تبلیغات کلیکی از نظر دستگاه لیزر

تبلیغات کلیکی یا این که دستگاه لیزر یک جور تبلیغات اینترنتی می‌باشد که هزینه اش مبنی بر تعداد کلیک ها دستگاه لیزر آنالیز میشه . خیلی ها در نگاه اولیه تبلیغات کلیکی رو فراوان موءثر میدونند و فکر‌می‌کنند که تبلیغات کلیکی شایسته ترین و بهینه ترین راه حل برای تخصیص دارایی تبلیغاتی کسب و کارشونه .

در منظر عامه مردم تبلیغات کلیکی یک راه و روش تبلیغاتی بیهوده و بی نتیجه است البته در‌صورتی‌که حقیقتا به دیده یک برنامه نویس و یا یک بیزینس عمل دستگاه لیزر به‌این فعالیت و سود آن نگاه نمایید خواهید روءیت کرد که در عین پیچیدگی دستگاه لیزر دوچندان نیز دارای فایده است .

توصیف تبلیغات کلیکی یا این که دستگاه حکاکی لیزری کلیکی یا این که PPC مخفف Pay Per Click به معنی « پرداخت در ازای کلیک » به یک دسته تبلیغات اینترنتی گفته میشه دستگاه لیزر که هزینه تبلیغات بر پایه ی بها هر کلیک ارزیابی میشه . به تبلیغات کلیکی CPC یا این که Cost Per Click هم گفته میشه . برای هر کلیک مبلغی تعیین میشه مثلا فکر کنید می خواید تو یه تارنما تبلیغات فرمایید و صاحب و مالک وب سایت دستگاه لیزر میگه بها هر کلیک ۵۰ تومنه . هم اکنون در حالتی که شما بخواید ۵۰۰۰ تا کلیک روی آگهی تون دستگاه لیزر انجام بشه بایستی ۵۰ * ۵۰۰۰ یعنی ۲۵۰ . ۰۰۰ تومن پرداخت فرمایید . دستگاه لیزر فرمول کلی تبلیغات کلیکی به این صورته :

هزینه تبلیغات کلیکی = قیمت هر کلیک * تعداد کلیک درخواستی دستگاه لیزر

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *