لینک و پیوند یکتا دستگاه لیزر و استعمال از خط تیره

موتورهای کاوش خط تیره ( – ) و خط زیرین ( _ ) دستگاه لیزر را تماما مختلف از نیز می‌شناسند . گوگل بطور واضحی معلوم نموده است که استعمال از خط تیره در پیوند یکتا ( آدرس صفحه های یا این که URL ) در مقایسه با خط زیرین , شناسایی صفحه های شمارا برای موتور جستجویش آسانتر مینماید . میتوانید به وبلاگ پشتیبانی گوگل و مقاله آن در مورد دستگاه لیزر پیوند یکتا محرمانه بزنید .
توصیه گوگل برای به کار گیری از خط تیره در لینک یکتا

پیشنهاد گوگل برای فایده از خط تیره در پیوند یکتا


در واقع گوگل خط تیره را بعنوان جداکننده عبارات در پیوند یکتا می‌شناسد اما خط تحت را شناسایی نمی‌کند و کلمه ها را بهم چسبیده تشخیص می دهد . موتورهای کاوش فهم و شعور متفاوتی نسبت به این دو کاراکتر در پیوندهای یکتا دارا هستند , و این موضوع در تگ عکس‌ها نیز راستگو است که تاثیر متعددی بر ایندکس صفحه ها تارنما شما داراست . دستگاه لیزر

برای مثال در شرایطی‌که لینک و پیوند یکتا وب سایت شما شامل عبارت جستجوگر _ ماشین _ باما ( با خط تحت ) باشد , موتورهای جستجو دستگاه لیزر آن را بصورت سایت دستگاه لیزر دستگاه لیزر ( بدون فاصله ) دستگاه لیزر شناسایی می‌کنند . حتما هر که که‌این عبارت را در گوگل جستجو می کند کلمه ها را با مسافت از نیز مینویسد , علیه در صورتی شما عبارت را بصورت جستجوگر - ماشین - باما ( با خطه فاصله ) در پیوند یکتا وارد نمایید و از کلمه ها اصلی ورقه در این نشانی به کارگیری فرمایید موتورهای جستجو کلمات را با ترکیبات مختلفی شناسایی می‌نمایند که بعضی از آنان را در پایین به شما نشان می‌دهیم :

جستجوگر اتومبیل باما
کاوش گر اتومبیل
خودرو باما
کاوش گر باما
کاوشگر دستگاه لیزر
خودرو
باما
کاوشگر - ماشین - باما
جستجوگرخودروباما

نتیجتا بخت شما برای حضور در نتایج گوگل با استعمال از خط تیره در لینک یکتا به شدت ارتقا مییابد , در‌صورتی‌که همین استدلال برای شما کفاف نمیدهد تا از خط تیره استفاده نمائید اعتنا شما را به نکته دیگری جلب میکنیم ; بطور معمول لینک‌ها در صفحه های بصورت آندرلاین یا این که خط زیر سناریو داده می گردند و چنانچه شما در لینک و پیوند یکتا دستگاه لیزر از خط تیره به کار گیری نمایید دستگاه لیزر کاربران نشانی شما‌را راحتتر تشخیص می‌دهند و در وارد کردن آن دچار نقص‌ نمیشوند به نمونه نماسایت توجه فرمایید :

http : //namasite . com/جستجوگر - اتومبیل - باما/ دستگاه لیزر

http : //namasite . com/جستجوگر _ اتومبیل _ باما/

همان طور که مشاهده می‌کنید در پیوند یکتا با خط زیر آدرس به درستی چشم نمی شود و کاربران میان دو واژه را فاصله تشخیص وارد میکنند .

در لحاظ داشته باشید که گوگل همچنان لینک یکتا با خط تحت را شناسایی می نماید و اگر صفحات شما با این جور نشانی دهی وضعیت دستگاه لیزر مناسبی دارا هستند آن‌ها را تغییر تحول ندهید و نکات بالا را در صفحه ها تازه خود رعایت نمایید . گوگل در حیث دارااست تا در آتی خط تحت را مثل خط تیره برای روباتهای خویش قابل ادراک کند اما تا آن دوران رعایت این نکات در لینک و پیوند یکتا لازم بنظر می رسد .

در پایان دقت داشته باشید که سود از عبارات فارسی در لینک یکتا یا این که همان نشانی صفحات به دستگاه لیزر شما و شناخت خوب تر کلمه ها اساسی سایتتان کمک می نماید البته با دقت به این که گوگل نشانی طولانی تری با به کارگیری از کاراکترهای انگلیسی برای آن میسازد , استعمال بیشتراز سه واژه و کلمه پارسی در لینک یکتا پیشنهاد نمیشود ; پس تلاش کنید ملازم با کوتاه بودن پیوند یکتا لغات اساسی خویش را در آن حیث کنید .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *