اشکال گوناگون صفحه‌ی فرود دستگاه لیزر

در کل ما شش نوع صفحه‌ی فرود داریم :


صفحه‌ی click - through : این صفحه یکی ساده‌ترین اشکال صفحه‌ی فرود است . دستگاه لیزر انگیزه کلی این گونه صفحه‌ی فرود , دادن آمادگی‌های اضطراری به بازدیدکننده , از طریق اطلاعاتی مختصر و اثرگذار در زمینه ی پیشنهاد مطرح‌شده , و ترغیب آنها به کلیک کردن روی دکمه‌ی فراخوان تعبیه‌شده در این صفحه و آغاز روند خرید است . در نصیب متن صفحه ها فرود click - through معمولاً مطالبی در زمینه ی این‌که چرا استعمال از تولیدها و خدمات پیشنهادشده به نفع خریدار است و چگونگی سود از آن‌ها , نوشته‌شده است . یک عدد دیگر از ویژگی ها بارز این دسته صفحه‌ی فرود این است که در این دستگاه لیزر برگه هیچ دسته فرمی وجود ندارد . فقط یک دکمه‌ی فراخوان در آن تعبیه‌شده است که بازدیدکننده‌ای را که آمادگی‌های حتمی به وی داده‌شده است را به صفحه‌ی با اهمیت تولیدها یا خدمات هدایت می‌نماید . صفحاتی که یک پیشنهاد مجانی را مطرح میکنند , معمولاً از این جور صفحه های فرود می‌باشند :
صفحه‌ی فرود
صفحه‌ی تولید سرنخ‌های بازاریابی : هدف از این گونه صفحه‌ی فرود , جمع‌آوری اطلاعات فردی بازدیدکنندگان دستگاه لیزر ( اسم , آدرس ایمیل و غیره ) است . هیچ گونه لینک و پیوند خروجی در این دسته صفحات وجود ندارد . فرمی که درین ورقه قرار می‌گیرد راس توجه خواهد بود , بدین ترتیب باید زیاد با توجه پباده سازی شود . متنی که در این برگه متن می شود می بایست حاذق باشد به‌خوبی محصولات یا سرویس ها پیشنهادشده را توصیف نماید و بازدیدکننده را به تکمیل فرم موجود و کلیک روی دکمه‌ی فراخوان ترغیب کند . به مثال تحت و فرم موجود در آن اعتنا فرمایید : صفحه‌ی فرود
صفحه‌ی فشرده : این دسته صفحه‌ی فرود تنها برای تصویب نشانی نشانی اینترنتی بازدیدکننده طراحی میشود و استراتژی مؤثری برای گسترش فهرست پست الکرونیکی است . یک صفحه‌ی فرود فشرده , آدرس‌های نشانی اینترنتی بازدیدکنندگان را جمع‌آوری می نماید تا آنها‌را در پروسه‌ی بازاریابی پیش غالب شود . در متن موجود در این صفحه بایستی تمام فوایدی که بازدیدکننده از فایده از تولیدات یا این که سرویس ها شما به دست می‌آورد , ذکر شود . نکته‌ی کلیدی راجع به این برگه دکورا سیون آن است , چون هدف این کاغذ جلب‌توجه مخاطب است . به همین منظور است که متن این کاغذ باید طوری متن شود که خواندن آن برای بازدیدکننده , آسان و جذاب باشد ( بدین منظور می‌توان برای مثال از بولت ها به کارگیری نمود ) . برعکس فرم جان دار در صفحه‌ی تولید سرنخ‌های بازاریابی , فرم جمع‌آوری داده ها در این کاغذ می بایست کوتاه باشد ; یک جای خالی برای واردکردن آدرس ایمیل , برای پیش بردن بازدیدکننده درین فرایند کفایت مینماید .
صفحه‌ی فرود
صفحه‌ی فروش : صفحه‌ی فروش یک صفحه‌ی غیروابسته برای فروش یک محصول یا سرویس است . انگیزه این کاغذ , دستگاه لیزر دادن تمام اطلاعات واجب برای خرید یک محصول به بازدیدکننده است . در صفحه‌ی فروش می‌توان بسته به پیچیدگی یا سادگی محصول یا خدمت موردنظر , از یک فرم کوتاه یا این که طولانی استفاده کرد . بدیهی است که هرچه محصول دستگاه لیزر یا این که خدمت موردنظر پیچیده‌تر باشد و به دقت و سرمایه‌گذاری بیشتری نیاز داشته باشد , فرمی که مورداستفاده قرار می گیرد , باید طولانی‌تر باشد , و نمی توان توضیحات مربوط به آن را در چند کلمه و واژه یا این که چندین ردیف گنجاند . در‌این موردها معمولاً دستگاه لیزر از یک دکمه‌ی فراخوان بر بالای برگه و یکی در پایین ورقه ( وقتی بازدیدکننده ماوس خود را تکان می دهد و به انتهای ورقه می رسد ) به کار گیری میشود . در سایر مورد ها یک فرم کوتاه با یک دکمه‌ی فراخوان نیز کفایت می‌نماید . به مثال ذیل از وب‌سایت Time Doctor که در آن دو موقعیت ذکر شده مورد مقایسه قرارگرفته‌اند توجه کنید : ( صفحه‌ای که فرم کوتاه‌تر در آن به‌کاررفته است , نرخ تبدیل را ۳۶ % بالاتر برده است ) صفحه‌ی فرود
صفحه‌ی Splash : این صفحه‌ , صفحه‌ی معرفی است که قبلی از هر صفحه‌ی دیگری در وب‌ سایت دستگاه لیزر ظواهر میگردد . اما تمام وب‌سایت‌ها صفحه‌ی Splash ندارند ولی آن‌هایی که دارا‌هستند , این کاغذ در آن‌ها اولین صفحه‌ای است که بازدیدکننده آن را می‌بیند و در آن به او برای ورود به وب‌سایت خوش‌آمد گفته می گردد . هدف این برگه دستگاه لیزر ارائه‌ی داده ها اضافه در زمینه ی برند دستگاه لیزر به بازدیدکننده , و ساماندهی وی به‌سوی صفحه‌ی درست و هماهنگ با نیاز وی در وب‌سایت است . علاوه بر این , می‌توان از این کاغذ برای ثبت‌نام بازدیدکنندگان نیز به کار گیری کرد :
صفحه‌ی فرود
صفحه‌ی Pitch : این ورقه به شما در جذب مشتریان به تولیدها و خدمات شما امداد میکند و اما خویش به انواع مختلفی تقسیم می گردد .
صفحه‌ی Pitch تولیدات , محصولات شما را به نمایش می‌گذارد . همان‌طور که دستگاه لیزر از نام آن پیداست , در‌این کاغذ بیش تر , دستگاه لیزر محصولات در راس دقت می‌باشند تا فرم‌های جمع‌آوری سرنخ‌های بازاریابی . و این کار می تواند از راه‌های متفاوت , ازجمله : هایلایت کردن مزایا و یا ویژگی ها محصول ها دستگاه لیزر موردنظر شکل گیرد .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *