۶ ابزار دارای فایده دستگاه لیزر برای با صرفه سازی سایت ها در موتورهای جستجو گر موبایل

زمانی که اکثری از وب‌سایت‌های بازاریابی فعالیت خود را شروع نمودند موبایل دستگاه لیزر و جستجوهای موبایلی مفاهیمی بی‌معنا و سوای کاربرد بودند . رفته‌رفته با پدید داخل شدن تلفن همراه و نرم‌افزارهای هوشمند آن , صاحبان این جور وب‌سایت‌ها به اندیشه استفاده از این ابزار کارکشته که هر روز مقام وسیع‌تری را در هر جور فعالیت اجتماعی دستگاه لیزر و اقتصادی در میان مردمان عالم به خویش اختصاص می‌داد , افتادند .

6 ابزار دارای فایده برای بهینه سازی تارنما دستگاه لیزر

پس از بروز تلفن‌های هوشمند , نرم‌افزارهای موبایلی با ترقی روزافزون و چشمگیر خویش , کل دنیای الکترونیک و فضای مجازی را طی مدت‌زمان دستگاه لیزر اندکی طی کردند و میان مردم محبوبیت فراوانی پیدا کردند .

همینطور با ارتقاء کاربرد موبایل‌ها دربین مردم جستجوهای موبایلی نیز رواج بیشتری پیدا کردند . صاحبان وب‌سایت‌ها و کسب‌وکارهای متعدد تلاش کردند از این امکان دستگاه لیزر به نفع خودشان سود نمایند و هرچه بخش اعظم وب‌سایت‌های خویش را با نرم‌افزارهای گوشی هماهنگ کردند .
6 ابزار دارای منفعت برای بهینه سازی وب سایت دستگاه لیزر

به‌عبارت‌دیگر ساختار وب‌سایت خود را برای جستجو با موتورهای جستجوگر موبایل‌ها , بهینه‌سازی کردند که به آن دستگاه لیزر موبایلی یا بهینه‌سازی موتورهای جستجوگر موبایل هم گفته می شود .

ولی باوجود کلیه پیشرفت‌ها درزمینهٔ ی بازاریابی موبایلی , یک حوزه کمتر شناخته‌شده است و آن حوزه‌ی ابزارهاست!
نوشته‌ی علمی ای با موضوع : پیج رنک در دستگاه لیزر و نحوه ارتقا آن ها ( ابزار دستگاه لیزر ) قادر است به شما یاری دهد

همان‌طور که می‌دانید در رابطه با حوزه‌های مختلف بازاریابی ابزارهای زیادی موجود هست : بهینه‌سازی کلیدواژه‌ها , تلاش دستگاه لیزر , تجزیه‌وتحلیل‌ها , ردیابی کلیدواژه‌ها , , بهینه‌سازی نرخ تبدیل مشتری , سرعت وب‌سایت و غیره .

ولی در خصوص جستجوی موبایلی چطور؟ شما از چه ابزارهایی به‌طور مداوم استفاده می‌کنید؟

خبر خوب این است که ابزارهای متعددی برای بهینه‌سازی وب‌سایت شما در نرم‌افزارهای تلفن همراه موجود است . در اینجا به معرفی ۶ ابزار پرکاربرد و سودمند در این باره خواهم پرداخت :
ابزار تست سرعت ورژن موبایلی وب‌سایت گوگل

ازآنجایی‌که گوگل ابزارهای زیادی را برای آزمایش کردن ارائه میدهد , گهگاه تشخیص این که کدام‌ یک برای ما کاربرد دارااست مقداری ایراد میگردد . برای مدت متعددی ابزار دستگاه لیزر روتک ‌ی بخش اعظمی از یوزرها قرار می‌گرفت . اما گوگل به‌تازگی استارت به حذف برخی از ابزارهای دیرین به‌صورت مرحله‌به‌مرحله نموده است و به‌جای آن ابزارهایی را که به لحاظ دیداری دوچندان جذاب‌تر میباشند و کاربرد ساده‌تری دارند را جایگزین نموده است .6 ابزار دارای منفعت برای با صرفه سازی وب سایت ها در موتورهای کاوش گر گوشی

یکی این ابزارها , ابزار “ ” Mobile Website Speed Testingنام دارد , همانگونه که از نامش پیداست این ابزار برای تست سرعت وب سایت در موبایل ها میباشند , پیرو به طریق ی کارکرد این ابزار برای بهینه سازی جستجوهای موبایلی میپردازیم .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *