اهمیت نسبت نوشته به کد در دستگاه لیزر

نسبت نوشته به کد دستگاه لیزر ( Text to HTML ) چیست؟

هر سایتی اندازه مشخصی کد نویسی در زیرساخت دستگاه لیزر خود و اندازه مشخصی متن و محتویات در ظاهر داراست . نسبت متن دستگاه لیزر به کد ( Text to HTML ) همان نسبت نوشته بکار رفته دستگاه لیزر در یک ورقه به کد درج شده برای سناریو به عبارتی برگه است .
نسبت متن به کد ( Text to HTML ) ایده آل چقدر است؟

یک نسبت متن به کد ( Text to HTML ) ایده آل عددی لا‌به‌لا 25 تا 70 است . این نسبت میزان نوشته صریح از محتوا به مجموع کد HTML , تصاویر و اطلاعات مخفی در ورقه است . در حالتی‌که اعتنا کرده باشید سایت‌هایی که در نتایج گوگل رتبه‌های مناسبی دارا‌هستند معمولا محتوای قابل مشاهده متعددی در خود دارند . دستگاه لیزر این فرمان بعداز نشر آپ دیت تازه گوگل به نام پاندا که اهمیت بیشتری برای محتویات دستگاه لیزر سایت‌ها قائل شده است , بیش تر از پیش جلوه میکند .
تاثیر نسبت نوشته به کد ( Text to HTML ) بر دستگاه لیزر

در چک فاکتورهای مرتبط با دستگاه لیزر از نگاه موتورهای جستجو نسبت متن به کد ( Text to HTML ) بطور مستقیم تاثیری ندارد البته بر روی دستگاه برش لیزر است که میتوانند نتایج بهتری را برای شما در موتورهای جستجو به یار و همدم داشته باشند . در واقع شما با رعایت موارد ذیل تجربه کاربری ( UX ) سایت خود را بهبود می‌دهید .
پارامترهای مرتبط با نسبت نوشته به کد ( Text to HTML ) عبارتند از :

اهمیت به بازدیدکنندگان : صفحاتی که نسبت نوشته به کد ( Text to HTML ) آنان بالاتر است به نظر برای بازدیدکنندگان قابل فهم‌تر و خواناترند . از نگاه موتورهای جستجو چنین سایتی برای آسایش بازدیدکنندگان طراحی شده‌است و خیر خوشامد موتورهای جستجو که‌این فرمان تاثیر زیادی در دستگاه لیزر وبسایت شما خواهد داشت .

رضایت بازدیدکنندگان : نسبت نوشته به کد ( Text to HTML ) بخش اعظم به شما این قابلیت را می‌دهد که مطالب بیشتری در دسترس بازدیدکنندگان خویش قرار دهید و این امر موجب رضایت آنان و حضور بیشترشان در وبسایت شما خواهد شد که در مرتبه شما در نتایج جستجوی گوگل تاثیر زیادی خواهد گذاشت .


افزایش سرعت لود : کد کمتر بدین مضمون‌ است که شما کدهای اضافی را از صفحات خویش حذف نموده اید و این فرمان سرعت بار گذاری وب سایت شمارا به روش چشمگیری ارتقا خواهد اعطا کرد .

ایندکس شدن بهتر : کدهای تمیزتر و نسبت نوشته به کد ( Text to HTML ) بالاتر ایندکس کردن وب سایت شما‌را برای موتورهای کاوش سریع و راحت مینماید . به عبارت دیگر موتورهای جستجو شیدا نوشته می‌باشند و هیچ گونه محتوایی برای آن‌ها به اندازه‌ی متن چندان اهمیت ندارد .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *