#11 اضافه کردن داده ها دستگاه لیزر برای پست ها و صفحه های در All in One SEO

ما تنظیمات site - wide رو تنظیمات کردیم , هم اکنون بایستی اطلاعات دستگاه لیزر رو به پست ها و صفحات خودمون اضافه کنیم . شما می تونید کمی زمانبر روی هر کدوم از صفحه ها و پست های خود صرف نمایید تا اینکارو انجام به‌این .

هنگامی به اینکار عادت کردید انجام دادنش برای هر پست تنها باید چندین دقیقه زمان ببره , اما پیشین از این که ما بخوایم اینکارو انجام بدیم , می خوام بهتون چیزی که قراره تغییر و تحول کنه رو نشون بدم .

به پستی که درباره ی پای کدوتنبل میباشد میریم . تیتر پست رو اینجا می بینید . عنوان HTML رو نیز اینجا میبینید . تیتر در تب از تگ Title در HTML به دست میاد که چیزیه که موتورهای جستجو در نتایج جستجوی خودشون درباره ی کاغذ شما نشون میدن , می باشد . اکنون اینا در اصل یه قضیه یکسان هستن , البته اینجانب بهتون نشون میدم که ممکنه بخواید تیتر سئوتون رو سفارشی سازی نمایید .

در بخش ادمین به نصیب پست ها و نوشته ها میریم بعد از آن پست پای کدوتنبل رو انتخاب می کنیم . مانند همیشه عنوان و محتوای پست رو می‌بینیم . اگه به جهت ذیل بیایم یه پنل کاملا تازه میبینیم که مرتبط با پلاگین All in One SEO می باشد . این تمام اطلاعات سئویی می باشد که بدین پست مربوط میشه .

قابلیت و امکان اصلی و برجسته منطقه پیش نمایش در‌این قسمته که به ما نشون میده گوگل برگه موردنظر رو چه طوری در نتایجش نشون میده . به عنوان پست توجه فرمائید به طور پیش فرض تیتر پست از اینجا گرفته میشه .

در اکثر مورد ها شما عنوان ها مشابهی دارید , اما این قابلیت هنگامی دستگاه لیزر که برند شما لبریز رو و طعنه آمیزه یا این که به منش ای بی واسطه نمی‌باشد , اثر گذار خواهد بود . اذن بدید یه نمونه بزنیم . اگه من یه بلاگ نویش مشهور حوزه غذا باشم و مردمان بدونن من در اصل در باب طعام تو وبلاگم حرف میکنم , می تونم تیتر پستی داشته باشم که برای پای کدوتنبل داشتم و دستگاه لیزر خوانندگان اینجانب فرض می کنن که می خوام این پست رو به نوعی غذا اختصاص بدم . پس پست و عنوانش تماما روشنه , ولی برای هر که هرگز وب سایت منو ندیده و روش من رو نمی دونه اینکار ممکنه سردگم کننده باشه . برای موتورهای کاوش هم ممکنه همین طور باشه .

اجازه بدید این آیتم رو همین جوری رها کنیم , زیرا با مارک ما منطبقه . البته به عنوان دستگاه لیزر میریم و رسپی پای کدوتنبل یا رسپی اینجانب برای تهیه پای کدوتنبل رو وارد میکنیم . می‌بینید که کاربران نتایج کاوش این رو خواهند روءیت کرد که برای کاربرانی که نخستین بار وب سایت رو می بینن موءثر خواهد بود .

اکنون به بخش توضیحات میریم . در دنیای دستگاه لیزر این نصیب با توضیحات متا شناخته شده اگه اینجا چیزی ننوسیم موتورهای جستجو حدس خواهند زد و مهم‌ترین جمله ها رو از متن اخذ می کنن . ولی معمولا موتورهای جستجو حدس اشتباهی دارن! اونها معمولا جمله ها اول رو گزینش می کنن که اغوا کننده نمیباشد , پس بهتره توضیحات متا رو برای این مطلب دستگاه لیزر تهیه و تنظیم کنیم .


اینجانب پیشنهاد میکنم قسمتی رو از خود مطلب بگیرید و اون رو به اطلاعات اساسی تقسیم نمائید . در‌این مقاله دستگاه لیزر کاربران دوست دارن در باب مواد تشکیل دهنده بدونن . پخت اون چقدر طول میکشه و طعمش چه جوریه . اینجانب از کدوتنبل کنسروی و شیر نادر چرب استفاده کردم , پاره ای درباره‌ی مواد تشکیل دهنده , یه خرده درباره‌ی بازه روزگار پخت و مهیا سازی اون و پاره ای در زمینه ی مزه خوشمزش دستگاه لیزر حرف می‌کنم . اگه این ها رو ذخیره کنیم و مجدد به کاغذ خودمون برگردیم , می تونیم اتفاقی که افتاده رو ببینیم . بر روی آپدیت کلیک میکنیم و مجدد دستگاه لیزر به اینجا بر میگردیم &# دستگاه برش لیزر ;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *