وقتی که گوگل سایت دستگاه لیزر شمارا جریمه می نماید به چه شکل می توان به سرعت متوجه آن شد؟

بیشتر جریمه هایی که دستگاه لیزر بر علیه وب سایت شما اعمال می توان به چهره قلم می‌باشند و توسط الگوریتم ها انجام می گردند . ولی برخی از موارد هشدار دهنده موجود است که نشان میدهد احتمالا وب سایت شما زیر جریمه دستی گوگل قرار بگیرد . این یکی از نوتیفیکیشن هایی است که باید همیشه به آن دقت داشته باشید . زیرا نشان می‌دهد مبتلا دردسر دستگاه لیزر بزرگی شده اید . دستگاه لیزر وقتی که چنین نوتیفیکیشن هایی را دریافت میکنید بایستی به دقت راهنمای لینک و پیوند دهی را مطالعه نمائید و ملاحظه کنید دستگاه لیزر چه فعالیت اشتباهی انجام داده اید .

هشدارهای گوگل وبمستر تولز

با این‌که در طولانی تر موردها گوگل به طور شفاف با به روزرسانی های خویش کلیه چیز را بیان می نماید البته احتمالا بعضا از موردها را از دست بدهید و در سود مغایر ضوابط تازه گوگل کار نمایید . ما نمی توانیم با اطمینان بگوییم که چه چیزی منجر جریمه کردن گوگل میگردد . صرفا چیزی که می‌توانیم بگوییم ایده ای راجع به موادتشکیل دهنده تشکیل دهنده این الگوریتم ها و مقررات آن هاست . برطرف کردن چنین خطاهایی میتواند دوچندان کارساز باشد . پیرو مواقعی که سبب جریمه شدن تارنما میشود را بیان می کنیم :


خرید لینک‌ها : با یقین این مورد یکی از بدترین کار هایی است که میتواند به سعی وب سایت شما در موتورهای جستجو آسیب وارد کند . هیچ کس راجع‌به مزایای آن کلام نمی کند , هیچ کسی آن را تایید نمی کند , البته گوگل این موردها را به توجه رصد می کند و در شرایطی که چنین فعالیتی را شناسایی کند شما‌را جریمه خواهد کرد . بدین ترتیب در حالتی که قصد دارید برای خرید لینکی هزینه پرداخت کنید , بهتر است از تصمیم خویش منصرف گردید زیرا هیچ کمکی به شما نخواهد کرد
لینک‌های جان دار در فوتر : این خط مش بوسیله طراحان وب مورد استفاده قرار می‌گیرد تا بتوانند امضای خود را در وب سایت موردنظر قرار دهند . می بایست توجه داشته باشید که این نحوه ممکن است با نیت بد هم به فعالیت رود .
استفاده بیشتراز حد از عبارات اصلی : وقتی که سخن از تعداد عبارات حساس موجود در محتوا به میان می اید مقررات زیادی پیش روی شما قرار خواهد گرفت . چیزی که می بایست بدانید این است که اسپم کردن لغات با اهمیت سبب عصبانیت گوگل می‌شود .
صفحات 404 : ابدا عالی نمی باشد افراد بر روی کاغذ ایندکس شده کلیک نمایند و به جای محتوای اثر گذار با غلط مواجه گردند .
ارتباط با وب سایت های مشکوک : گوگل دوست ندارد وب سایت شما دستگاه لیزر با تارنما های مشکوک ارتباط داشته باشد . در‌صورتی‌که چنین دستگاه لیزر موضوعی برای گوگل واضح شود بدون شک شمارا جریمه خواهد کرد .

پیام های گوگل وبمستر تولز
5 . هنگامی که گوگل مشکلی را در تارنما پیدا می کند چه طور می توان به سرعت آگاه شد؟

یکی از حقایق مهمی که بایستی درباره‌ی این ابزار بدانید این است که به هنگام پیدایش اختلال در سایت , گوگل ایمیلی را به اکانت وبمستر تولز شما ارسال میکند . به یاری این اعلانات می‌توانید هشدارهای متعدد در باب مشکلات را دریافت فرمایید یا صرفا اعلاناتی را دریافت فرمائید که ارزش اطلاعاتی برایتان دارا‌هستند . به همین خیال و خاطر است که ادمین وبسایت می بایست نگاه ظریف تری به‌این ابزار و پیام هایی که از روش آن اخذ می کند داشته باشد . به‌دنبال برخی از معضلات احتمالی که گوگل احتمال دارد شما را درباره آن آگاه سازد را مشاهده میکنید :

خطاها مربوط به فایل Robots . txt : این ایراد زمانی تشخیص داده می شود که ربات های گوگل در درحال حاضر چک پوشه Robots . txt باشند .
سایت شما Down است : در صورتی‌که گوگل دریابد که تارنما شما به خاطر Down بودن سرور قابل دسترس نیست این پیام را ارسال می نماید .
خطای خزش : در صورتی‌که گوگل مشکلاتی را به هنگام خزش سایت پیدا کند خطای Site/URL را برایتان ایجاد خواهد کرد . احتمال دارد مشکلی در دسترسی به صفحه ها وجود داشته باشد یا این که این که محتوای مسدود شده در وبسایت باشد .
تغییر‌و تحول وسیع ترافیکی برای URL یا کل سایت : تغییرات بزرگ در ترافیک احتمال دارد نشان دهنده دستگاه لیزر آورلود یک سایت باشد . دستگاه لیزر چنین موضوعی ممکن است به خیال و خاطر مشکلاتی باشد که ربات های گوگل به هنگام خزش سایت با آن مواجه گردیده اند &# دستگاه برش لیزر ;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *