مهم ترین بخش دستگاه لیزر

یکی از مهمترین گزیده هایی که به هنگام تایپ کردن یک محتوا می بایست مورد علاقه قرار گیرد , تیتر یا به عبارتی تیتراست . یک تحقیق نشان می‌دهد که ۸۰ % افراد در صدر عنوان را می خوانند و ۲۰ % درصد از افراد در اولِ عمل کل مطلب را مطالعه می کنند ( در قبل مطلبی دربارۀ طریق صحیح تالیف یک پُست عالی دستگاه لیزر بلاگ منتشر کرده ایم ) .

تارنما Upworthy هم دریافته است که عناوین مناسب و جذاب , ۱۶ % ترافیک بیشتری تولید می کند . هنگامی که میخواهید عناوین جذاب دستگاه لیزر و اثرگذار بنویسید موردها زیر را مورد‌علاقه داشته باشید :

عنوان شما بایستی کمتر از ۵۵ کاراکتر باشد .

از اعداد هم در تیتر خویش فایده کنید . اضافه کردن اعداد به عنا وین میتواند ۳۶ % کلیک بیشتری ایجاد کند .
واژه و کلمه حیاتی اصلی که می خواهید با آن درجه ای داشته باشید را در عنوان پُست خود ذکر نمایید .
گذشته از به عمل بردن واژه حساس در تیتر , انگیزه و نیت دستگاه لیزر آن را ادراک نمائید .

به عنوان مثال , عبارت &# دستگاه های لیزر ; از کجا می توان کیندل فایر را به طور آنلاین خریداری کرد؟ ”

تنها یک برهان برای جستجوی این کلید کلمه وجود دارد . افرادی که این عبارت را کاوش می کنند می خواهند یک محصول دستگاه لیزر را به صورت آنلاین خریداری کنند , نه به صورت حضوری .

مثال دیگر , “ عبارت اصلی بررسی دوربین های ضد آب DSLR ” است .

این کاربران نیز در پی تفاوت های جانور در دوربین های ضد آب DSLR می‌باشند . این مدل از یوزرها محصول را در همان لحظه خریداری نمی کنند زیرا گزینش خود را هنوز قطعی نکرده اند .

یک تیتر پرمفهوم خوبتر از یک عنوان چشم گیر است . مثلا مقاله ای با عنوان “ چگونگی راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی ” دستگاه لیزر بازدیدکننده بیشتری را نسبت به نوشته‌ی علمی ای با عنوان “ به چه شکل از مغازه خویش درآمد میلیونی داشته باشیم؟ ” داراست .
برای گزینش عنوان تلاش نمایید به طور ” معلوم و فاعلی ” بنویسید , خیر “ مجهول و مفعولی ” . برای مثال تیتر ” چه‌گونه در عرض ۳۰ روز ترافیک بیشتری در راستای تارنما جذب کنیم؟ ” خوبتر از عنوان “ گرفتن ترافیک طبیعی از روش محتوا در ۳۰ روز ” است .

نتیجه گیری دستگاه لیزر

با سود از عناوین مناسب به ملازم محتوای دیدنی , می‌توانید ترافیک ثابتی از روش موتورهای کاوش به دست آورید . تمرکز خویش را بر روی باصرفه سازی محتوا قرار دهید تا افراد آنان‌را بپسندند . مشکلی را از یوزرها خویش حل نمایید و به ربات گوگل کمک نمائید محتوای شما را به راحتی پیدا کند .

بدون استعمال از لینک و پیوند ها ممکن است بهبود جايگاه بندی گوگل فعالیت آسانی نباشد مخصوصا در صورتی برای پیوند ها بها زیادی قائل باشید البته اینکار کاملا قابلیت پذیر است . چنانچه بتوانید چند قضیه از استراتژی های بیان شده درین مقاله را به صحت به کار ببرید , افزایش قابل توجهی در ترافیک طبیعی خویش مشاهده خواهید کرد به خصوص در حالتی که یوزرها را در کار های تارنما خود مشغول فرمائید . درین حالت دستگاه لیزر قادر خواهید بود بانس ریت خود را کاهش دهید و سرعت سایت خود را بیشتر نمائید .

در‌صورتی‌که این مطلب توانسته تا حدی به شما یاری دهد , آن را با دوستان خوب دستگاه لیزر خود به اشتراک گذارید تا آن ها هم بتوانند از محتوای آن استفاده کنند . همچنین , در‌صورتی‌که تصور می‌کنید دستگاه لیزر که ما نکته ای را درین مقاله از مداد انداخته ایم شادمان می شویم که آن را به ما گوشزد کنیم . ما با آغوشی گشوده از نظرات شما دوستان عزیز استعمال می کنیم و در شکل قابلیت و امکان آن‌ها را اعمال می‌کنیم .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *