مطالعه درباره با مقاله ای ازسئوی کلاه سپید چه است ؟

امروز در‌این مقاله یاد خواهید گرفت که اِمیل ( Emil ) چه طور دستگاه لیزر وب سایت خویش را به درجه نخستین در نتایج موتور جستجوی گوگل آورده است . ( در‌این نوشته‌ی‌علمی مشاهده می کنید که او به چه شکل از این جايگاه برای گرفتن درآمدی ۱۰۰ هزار دلاری در هر ماه تبدیل کرد؟ ) اکنون اینکه Emil چه کسی است را در وسط نوشته ی علمی دستگاه لیزر متوجه خواهید شد . ولی حوصله فرمایید , باز نیز هست .

در این نوشته ی علمی به طور قدم به قدم و با مطالعۀ موردی , استراتژی دستگاه لیزر کلاه سپید را با هم مرور خوا‌هیم کرد .
امیل چه گونه از تکنیک عرش خراش برای به چنگ آوردن ۴۱۹۹۲ بازدید از صفحه ها &# ایران روتک ) , رتبه نخستین دستگاه لیزر در نتایج موتورهای کاوش و درآمد ماهیانه ۱۰۰ هزار دلاری استفاده کرد؟

محتوای تکنیک Skyscraper امیل در ماه آوریل آغاز به کار کرد . وی امیدوار بود با استعمال از این روش بتواند صفحات دستگاه لیزر وبسایت خویش را به سکو اولیه موتورهای جستجوگری دستگاه لیزر همچون گوگل بیاورد . او پُست خود را از روش ایمیل برای مشترکین خود فرستاد . همین امر سبب شد ۴۱۹۹۲ بازدید از ورقه به دست آورد :

همچنین پُست او ۶۴۵ توشه در شبکه های اجتماعی به اشتراک نهاده شد :

توییت های بخش اعظمی از سمت هزاران فالوور به دست آمد :


کلیدی خیس از تمامی این مورد ها , دستیابی به بک لینک های دستگاه لیزر با کیفیت بود :

و این ها فقط جزء برد پُست Emil بود .
به اشتراک گذاری و بازدید از صفحه ها توفیق نیکی به شمار میایند ولی آیا این رویکرد سود حاصل از سرمایه را در طولانی برهه زمانی بر میگرداند؟

اگر‌چه پُست وب لاگ Emil هفت ماه گذشته نشر داده شده شده است ولی کماکان ترافیک زیادی را به وبسایت دستگاه لیزر شان می کشاند که در غایت سبب به فروش دستگاه لیزر محصولات میگردد . مسلما از خویش می‌پرسید چطور؟ امیل اینکار را از روش سئوی کلاه سفید انجام داد .

بک لینک و پیوند های جدیدی که او در‌این دوران ساخت کرده بود باعث ارتقاء جايگاه تارنما برای کلمه حساس انتخابی “ wellness program ideas ” در نتایج گوگل شد .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *