گام چهارم در بررسی دستگاه لیزر رقبا : بازنگری لینک‌های محل ورود

لینک‌های ورودی یا بک لینک همانند ستون فقرات در باصرفه سازی تارنما یا این که همان دستگاه لیزر عمل می کنند . به همین جهت در محاسبه دستگاه لیزر رقبا می بایست لینک‌های ورودی به سایت‌شان را باز‌بینی کنید . به مبدا لینک‌ها , تعدادشان و نوشته قضیه استفاده در آن ها دقت فرمایید تا سر توفیق حریف را بدست آورید . معمولا در باز‌بینی دستگاه لیزر رقبا ایده‌های قابل قبولی برای پیوند به سایت‌تان خواهید یافت . در‌صورتی‌که رقیب شما از سایت‌های مطلوب و لبریز بازدیدی لینک و پیوند دارد که شما از وجودشان بی خبر بودید , با صاحبان این سایت‌ها تماس گرفته و در صورت قابلیت و امکان پیوند مناسبی برای وب سایت خویش تنظیم نمایید .
باز بینی پیوند ورودی رقبا

چک پیوند ورودی رقبا

برای آنالیز بک لینک‌های وبسایت رقبا می توانید از ابزارهای رایگانی نظیر ابزار پر اسم و رسم وبسایت ماز یعنی دستگاه حکاکی لیزری به کار گیری فرمایید .

قدم پنجم در باز‌بینی دستگاه لیزر رقبا : بررسی عوامل دیگر دستگاه لیزر

برای دستگاه لیزر مناسب وبسایت لغات حساس و لینک ورودی نقش مهمی را ایفا میکنند , ولی همگی چیز به همین‌جا ختم نمی‌شود . برای پیروزی در بررسی دستگاه لیزر رقبا شما می بایست درجه الکسا , رنک گوگل ( GPR ) و کارایی آنها در موتورهای جستجوی دیگر مثل Yahoo و Bing را هم بررسی فرمایید . همینطور تعداد صفحه های ایندکس شده از سایت حریف به وسیله موتورهای کاوش را هم در نظر داشته باشید .
گام ششم در آنالیز دستگاه لیزر رقبا : نظارت واحد سنجش حضور در شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی امروزه نقش مهمی در افزایش ورود یوزرها به سایت‌ها دارند . به همین جهت چک دستگاه لیزر رقبا در این مورد مشاهده کرد مناسبی از عملکردشان به شما خواهد اعطا کرد . Instagram , Telegram و LinkedIn از مهم ترین منابع جذب بازدیدکنندگان به سایت‌ها می باشند . در این شبکه‌ها رقبای خویش را پیدا کنید و با طولانی تر شدن به لیست دوستان‌شان میزان محبوبیت و فعالیت های‌شان را زیر حیث بگیرید .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *