لینک‌ها برای موتورهای دستگاه لیزر کاوش چه معنا دارند؟

موتورهای جستجو از لینکها برای دو انگیزه حساس استفاده می‌نمایند :

برای یافتن صفحه های جدید وب
برای گزینش کیفیت صفحه در نتایج

موتور جستجو صفحه ها را در اینترنت می‌گردد و مفاهیم آنان را استخراج کرده و به فهرست ها و شاخص های آن ها می افزاید . در این سمت , موتور جستجو تشخیص میدهد کدام ورقه کیفیت مناسبی دارد که در سطر کلمه و واژه های اساسی متعلق آورده شود . زمانی که که این تصمیم گیری انجام می‌شود , موتورهای جستجو به محتوای برگه دیگر کاری ندارند بلکه به تعداد لینک و پیوند های داده شده به این برگه از سایت های فرنگی و کیفیت تارنما های فرنگی دقت می کنند . به صورت کلی , هر چقدر کیفیت سایت هایی که به شما پیوند می دهند فراتر باشد , احتمال بالا رفتن رنک و رتبه شما در نتایج موتورهای جستجو بالاتر می رود .

لینک و پیوند ها تحت عنوان فاکتورهای مرتبه بندی چیزهایی می باشند که در آخرها دهه دستگاه ایران روتک لیزر به گوگل اجازه دادند تا شروع به تسلط بر بازار موتورهای جستجو کند . یک کدام از موسسان گوگل , لری پیج , مرتبه بندی صفحات را در گوگل پباده سازی کرد ; در‌این نحوه گوگل کیفیت ورقه را با دقت به تعداد لینک و پیوند های ارجاع داده شده به صفحه گزینش می کند . این روش محاسبه برای گزینش الگوریتم جايگاه بندی به کار گیری شد و سیگنالی کارکشته شوید , چون راهی فراوان عالی برای انتخاب کیفیت صفحه بود .

این رویکرد بسیار با اهمیت بود دستگاه لیزر چون بدین ترتیب بود که یک لینک و پیوند براساس نظر اشخاص نسبت به برگه هست و در صورتی‌که که یک کاغذ دلخواه نباشد لینکی دریافت نمیکند . تئوری این است که زمانی که فردی به اینترنت سایتی دیگر لینک و پیوند می‌دهد یعنی این منبع دستگاه لیزر خوب است . در غیر این شکل , به آن لینک و پیوند داده نمی‌شود . مثل این که شما هیچ زمان دوست خویش را به رستورانی بد نمی فرستید .
اصول دستگاه لیزر برای پباده سازی و توسعه سایت‌های دستگاه لیزر موتورهای کاوش پسند

سئوکاران به زودی متوجه شدند چه طور رتبه بندی صفحات دستگاه لیزر و نتایج جستجو را برای لغات اساسی دستگاه لیزر گزینش شده رئیس کنند . گوگل آغاز کرد رویکرد هایی پیدا کند تا سایت هایی که دستگاه لیزر نتایج جستجو را مدیریت می نمایند پیدا کند و استارت به بروزرسانی‌های منظم کرد به گونه ای که بعضا تارنما هایی که مطلوب نبودند از مقام بیرون شدند .

این داستان منجر به‌این شد که گوگل تنی چند از از طریق های لینک و پیوند بیلدینگ که خوب به لحاظ می رسیدند را تشخیص داد . برای مثال قرار دادن سایت در راهنمای اینترنت و خرید پیوند . این روش یکی‌از از روش هایی بود که گوگل سفارش کرد اما این روش به وسیله سئوکارها مورد اعتراض قرار گرفت . بنابراین گوگل از این روش استفاده چندانی نکرد .


به تازگی گوگل وبسایت هایی که‌این روش جايگاه بندی را استفاده میکنند جریمه مینماید . دانستن روش های لینک دادن برای خودداری از تخلف و کار کردن طبق راهبرد گوگل زمینه مهمی است که در پی به آن می پردازیم .

ما کل الگوریتمی که گوگل برای گزینش نتایج کاوش استفاده می کند را نمی دانیم ; این فرمان خصوصی شرکت است . البته نکته حائض اهمیت این است که پیوند نقشی با اهمیت و پهناور در الگوریتم بازی می نماید . پیوند ها دو قسمت از اصلی ترین قسمت های نمودار را دربرمی‌گیرند .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *