مهم ترین بخش دستگاه لیزر

یکی از مهم‌ترین قسمتی هایی که به هنگام تالیف یک محتوا باید مورد علاقه قرار گیرد , عنوان یا این که همان تیتراست . یک تحقیق نشان می دهد که ۸۰ % افراد در ابتدا عنوان را می‌خوانند و ۲۰ % درصد از افراد در ابتدای فعالیت کل مقاله را مطالعه می نمایند ( در گذشته مطلبی دربارۀ روش صحیح تایپ کردن یک پُست عالی دستگاه لیزر وب لاگ منتشر کرده ایم ) .

تارنما Upworthy هم دریافته است که عناوین مطلوب و جالب , ۱۶ % ترافیک بیشتری تولید می نماید . زمانی که میخواهید عنوان ها جذاب دستگاه لیزر و موثر بنویسید موردها زیر را مد نظر داشته باشید :

عنوان شما بایستی کمتر از ۵۵ کاراکتر باشد .
از اعداد نیز در تیتر خویش به کارگیری کنید . افزودن اعداد به عنا وین قادر است ۳۶ % کلیک بیشتری ساخت کند .
واژه و کلمه اصلی مهم که می‌خواهید با آن درجه ای داشته باشید را در تیتر پُست خویش ذکر فرمایید .
قبلی از به کار بردن کلمه با اهمیت در تیتر , انگیزه و نیت دستگاه لیزر آن را درک فرمائید .

برای مثال , عبارت &# دستگاه CNC ; از کجا می بضاعت و توان کیندل فایر را به صورت آنلاین خریداری کرد؟ ”

تنها یک عامل برای جستجوی این کلید واژه و کلمه وجود دارد . کسانی که‌این عبارت را جستجو می کنند می خواهند یک محصول دستگاه لیزر را به صورت آنلاین خریداری کنند , نه به صورت حضوری .

مثال دیگر , “ عبارت دارای اهمیت باز نگری دوربین های ضد آب DSLR ” است .

این یوزرها هم در پی تفاوت های جان دار در دوربین های ضد آب DSLR می‌باشند . این مدل از کاربران محصول را در همان لحظه خریداری نمی کنند چون تعیین خود را هنوز قطعی نکرده اند .

یک عنوان پرمفهوم بهتر از یک عنوان چشم گیر است . برای مثال مقاله ای با تیتر “ چگونگی فعال سازی یک دکان اینترنتی ” دستگاه لیزر بازدیدکننده بیشتری را نسبت به مقاله ای با عنوان “ چه گونه از فروشگاه خویش درآمد میلیونی داشته باشیم؟ ” داراست .
برای تعیین تیتر عملکرد کنید به طور ” مشخص و معلوم و فاعلی ” بنویسید , نه “ مجهول و مفعولی ” . مثلا تیتر ” چه طور در عرض ۳۰ روز ترافیک بیشتری به سمت وبسایت جذب کنیم؟ ” خوبتر از عنوان “ گرفتن ترافیک طبیعی از طریق محتوا در ۳۰ روز ” است .


نتیجه گیری دستگاه لیزر

با به کار گیری از عنوان ها دلخواه به یاروهمدم محتوای جذاب , میتوانید ترافیک ثابتی از روش موتورهای کاوش به دست آورید . تمرکز خویش را بر روی با صرفه سازی محتوا قرار دهید تا اشخاص آن‌ها‌را بپسندند . مشکلی را از کاربران خویش حل کنید و به ربات گوگل یاری فرمائید محتوای شما را به راحتی پیدا کند .

سوای استفاده از پیوند ها احتمالا بهبود درجه بندی گوگل عمل سادگی نباشد علی الخصوص در‌صورتی‌که برای لینک و پیوند ها قیمت زیادی قائل باشید ولی اینکار تماما قابلیت و امکان پذیر است . در صورتی بتوانید چندین قضیه از راهکار های بیان شده در‌این مقاله را به درستی به کار ببرید , ارتقا قابل توجهی در ترافیک طبیعی خود مشاهده خواهید کرد علی الخصوص چنانچه کاربران را در کار های وب سایت خویش مشغول کنید . در این وضعیت دستگاه لیزر قادر خواهید بود بانس ریت خود را کاهش دهید و سرعت تارنما خویش را اکثر نمائید .

اگر این مطلب توانسته تا حدی به شما یاری دهد , آن را با دوستان عزیز دستگاه لیزر خود به اشتراک گذارید تا آن‌ها هم بتوانند از محتوای آن سود کنند . همینطور , در حالتی‌که تصور میکنید دستگاه لیزر که ما نکته ای را درین نوشته ی علمی از قلم انداخته ایم شادمان می شویم که آن را به ما گوشزد کنیم . ما با آغوشی گشوده از نظرات شما عزیزان استفاده میکنیم و در شکل قابلیت آنها‌را اعمال میکنیم .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *