کاربردالگوریتم دستگاه لیزر کبوتر یا الگوریتم پایگون ( Pigeon )

سئو وبسایت الگوریتم کبوتر بیش تر از هر چیز به دستگاه لیزر محلی گشوده می‌گردد . اصل بنیادی این الگوریتم لوکال ( ایران روتک seo ) سرچ و افزایش رضایت کاربران بعد از جستجو است . با اعتنا به اینکه این الگوریتم گوگل خلاف الگوریتم­ های گوگل پنگوئن و گوگل پاندا یک الگوریتم ضد اسپم دستگاه لیزر وجود ندارد و تنها برای خوشه­ بندی نتایج و سناریو محلی آنان استعمال می­شود این سوال پیش میآید که آیا تاثیری نیز بر دستگاه لیزر یا بهینه سازی وب سایت دارد؟

خصیصه منحصر این الگوریتم تاثیر فوق العاده بسیار آن بر روی دستگاه لیزر محلیاست . برای پر‌نور شدن این قضیه دستگاه لیزر در قالب نمونه فرض می­کنیم شما برای کشف کردن رستوران مورد نظر خود جستجوی در گوگل را گزینش می­کنید . بی‌شک در‌حالتی که نتایجی که گوگل به شما نشان می­دهد در نزدیکی محله­ای باشد که شما در آن می باشید شما پاسخ مضاعف نیکی اخذ نموده اید البته مطمئنا دستگاه لیزر شما دوست ندارید که در نتایج دستگاه لیزر گوگل رستوران­های شهرهای حریم هم وجود داشته باشند .


لیست بسته بندی های محلی : یکی از مهم ترین نقاط تمایز در الگوریتم نو وجود خاصیت لیست مدل بندی محلی در صفحه های نتایج هست .
احراز نام و نشان سایت : فاکتورهای رنکینگ سنتی دوباره گشوده خواهند گشت . اینک رنکینگ وبسایت ها , وابسته به بک پیوند ها , احراز هویت وبسایت و دیگر سیگنال های رنکینگسئو می‌باشد . بهترین متد ممکن کاوش و نظارت در مورد این قضیه هست که شما در چه قضیه ای نسبت به رقبای خویش ضعیف هستید , محتوا , بک لینگ و یا این که دیگر فاکتورها . در فیض آن همت بر رفع آن نمائید .
دایرکتوری های محلی : الگوریتم کبوتر بر منبای اصل دایرکتوری محلی شالوده گذاری شده‌است و یوزرها شمارا میتوانند فی مابین دیگر کسب و امور با دایرکتوری های محلی کاوش کنند .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *