در دستگاه لیزر محتوا کلمه ها کلیدی , صحبت آخر را نمی‌زنند !!

تأثیر استفاده از کلمات‌کلیدی در عنا وین صفحه ها , کمتر چشم می‌شود . گوگل در تعبیر دستگاه لیزر معانی هوشمندتر شده است . به‌عنوان‌مثال قبلاً این‌طور بود که در صورتی می‌خواستید شایسته ترین رستوران‌ها را معرفی نمائید , می بایست ۳ الی ۴ بار به عبارت “ بهترین رستوران‌ها ” اشاره می‌کردید . ولی کماکان اشاره به “ بهترین رستوران‌ها ” مؤثر است , امّا معنای دستگاه لیزر منطق گرایانه مهم‌تر است . اکنون کافی است بتوانید در مطلب موردنظر , به چگونگی داشتن یک تجربه شام عالی در رستوران‌های موردنظر اشاره‌کنید و نهایتاً توسط موتور کاوش , گزینش گردید .

قبلاً , عبارات دارای اهمیت را در محتوای کلیدی یا این که در متاتگ توضیحات قرار می‌دادیم , هم اکنون , اما این گزینه‌ها از مد افتاده . ازآنجایی‌که دستگاه لیزر موتورهای جستجو رفته‌رفته هوشمندتر دستگاه لیزر میگردند , شروع به چک و پردازش درباره بقیه کلماتی می کنند که استفاده کننده توقع دارد درین مطلب پیدا کند ( مسئله‌ای که سبب ساز می‌شود مقاله شما‌را در موضوع موردنظر معتبر نشان دهد ) .

چنانچه می‌خواهید در مورد اپل واچ مطلبی بنویسید , بایستی کلماتی مثل “ اپل ” , “ واچ ” , “ آیفون ” , “ فرصت ” و “ ساعت ” را هم در متن استعمال کرده باشید . وجود این کلمه ها در متن , سیگنال یک نوشته ی علمی خوب را به موتورهای جستجو ارسال خواهد کرد .

۷۵ % کلمات مورد کاوش لا ۳ تا ۵ کلمه میباشند . پس بایستی عنا وین را به‌دقت نوشته باشید . موتورهای جستجو بدین این قضیه پی برده‌اند که در حالتی که یوزرها برای کلمه و واژه “ بازاریابی ” یا این که هر واژه و کلمه دیگر یا این که یک عبارت دوکلمه‌ای , کاوش کنند , نتیجه‌ای را که میخواهند به دست نمی‌آورند . برای به دست وارد شدن نتایج کیفی که به سؤالات آنان پاسخ دهد باید دستگاه لیزر از کلمه ها ۳ , ۴ یا ۵ کلمه‌ای به کار گیری کنند . دستگاه لیزر به‌عنوان یک تولیدکننده محتوا , به هنگام بهینه‌سازی محتوای خویش , باید این مورد را نیز در لحاظ داشته باشید .

پس صرفا از لغات تک‌حرفی به کارگیری نکنید و کاربر را در حیث بگیرید , احتمالا در دو حرف جست‌وجو کرد آن‌وقت چی ؟

ضوابط دستگاه لیزر 2016 - تمرکز در تجربه کاربری

تمرکز در تجربه کاربری
۳ - متمرکز بودن بر روی تجربه کاربری !!

گوگل هرسال بر روی ۵۰۰ الگوریتم , تغییراتی زیادی را اعمال می نماید . هر تغییری بر روی اطمینان از این قضیه متمرکز است که وقتی کسی در گوگل جستجویی انجام دهد , در صورتیکه در چند کاغذ اول به فیض درست دست یابد , تجربه خوب داشته است . این قضیه ارتباطی با گمراه کردن یا حقه زدن به موتور کاوش وجود ندارد . بلکه مربوط به به‌این است که به چه شکل مطمئن گردید مقاله‌ای که در آن بر روی عبارت موردنظر تکیه‌دارید , شایسته ترین محتوای ممکن برای کاربر بر روی وب است .


براین اساس , محتوای ارجینال ( تولیدشده به وسیله خودمان نه کپی ! ) , بخش اعظم از قبلی اهمیت دارد . هر اندازه محتوای ارجینال بیشتری بتوانید ساخت فرمائید ( چه نوشته طولانی , چه عکس یا این که یک ویدیو باشد ) , تمام چیزی است که میتوانید در صفحه ها خود قرار دهید تا کسی را متقاعد به تلاوت و انتشار آن فرمائید .
مردمان معمولاً مطالبی را دوست دارند که هضم آن راحت‌تر است . که برای این امر می بایست وزن متن نیز در حیث گرفته شود . شما می توانید فهرستی از مطالب منتشرشده در وب‌سایت‌های دیگر را نمایش دهید که انحصاراً توسط شما و به‌صورت ویراستاری تحلیل‌شده باشد . پاراگرافی از محتوای سایرافراد را بردارید , اعتبار آن پاراگراف را به نویسنده‌اش اختصاص دهید . بعد دستکاری موردنظر خود را در پاراگراف بعدی انجام داده یا به ارزیابی آن بپردازید .
قوانین دستگاه لیزر - حجم محتوا تولید شده

حجم محتوا ساخت شده اهمیت فراوان دارااست
۴ - حجم محتوا با اهمیت است

مقالات طولانی‌تر , لا ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ کلمه , به‌طور معدل در جستجوها بهتر و بیشتر نمایش داده میگردند . درحالی‌که قبلاً یک مطلب ۳۰۰ کلمه‌ای , محتوایی طولانی محسوب می‌شد . مقاله ها طولانی‌تر ترافیک بیشتری اخذ می‌نمایند و در دستگاه لیزر سکو بالاتری دارا‌هستند . علی‌الخصوص در شرایط رقابتی . تغییراتی که گوگل انجام می دهد و استدلال آنها , برای اطمینان از این است که ترافیک را به‌سوی صفحاتی بکشانند که برای کاربران موءثر واقع‌شده و لذت‌بخش باشد . همینطور برای هضم بهتر و راحت محتوای طولانی برای استفاده کننده , کافی است که محتوا را با عنوان ها و بخش‌بندی‌های کاربردی , نشانه‌های دسته‌بندی و تصاویر , بی نیاز نمایید .
ادله اکران بهتر و بیشتر مقالات طولانی‌تر در جستجوها , وجود لغت ها و تصاویر اضافه برای سکو دهی است . مردمان در شبکه‌ها اجتماعی , مقاله‌ها طولانی‌تر را طولانی تر به اشتراک می گذارند . مقاله ها کوتاه‌تر هم می توانند گاهی بهتر عمل نمایند . البته به‌طور متوسط اقبال مقالات طولانی‌تر بیشتر است &# دستگاه های لیزر ;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *