قدم دوم در ارزیابی دستگاه لیزر رقبا : مشاهده و بازبینی سایت رقبا

زمانی‌که لیستی از رقبای حساس خود تهیه و تنظیم کردید , وب سایت آنان‌را مورد نظارت و نظارت قرار دهید . برای بررسی دستگاه لیزر رقبا می بایست بدانید که :

آیا ظاهر سایت‌شان به خیر و خوبی پباده سازی شده است؟
حجم محتوای جانور در سایت‌شان چقدر است؟
کیفیت مطالب وب سایت را چه گونه ارزیابی می‌کنید؟
از آدرس دهی پویا استعمال می‌نمایند یا خیر؟

با این کار میفهمید که رقیب شما در فضای وب چقدر حرفه‌ای عمل می‌نماید و تا چه میزان محتوای سایت خود را دلخواه با سلیقه موتورهای کاوش ساخته است .

قدم سوم در بازبینی دستگاه لیزر رقبا : نظارت عبارات دارای اهمیت

عبارات با اهمیت همواره مهم‌ترین فاکتور برای توفیق در دستگاه لیزر به شمار آمده‌اند . به همین بهانه در‌حالتی که رقبای شما عبارات حساس قابل قبولی به فعالیت برده باشند رتبه بهتری در نتایج کاوش خواهند داشت . بعضی وقت ها در آنالیز رقبا در یافتن کلمه ها اساسی آن‌ها به اختلال بر میخوریم , در‌این‌حالت‌ با دقت به محتوای سایت‌شان باز‌بینی فرمائید که آیا آن‌ها کلمات مهم شما را بکار برده‌اند یا خیر؟

همینطور با استفاده از ایران روتک دستگاه لیزر می توانید محاسبه فرمایید که چه کلماتی در دستگاه لیزر وبسایت قضیه نظرتان تاثیر متعددی دارا‌هستند . در حین این تحلیل ها دستگاه لیزر شما کلماتی خواهید یافت که از ذهن شما پنهان بوده‌اند و می توانید در دستگاه لیزر خوبتر سایت‌تان از آن‌ها استفاده فرمایید .

همینطور می توانید در ادامه‌ی بررسی دستگاه لیزر رقبا تراکم کلمه ها اساسی در محتوای تارنما رقیب را محاسبه نمائید . ابزاری مانند Keyword Density Cloud دراین باره دستگاه لیزر به شما کمک خواهد کرد . دستگاه لیزر همینطور محل قرارگیری این کلمه ها را مورد دقت قرار دهید که آیا در محتوا , تگ‌های متا , عنوان ها صفحه , تگ تصاویر یا نشانی صفجات قرار دارا‌هستند یا خیر؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *