نمودار علم دستگاه لیزر گوگل

در ۲۰۱۳ به بعد از آن , شاهد این بودیم که گوگل دستگاه لیزر به سولات پیچیده تری در SERPs به وسیله نمودار علم گوگل &# دستگاه لیزر روتک ; Google Knowledge Graph ) , پاسخ داده است .

از وقتی زمانی که نمودار دانش گوگل پیشرفته سوال ها متعددی در خصوص نتایج دستگاه لیزر حاصل از این نمودار در ذهن اشخاص ساخته شده است . یکی سوال ها پرتکراری که با آن مواجه هستیم این است که چه نموداری برای ما بهترین است : پنل محلی یا برند؟ قبل از این که بخواهیم جواب این سوالات را بیان کنیم باید در امر نمودار دانش محلی و مارک اطلاعاتی داشته باشیم . دستگاه لیزر ابتدا به صورت پایین به اعتنا نگاه فرمایید . صورت تحت نمودار دانش مارک را نشان می‌دهد :


جواب بدین سوال که کدام یک از این موردها برای شما خوبتر است به سادگی چیزی که شما فکر می‌کنید نمی باشد . این مسئله به گونه کسب وکار دستگاه لیزر و طرز اجرای آن مربوط است . مثلا در ادامه چهار سناریویی را مشاهده خواهید کرد که در هر یک بهترین و ایده آل ترین نتایج نمودار دستگاه لیزر علم گوناگون است :

کسب وکاری که فقط به صورت آنلاین اداره می شود .
کسب وکارهایی با مکان های قلیل
کسب وکارهایی که در موقعیت های مختلف ملی قرار دارند .
کسب وکاری که یک حالت داراست البته برند کار کشته خواهد داشت .

مطلب ای با موضوع : تجاری سازی کسب و کار محلی یا لوکال بیزینس با گوگل پلاس قادر است به شما یاری دهد

کسب وکاری که به صورت آنلاین سازمان میشود :

کسب وکاری که صرفا به طور آنلاین اداره میگردد , نتایج نمودار دانش محلی را نخواهد داشت . معمولا نتایج دستگاه لیزر نمودار دانش مارک چیزی است که برای این دسته کسب وکار ظاهر خواهد شد .

کسب وکاری که وضعیت و مکان های اندکی دارااست :

کسب وکاری با دو یا این که سه وضعیت باید بتواند نتایج نمودار علم مارک را تولید نماید تا در مرحله ملی مطرح شود . همچنین برای این‌که افراد بتوانند موقعیت این کسب وکار را پیدا نمایند می بایست نتایج نمودار دانش محلی نیز وجود داشته باشد . اینکار نیاز اشخاصی که در ادامه کسب اطلاعات اضافه راجع به شرکت میباشند را برطرف می نماید .

کسب وکارهایی با حجم وسیعی از وضعیت ها :

کسب وکارهایی که حالت و مکان های زیادی دارند به‌دنبال نتایج نمودار علم مارک و پنل محلی دستگاه لیزر خواهند بود . اینکار به دستگاه لیزر کاربران اذن میدهد داده ها بیشتری از مارک داشته باشند و مورد های مختلفی برای شرایط های متعدد به دست آورند و از آن بازدید کنند .

کسب وکاری با یک حالت و برند توانمند :

بعضا از کسب وکارهای محلی یک موقعیت دارا‌هستند ولی برندشان دوچندان توانا است . برای چنین کسب وکارهایی گوگل سعی می نماید پنل هیبریدی از نتایج را دردسترس کاربران قرار دهد . معمولا قابلیت های پنل محلی و برند با نیز ادغام می شود . در بعضی از وضعیت های مخصوص , بعضی از کسب وکارها اسم یکسانی را به اشتراک می گذارند اما یکی آنان پیشرفته تر از دیگری است . در چنین شرایطی این دو کسب وکار برای به دست آوردن نتایج نمودار علم با نیز رقابت خواهند کرد . برای این که بتوانید فهم بهتری از مرتبه بندی کسب وکارها در نمودار علم داشته باشید دستگاه لیزر میتوانید از ابزار Google Knowledge Graph استفاده فرمائید . برای اینکه بتوانید نتایج موردنظر خویش را به دست آورید .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *