وقتی که گوگل سایت دستگاه لیزر شمارا جریمه می کند چه طور می توان به سرعت متوجه آن شد؟

بیشتر جریمه هایی که دستگاه لیزر بر در مقابل سایت شما اعمال می توان به صورت اتومات هستند و به وسیله الگوریتم ها انجام میشوند . اما بعضی از موردها هشدار دهنده موجود است که نشان میدهد شاید سایت شما تحت جریمه دستی گوگل قرار بگیرد . این یک کدام از نوتیفیکیشن هایی است که باید مدام به آن دقت داشته باشید . چون نشان می‌دهد مبتلا دردسر دستگاه لیزر بزرگی شده اید . دستگاه لیزر هنگامی که چنین نوتیفیکیشن هایی را اخذ می کنید می بایست به توجه راهنمای لینک و پیوند دهی را مطالعه نمائید و مشاهده کنید دستگاه لیزر چه فعالیت اشتباهی انجام داده اید .

هشدارهای گوگل وبمستر تولز

با اینکه در طولانی تر موارد گوگل به طور واضح با به روزرسانی های خویش کلیه چیز را ابلاغ می کند البته احتمالا برخی از مورد ها را از دست بدهید و در فیض مغایر ضوابط جدید گوگل کار فرمائید . ما نمی توانیم با اطمینان بگوییم که چه چیزی سبب جریمه کردن گوگل می‌شود . تنها چیزی که می‌توانیم بگوییم ایده ای راجع‌به موادتشکیل دهنده تشکیل دهنده این الگوریتم ها و ضوابط آن هاست . برطرف کردن چنین خطاهایی قادر است زیاد کارساز باشد . پیرو مواردی که باعث جریمه شدن وب سایت می‌شود را ابلاغ می کنیم :

خرید لینک‌ها : بدون شک این مورد یکی از بدترین فعالیت هایی است که می‌تواند به کارایی تارنما شما در موتورهای جستجو زخم وارد نماید . هیچ کس درباره‌ی مزایای آن سخن نمی کند , هیچ کسی آن را تایید نمی کند , ولی گوگل این مورد ها را به دقت رصد می نماید و درصورتی که چنین فعالیتی را شناسایی نماید شما‌را جریمه خواهد کرد . براین اساس در صورتی‌که قصد دارید برای خرید لینکی هزینه پرداخت کنید , خوب تر است از تصمیم خود منصرف گردید زیرا هیچ کمکی به شما نخواهد کرد
لینک‌های موجود در فوتر : این روش به وسیله طراحان وب قضیه به کارگیری قرار می گیرد تا بتوانند امضای خویش را در وب سایت موردنظر قرار دهند . می بایست اعتنا داشته باشید که‌این شیوه احتمالا با نیت بد نیز به کار رود .
استفاده بیشتراز حد از لغت ها مهم : زمانی که سخن از تعداد کلمه ها حیاتی جان دار در محتوا به میان می اید ضوابط زیادی پیش روی شما قرار خواهد گرفت . چیزی که باید بدانید این است که اسپم کردن کلمات اساسی سبب ساز عصبانیت گوگل می گردد .
صفحات 404 : به هیچ عنوان عالی وجود ندارد اشخاص بر روی برگه ایندکس شده کلیک نمایند و به جای محتوای موءثر با خطا مواجه گردند .
رابطه با وبسایت های مشکوک : گوگل دوست ندارد وب سایت شما دستگاه لیزر با وب سایت های مشکوک ارتباط داشته باشد . درصورتی که چنین دستگاه لیزر موضوعی برای گوگل پر‌نور شود بدون شک شما‌را جریمه خواهد کرد .

پیام های گوگل وبمستر تولز
5 . وقتی که گوگل مشکلی را در تارنما پیدا می نماید چه گونه می شود به سرعت با خبر شد؟

یک کدام از حقایق مهمی که بایستی در زمینه‌ی این ابزار بدانید این است که به هنگام بروز مشکل در تارنما , گوگل ایمیلی را به اکانت وبمستر تولز شما ارسال میکند . به امداد این اعلانات می توانید هشدارهای متعدد درباره ی اشتباهات را دریافت کنید یا این که تنها اعلاناتی را اخذ کنید که ارزش اطلاعاتی برایتان دارند . به همین یاد است که ادمین تارنما بایستی نگاه ظریف تری به‌این ابزار و پیام هایی که از طریق آن اخذ می کند داشته باشد . در‌پی بعضی از ایرادات احتمالی که گوگل ممکن است شمارا در رابطه آن باخبر سازد را مشاهده می‌کنید :

خطاها مربوط به فولدر Robots . txt : این مشکل وقتی تشخیص داده می گردد که ربات های گوگل در هم اکنون نظارت فایل Robots . txt باشند .
وبسایت شما Down است : در حالتی که گوگل دریابد که سایت شما به خیال و خاطر Down بودن سرور قابل دسترس وجود ندارد این پیام را ارسال می کند .
خطای خزش : اگر گوگل مشکلاتی را به هنگام خزش وبسایت پیدا نماید خطای Site/URL را برایتان ایجاد خواهد کرد . ممکن است مشکلی در دسترسی به صفحات وجود داشته باشد یا این که محتوای مسدود شده در وبسایت باشد .

تغییر بزرگ ترافیکی برای URL یا کل وبسایت : تغییرات گرانقدر در ترافیک شاید نشان دهنده دستگاه لیزر آورلود یک وب سایت باشد . دستگاه لیزر چنین موضوعی احتمالا به خیال و خاطر مشکلاتی باشد که ربات های گوگل به هنگام خزش تارنما با آن مواجه شده اند &# خرید دستگاه لیزر ;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *