ابزارهای تجزیه و محاسبه دستگاه لیزر

می‌توانیم همین عمل رو دستگاه لیزر برای خطاهای دیگه انجام بدم تا به این جای کار همه کارها با نسخه مجانی پلاگین Yoast قابل انجام بود . اگه ورژن پولی این پلاگین رو دارید که در وبسایت یوست در اختیار می‌باشد , موردها قلیل دیگه ای وجود داره که می تونیم به شما سفارش بدیم .


روش های دیگه ای برای موثر کردن این فرایند وجود داره . اینجانب می خوام مجدد به کنسول جستجوی خودم برگردم آن‌گاه دستگاه لیزر به نصیب contact خرید دستگاه لیزر اسکرول کنم . در‌این وضعیت دستگاه لیزر می خوام ورقه ای رو از contact - me به contact انتقال بدم . اینجانب یادم شد یکی لینک های داخلی رو تغییر بدم اگه به برگه درباره من برید با گزینه چت یا این که تماس با من روبرو می شید . تماس با من به یک کاغذ سابق دستگاه لیزر غلط لینک داده , اشتباه از اینجا ناشی می شه . می تونم به طور دستی این اشتباه رو برطرف کنم , البته درین موقعیت دستگاه لیزر ممکنه فردی به برگه تماس با ما لینک داده باشه من می خوام هر ترافیکی که به این صفحه میاد و به پیوند نادرستی لینک و پیوند داره , ریدایرکت کنم .

خوب اذن بدید از روش پلاگین Yoast ریدایرکت رو ساخت کنیم Contact - me می بایست در حال حاضر به contact برود و اون رو به عنوان fixed نماد گذاری کنیم . دستگاه لیزر اینجانب ریدایرکت را ایجاد خواهم کرد . در حال حاضر این آیتم به صورت داخلی و خارجی زمانی که فردی به همین نشانی لینک و پیوند بده کار می کنه .

در شرایطی که نمی خواید مبلغی برای پلاگین خرج نمایید , افزونه های ریدایرکتی وجود داره که در مخزن سایت وردپرس دستگاه لیزر موجوده اون ها هم کارساز خواهند بود , ولی همانند این افزونه نمی تونن موءثر باشن یه مسئله دیگه وجود داره که می بایست به اون اشاره کنم . حتی درصورتی که ما ریدایرکت رو ساخت کردیم و می تونیم اون رو آزمایش کنیم , به حیث می رسه عمل می کنه من هنوز دستگاه لیزر می خوام به عقب برگردم و لینک و پیوند رو تصحیح نمایم . اینجانب تاءمل می کنم این بهترین تمرین برای اطمینان حاصل کردن از اینه که کلیه پیوند ها دستگاه لیزر به حالت صحت اشاره دارن خوب عمل ما تموم شده .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *