بررسی های آنلاین دستگاه لیزر اهمیت دارا هستند

سرانجام تجارت ها استارت به پی بردن اهمیت بازنگری های آنلاین مشتریانشان می نمایند . بر اسا یک باز نگری دستگاه لیزر که اخیراً انجام شده شده است , ۸۴ درصد مردمان به باز بینی های آنلاین مانند پیشنهادات فردی اعتماد دارا‌هستند و از هر روستا مشتری دستگاه لیزر , هفت نفر آنها عقیده خویش را در صورت درخواست شرکت تجاری باقی میگذارند .
یک‌سری نرم افزار و ابزار بازاریابی مشهور برای ردیابی , مدیر و عملکرد فعالانه برای دریافت عقاید دستگاه لیزر موجود است . برخی از آنان عبارتند از &# سایت دستگاه لیزر

Get Five Stars
Trust Pilot
Vendasta
به علاوه تعدادی چارچوب رسانه اجتماعی مانند Hootsuite و Tiny Torch به شما اذن بررسی کردن می دهد و هر فرصت که به برند شما اشاره شود , به شما اعلام می کند . هر مجال که یک لحاظ از بازدید در رابطه تجارت شما گذارده شد , چه مثبت بود و چه منفی , حتماً به آن جواب دهید . این فرمان به سایر مردمی که ایده ها دستگاه لیزر را می‌خوانند نشان می دهد که شما , یعنی صاحب تجارت , به افکار مشتریانتان دقت می‌کنید .
دو مکانی که می بایست برای اخذ نظرها به آن دقت نمایید ورقه فیسبوک و ورقه گوگل تجارتتان هست . این صفحه ها دستگاه لیزر اصلی ترین ها می باشند . بیش تر مردم برای فهمیدن دستگاه لیزر نظر دوستان عزیز و خانواده شان در رابطه با یک تجارت , به شبکه‌های‌عمومی برگشت می نمایند , بنابرین داشتن ایده ها عالی بقیه افراد در برگه فیسبوک تان می تواند در جلب مشتریان آتی به شما کمک کند . داشتن نظرها مثبت در ورقه گوگل تجارتتان زیاد دارای اهمیت میباشد چون این نظرها میتواند سبب نمایش فراتر شما در گوگل در شکل کاوش برای تجارتتان شود .
همینطور گوگل اعلام نموده است که نظرها مثبت کیفیت خوب کیفیت عالی از مشتریانتان باعث بهبود اکران تجارتتان می گردد که مطابق با این معنا است که نظرات اثر مهمی در جايگاه بندی در بسته محلی دارااست .
۵ - استفاده از آرم گذاری داده های ساخت یافته محلی

آرم گذاری داده های ساخت یافته ( که معمولاً به نشانه گذاری طرح یا این که اداره نشانه گذاری طرح ارجاع داده می شود ) میتواند به کد وبسایتتان اضافه شود تا داده ها بیشتری را از تجارتتان برای موتورهای جستجو فراهم کند , نظیر محصولاتی که می فروشید , محاسبه هایی که جمع آوری کرده اید , خدماتی که سفارش می دهید و … .
صرفا ۳/۳۱ درصد از تارنما ها از این آرم گذاری استفاده می نمایند و بیشترشان فقط از اصول اول آن استفاده میبرند . شما می‌توانید تجارت محلی تان را پر رنگ نمایید ( و احتمالاً جايگاه آن را نسبت به رقبایتان فراتر بیاورید ) در حالتی‌که از آرم گذاری داده های تشکیل داد یافته در سایتتان در جای مناسب استفاده فرمایید .
گوگل به استفاده از نماد گذاری داده های ایجاد کرد یافته علاقه مند است زیرا این فرمان به عنکبوت هایش امداد می کند تا بهتر بتواند محتویات سایتتان را گزینش کند . گوگل چه بسا یک ابزار امتحان داده های تولید یافته را پیشنهاد کرده تا بتوانید از پیاده سازی مناسب نشانه گذاری تان مطمئن گردید .

در حالتی که تامل درباره کد زدن شمارا ترسانده , شما می توانید از برجسته نگار داده های گوگل ( Data Highlighter ) برای علامت گذاری محتویات با ماوس تان استفاده نمائید . ( توجه کنید که باید سایتتان با کنسول جستجوی گوگل برای انجام این عمل تنظیم شده باشد ) .
نصف این مسئله در تحت زمین است هنگامی که به دستگاه لیزر محلی تبدیل می شود . پیاده سازی پنج روش جستجوی محلی بالا یک استارت کار کشته دستگاه لیزر برای شما در رقابتتان است . همین روز جاری استارت کنید!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *