۶ ابزار دارای منفعت دستگاه لیزر برای با صرفه سازی تارنما ها در موتورهای کاوش گر موبایل

زمانی که بخش اعظمی از وب‌سایت‌های بازاریابی فعالیت خویش را مقدمه نمودند تلفن همراه دستگاه لیزر و جستجوهای موبایلی مفاهیمی بی‌معنا و سوای کاربرد بودند . رفته‌رفته با پدید داخل شدن گوشی و نرم‌افزارهای هوشمند آن , صاحبان این مدل وب‌سایت‌ها به تاءمل بهره از این ابزار قادر که هر روز مقام وسیع‌تری را در هر مدل عمل اجتماعی دستگاه لیزر و اقتصادی میان مردم دنیا به خود اختصاص می‌داد , افتادند .

6 ابزار با فایده برای بهینه سازی وب سایت دستگاه لیزر

بعد از بروز تلفن‌های هوشمند , نرم‌افزارهای موبایلی با ترقی روزافزون و چشمگیر خود , کل دنیای الکترونیک و فضای مجازی را طی مدت‌زمان دستگاه لیزر اندکی طی کردند و در میان مردم محبوبیت فراوانی پیدا کردند .

همچنین با ارتقا کاربرد موبایل‌ها بین مردم جستجوهای موبایلی هم اشاعه بیشتری پیدا کردند . صاحبان وب‌سایت‌ها و کسب‌وکارهای متعدد سعی کردند از این قابلیت و امکان دستگاه لیزر به نفع خودشان استعمال کنند و هرچه بیشتر وب‌سایت‌های خویش را با نرم‌افزارهای موبایل هماهنگ کردند .6 ابزار سودمند برای بهینه سازی وبسایت دستگاه لیزر

به‌عبارت‌دیگر ساختار وب‌سایت خود را برای کاوش با موتورهای جستجوگر موبایل‌ها , بهینه‌سازی کردند که به آن دستگاه لیزر موبایلی یا بهینه‌سازی موتورهای کاوشگر تلفن همراه نیز گفته می گردد .

اما باوجود تمامی پیشرفت‌ها درزمینهٔ ی بازاریابی موبایلی , یک حوزه کمتر شناخته‌شده است و آن حوزه‌ی ابزارهاست!
مطلب ای با مسئله : پیج رنک در دستگاه لیزر و شیوه ارتقا آنها ( ابزار دستگاه لیزر ) می تواند به شما کمک کند

همان‌طور که می‌دانید در رابطه با حوزه‌های مختلف بازاریابی ابزارهای متعددی موجود هست : بهینه‌سازی کلیدواژه‌ها , سعی دستگاه لیزر , تجزیه‌وتحلیل‌ها , ردیابی کلیدواژه‌ها , , بهینه‌سازی نرخ تبدیل مشتری , سرعت وب‌سایت و غیره .

البته در مورد جستجوی موبایلی چطور؟ شما از چه ابزارهایی به‌طور مداوم استعمال می‌کنید؟

خبر خوب این است که ابزارهای زیادی برای بهینه‌سازی وب‌سایت شما در نرم‌افزارهای موبایل وجود دارد . در اینجا به معرفی ۶ ابزار پرکاربرد و دارای فایده دراین مورد خواهم پرداخت :
ابزار آزمایش سرعت ورژن موبایلی وب‌سایت گوگل

ازآنجایی‌که گوگل ابزارهای متعددی را برای تست کردن ارائه میدهد , گهگاه تشخیص اینکه کدام‌ یک برای ما کاربرد داراست کمی مشکل میشود . برای برهه زمانی زیادی ابزار دستگاه های لیزر ‌ی بسیاری از کاربران قرار می‌گرفت . البته گوگل به‌تازگی استارت به حذف برخی از ابزارهای دیرین به‌صورت مرحله‌به‌مرحله کرده است و به‌جای آن ابزارهایی را که به حیث دیداری فراوان جذاب‌تر میباشند و کاربرد ساده‌تری دارند را جایگزین نموده است .6 ابزار دارای منفعت برای بهینه سازی وبسایت ها در موتورهای کاوشگر موبایل


یک کدام از این ابزارها , ابزار “ ” Mobile Website Speed Testingنام داراست , همانگونه که از نامش پیداست این ابزار برای تست سرعت سایت در گوشی ها می باشند , درپی به روش ی کارکرد این ابزار برای با صرفه سازی جستجوهای موبایلی می پردازیم .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *