دستگاه لیزر در حکم نام‌و‌نشان و اسم آنلاین شما است , دستگاه لیزر پس ضروری است که برای گزینش یک دامنه عالی آلرژی فراوان زیادی به خرج دهید . راهنمای تعیین دامنه دستگاه لیزر مطلوب برای کسب و فعالیت دستگاه لیزر نشانی پستی وب سایت شما نام دامنه است :

· به راحتی به ذهن سپرده شود . دستگاه لیزر

· کوتاه باشد

· معرف بنگاه اقتصادی شما باشد .

· حاوی کلید باشد .

· مترادف پارسی یا این که مترادف و هم معنی انگلیسی در اسم دامنه رو در حیث داشته باشید . ( چه انگلیسی _ چه فینگلیش )

· - دامنه اسکن شده گزینش نکنید

· در تعیین دامنه به . com و . ir اولویت دهید

· از لغات و عبارات کوتاه و معمولی در دامنه خویش به کار گیری کنید

· پیشوند و پسوندهای عام مدام خوب نیستند

· در دامنه خود از اعداد استعمال آوایی نکنید

· روی لغت ها اصلی ای که مخاطبان شما کاوش خواهند کرد تمرکز فرمایید

· دامنه انتخابی شما می بایست تست گوشی تلفن را بگذراند


· دامنه کپی شده گزینش نکنید

هیچ گاه به سمت تعیین دامنه هایی که به شکلی اسکن یک اسم مطرح می باشند نروید . دامنه شما باید منحصربفرد باشد تا بتواند هویت کسب و کار شمارا منعکس نماید . به طور نمونه در حالتی‌که یک فروشگاه فروش امکانات تولیدها شرکت Apple میباشید بهتر است اسم غیروابسته خود را داشته باشید تا نامی نظیر : AppleSara . اسم های اسکن از توان مارک شدن مضاعف کمتری برخوردار می باشند .
در تعیین دامنه به . com و . ir حق تقدم دهیدشک نکنید که در ذهن عموم مخاطبان ایرانی این دو پسوند اولی گزینه ها ( و متاسفانه در مضاعف از مورد ها آخری مورد ها ) هستند . عوام مردم ابتدا اسم برند شمارا با . com آزمایش می نمایند و درصورتی که نتیجه نگرفتند به سراغ . ir می‌روند . به همین بهانه ایده آل ترین شرایط وقتی است که بتوانید هر دو دامنه را برای خویش تصویب کنید تا جلوی سو به کار گیری از مارک اینترنتی خود را هم بگیرید . از لغت ها و لغات کوتاه و معمولی در دامنه خود استفاده کنید

در صورتی‌که به فکر یاد مردمان نیستید به تامل موبایل های موبایل باشید! سایت دستگاه لیزر اصلا دوست ندارند ناچار شوند یک نام دامنه بلند را با تلفن همراه تلفن همراه خویش تایپ کنند تا وارد تارنما شما شوند . بهره از دامنه های بلند قادر است ضرروزیان بزرگی به برندینگ اینترنتی شما وارد کند . دامنه های بلند و طولانی در دراز زمان بخش متعددی از کاربرانی که می توانستند مخاطب شما باشند را از شما خواهد گرفت . دامنه ای نظیر fekrgostaranehezaresevom – com چیزی برای یک فاجعه برندینگ اندک ندارد!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *