اعلامیه های الگوریتم پنگوئن دستگاه لیزر ورژن ۴٫۰

در ارتفاع چندین هفتۀ اخیر , شاهد تغییرات دستگاه لیزر و نوسانات اکثری در نتایج جستجوی گوگل بودیم . به روزرسانی که بیشتر اشخاص آن را پیش بینی کرده بودند , بالاخره انجام شد و گوگل در نهایت بیان کرد پنگوئن نسخه ۴٫۰ دو ویژگی دارای اهمیت دارد :

الگوریتم نو پنگوئن به صورت لحظه ای ( Real - Time ) عمل می نماید . این واقعاً خبر خیر است . افراد متعددی می‌باشند که برای دستگاه لیزر بی کیفیت خود , مخارج گزافی صرف کرده اند و چه بسا بعد از حذف تمامی بک پیوند های اسپمی شان , باز نیز سایتشان به موقعیت اول برنگشته است . قطعاً خانه ای که بر روی ویرانه ها بنا شده باشد , مقاومت چندانی ندارد . این مورد در قضیه دستگاه لیزر نیز صحت می کند . افرادی هم که سئوی تارنما خود را بر رویلینک بیلدینگ بی کیفیت بنا کرده اند نباید توقع داشته باشند که در سکو های بالای نتایج جستجو قرار داشته باشند . حذف لینک های بی کیفیت , مطمئناً آنها‌را به شرایط با اهمیت خویش بر نمی گرداند . با این وجود , به لحاظ میرسد کسب و کارهایی اکثری وجود دارند که به دلیل الگوریتم پنگوئن با محدودیت های شدیدی مواجه بوده اند . آپ دیت رسانی نو الگوریتم پنگوئن برای چنین کسب و کارهایی , وضعیت جدیدی را به‌وجود خواهد آورد .

به گفته گوگل , این نسخه از الگوریتم پنگوئن از ورژن پیشین دقیقتر ( ایران روتک ) است : این خصوصیت به توضیح بیشتری نیاز داراست . در قبل به حیث می رسید , الگوریتم پنگوئن ورژن ۲٫۰ , پنالتی های مربوط به عبارات حیاتی و جايگاه صفحه را بیشتر از نسخه ۱٫۰ آن اعمال میکرد . با این حال , در تعدادی سال اخیر شاهد ترقی های متعددی در‌این حوزه بوده ایم و احتمالاً گوگل نظیر گذشته تنها به فرایند لینک بیلدینگ اهمیت نمی دهد و تک تک پیوند ها را آیتم بررسی قرار میدهد . فقط دوره است که مشخص و معلوم می نماید این دقیق تر شدن الگوریتم پنگوئن گوگل به چه معناست , اما به لحاظ می رسد برای افرادی که می‌خواهند از طریق دستگاه لیزر کلاه سفید مرتبه وبسایت خویش را ارتقاء دهند , خبر نیکی باشد .

نوشته‌ی‌علمی ای با موضوع : دستگاه لیزر وب سایت به راه دستگاه لیزر کلاه سفید می‌تواند به شما کمک کند
آپ تو دیت هامینگبرد ( مرغ مگس‌خوار )

این آپدیت در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۳ , یک تغییر تحول کلی در الگوریتم‌های گوگل به وجود آورد و انگیزه از پباده سازی آن بهینه‌سازی موتورهای جستجوگر در سمت تشخیص خوبتر اهداف کاربران , حین جستجو در فضای مجازی بود . در این آپدیت , بهینه‌سازی موتورهای جستجوگر با ترازو معنا و مفهوم سازگار شد و این , اهمیت تهیه‌ی محتوای سازگار با نیاز کاربران را بیش‌ازپیش برای شرکت‌های بازاریابی واضح نمود .
رویه این الگوریتم بدین شکل است که بر روی مضمون‌ عبارت جستجو شده فعالیت می نماید . بدین چهره که ابتدا برای کلمه و واژه متبوع مترادف و هم معنی پیدا کرده بعد از روش آن به انگیزه جستجوی مخاطب دست پیدا خواهد کرد و بهترین نتایجی را که میتواند مخاطب را راضی نگه دارااست به او ارائه میدهد . بطور نمونه شما در گوگل عنوان ” خرید گوشی ” را تایپ می‌کنید . دستگاه لیزر در این مرحله مرغ مگس خوار آغاز به کار می کند و مترادف لغات “ خرید ” و “ گوشی ” را کاوش می کند . برای خرید از کلمه و واژه “ بازار ” و برای موبایل از “ گوشی تلفن موبایل ” فایده دستگاه لیزر می نماید . آن گاه نتایجی را که به کاربر ارائه خواهد بخشید لینک صفحاتی است که در محتوای آن راجع‌به خرید و بازار گوشی توضیحاتی ارائه داده شده‌است .

این الگوریتم ها زیرا مربوط به مسئله بازاریابی محتوا نمیباشد دراین جا دستگاه لیزر مطرح نکردیم .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *