مهم ترین بخش دستگاه لیزر

یکی از مهمترین قسمتی هایی که به هنگام نوشتن یک محتوا باید مد نظر قرار گیرد , تیتر یا این که همان تیتراست . یک تحقیق نشان می‌دهد که ۸۰ % افراد در ابتدا عنوان را می خوانند و ۲۰ % درصد از اشخاص در ابتدای عمل کل نوشته‌علمی را مطالعه می نمایند ( در قبلی مطلبی دربارۀ روش صحیح تالیف یک پُست خوب دستگاه لیزر وب لاگ منتشر کرده ایم ) .

تارنما Upworthy هم دریافته است که عناوین مطلوب و جذاب , ۱۶ % ترافیک بیشتری ساخت می کند . هنگامی که میخواهید عناوین جذاب دستگاه لیزر و مفید بنویسید موردها زیر را مورد‌علاقه داشته باشید :

عنوان شما بایستی کمتر از ۵۵ کاراکتر باشد .
از اعداد نیز در تیتر خویش استفاده نمایید . اضافه کردن اعداد به عنا وین قادر است ۳۶ % کلیک بیشتری ساخت کند .
واژه و کلمه حساس دارای اهمیت که می‌خواهید با آن درجه ای داشته باشید را در عنوان پُست خویش ذکر نمائید .
گذشته از به فعالیت بردن کلمه کلیدی در تیتر , انگیزه و نیت دستگاه لیزر آن را درک فرمایید .

برای مثال , عبارت &# دستگاه برش لیزر ; از کجا می قدرت کیندل فایر را به طور آنلاین خریداری کرد؟ ”


تنها یک دلیل برای جستجوی این کلید کلمه موجود است . افرادی که این عبارت را جستجو می نمایند میخواهند یک محصول دستگاه لیزر را به طور آنلاین خریداری نمایند , خیر به صورت حضوری .

نمونه دیگر , “ عبارت دارای اهمیت باز نگری دوربین های ضد آب DSLR ” است .

این یوزرها هم به‌دنبال تفاوت های جان دار در دوربین های ضد آب DSLR هستند . این نوع از کاربران محصول را در به عبارتی لحظه خریداری نمی‌کنند زیرا تعیین خود را هنوز قطعی نکرده اند .

یک تیتر پرمفهوم بهتر از یک تیتر دیده گیر است . به عنوان مثال نوشته‌ی‌علمی ای با عنوان “ چگونگی فعال‌ساز‌ی یک فروشگاه اینترنتی ” دستگاه لیزر بازدیدکننده بیشتری را نسبت به نوشته‌ی علمی ای با عنوان “ به چه شکل از فروشگاه خویش درآمد میلیونی داشته باشیم؟ ” دارااست .
برای گزینش تیتر کارایی فرمائید به طور ” مشخص و معلوم و فاعلی ” بنویسید , نه “ مجهول و مفعولی ” . به عنوان مثال تیتر ” به چه شکل در پهنا ۳۰ روز ترافیک بیشتری به جهت وب سایت جذب کنیم؟ ” بهتر از عنوان “ تصاحب کردن ترافیک طبیعی از روش محتوا در ۳۰ روز ” است .

نتیجه گیری دستگاه لیزر

با سود از عناوین مناسب به هم پا محتوای جالب , می‌توانید ترافیک ثابتی از روش موتورهای جستجو به دست آورید . تمرکز خود را بر روی با صرفه سازی محتوا قرار دهید تا اشخاص آن‌ها‌را بپسندند . مشکلی را از کاربران خویش حل کنید و به ربات گوگل امداد فرمایید محتوای شما را به راحتی پیدا نماید .

بدون بهره از لینک ها ممکن است بهبود مرتبه بندی گوگل عمل سادگی نباشد علی الخصوص در‌صورتی‌که برای لینک ها بها متعددی قائل باشید البته اینکار به طور کامل قابلیت و امکان پذیر است . در‌صورتی‌که بتوانید چند قضیه از راهکار های نقل شده درین مطلب را به صحت به عمل ببرید , افزایش قابل توجهی در ترافیک ارگانیک خویش مشاهده خواهید کرد به خصوص در شرایطی‌که یوزرها را در کار های وب سایت خود درگیر نمایید . در‌این شرایط دستگاه لیزر قادر خواهید بود بانس ریت خود را کاهش دهید و سرعت تارنما خود را بیشتر نمائید .

در صورتیکه این مقاله توانسته تا حدی به شما کمک کند , آن را با دوستان خوب دستگاه لیزر خود به اشتراک گذارید تا آنها نیز بتوانند از محتوای آن استفاده نمایند . همچنین , درصورتی که تصور می‌کنید دستگاه لیزر که ما نکته ای را درین مقاله از مداد انداخته ایم خرسند می شویم که آن را به ما گوشزد کنیم . ما با آغوشی گشوده از ایده ها شما دوستان عزیز فایده می‌کنیم و در رخ امکان آن‌ها را اعمال می‌کنیم .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *