چه‌طور می بایست دستگاه لیزر را انجام دهیم؟

راستش دستگاه لیزر پیش از این خیلی ساده‌تر دستگاه لیزر از شرایط کنونی بود . تا قبل از این اگر‌چه سال یک آپدیت پهناور برای الگوریتم‌های گوگل می‌آمد و چیز خاصی را تغییر نمی‌داد . ولی از هنگامی وقتی که آپدیت‌هایی همچون پاندا , پنگوئن و اخیرا مرغ مگس‌خوار بدین الگوریتم‌ها اضافه شده‌اند داستان دستگاه لیزر مقداری فرق کرده . راستش چیزی عوض نشده است! تا قبل از این هم گوگل می‌گفت که تارنما شما باید محتوای خیر و خوبی داشته باشد , تا قبل از این نیز می‌گفت که نباید بک‌لینک‌های غیرطبیعی داشته باشید , ولی نمی‌توانست این موارد را به صحت تشخیص دهد و خیلی کم پیش می‌آمد که یک وب سایت دستگاه لیزر پنالتی شود . البته اکنون گوگل دارد به بلوغ میرسد و میتواند بفهمد که چه محتوایی ضعیف است و چه محتوایی قوی‌تر . می‌تواند بفهمد که چه کسی بک پیوند خریده است و چه کسی لینک‌هایش طبیعی است . دستگاه لیزر به عبارتی است , تنها دیگر گوگل گول نمی‌خورد . دستگاه لیزر را بایستی از قبلی از این‌که وب سایت آغاز به فعالیت نماید آغاز کرد ; پباده سازی و ساختار سایت بایستی بر پایه ی قانون ها تجربه کاربری باشد تا دسترسی کاربر به صفحه ها متعدد زجرآور نباشد! استفاده کننده باید بتواند در کمتر از ۴ کلیک به محتوای قضیه نظرش برسد و الکی در صفحه های و آرشیو‌های وبسایت نچرخد . صفحه های وبسایت نباید تبلیغات آزاردهنده داشته باشند . در اینجا سوالی که می بایست از خودتان بپرسید این است که آیا یوزرها می‌توانند صفحه های سابق سایت منرا تخت گاز پیدا کنند؟ آیا استفاده کننده می تواند با یک نگاه بفهمد که تارنما شما و آن نوشته در چه موردی است؟

در سطح آن‌گاه می بایست با تولید محتوای عالی , لینک‌های عالی دریافت کنیم و به لینک‌بیلدینگ ارگانیک بپردازیم . لینک‌ها هنوز بخش مهمی از دستگاه لیزر می‌باشند و خواهند بود! لینک‌ها پل ارتباطی سایت‌ها می‌باشند و اعتبار از روش لینک‌ها دربین صفحه ها گوناگون در جریان است . پس از ساخت محتوا و لینک‌بیلدینگ می بایست در بازه‌های معلوم سایتتان را بررسی نمایید و مطمئن گردید که سایتتان همیشه باصرفه خواهد ماند و مشکلات احتمالی‌اش رفع میشوند . می بایست آمار سایتتان را مدام صفحه نمایش کنید٬ بررسی داده‌های به دست آمده عملا معین کننده‌ جریان حرکتی شماست . در‌صورتی‌که امور را درست انجام داده باشید باید رشد را در آمار خود ملاحظه کنید . در حالتی‌که آمار شما با تمام تغییرات اثبات است و یا این که حتی افت در آن مشاهده می‌کنید پس عمل شما دارای نقصی است و بایستی جلوی ضرر و زیان را بگیرید .

طاقت کن! همش که گفتی کاربر؟ پس موتورهای جست‌و‌جو چی؟

این ایام ضوابط گوگل درسمت معیارهای که با تجربه کاربری گره خورده جنبش می کنند , گوگل بر اساس قوانینش معین می کند که آیا این کاغذ رضایت یوزرها را در‌پی خواهد داشت یا خیر . پس در سطح اولیه بدانید که آیا کاربر از حضور در تارنما شما راضیست و طراحی سایت شما به وی امداد می کند تا به چیزی که می خواهد سریع‌تر برسد؟


هم اکنون می بایست ببینیم دستگاه لیزر که آیا وبسایت شما به صحت کدنویسی شده است؟ آیا در سایتتان لینک و پیوند شکسته دارید یا این که نه؟ آیا محتوای دستگاه لیزر دارای ارتباط و خوب دارید؟ آیا محتوایی که ایجاد کردید باصرفه است و لینک‌های داخلی‌اش به استفاده کننده امداد می کند تا لابه لا صفحه ها دستگاه لیزر به خیر و خوبی جابه‌جا شود؟ آیا متاتگ‌های صفحات به درستی تعریف‌و‌تمجید شده‌اند؟

با انتشار آپدیت مرغ مگس‌خوار , گوگل فهم بهتری از لغات با اهمیت دستگاه لیزر پیدا کرده است . گوگل کارایی می نماید جمله‌ها دستگاه لیزر و مضمون‌ آن ها را بفهمد . یوزرها از گوگل پند می خواهند . گوگل هم تمام سعیش بر این است که شایسته ترین نتیجه و بهترین پاسخ را به کاربرانش بدهد . گوگل وقتی وب سایت دستگاه لیزر شما‌را دوست خواهد داشت که شما هم شایسته ترین جواب را به سوالهای کاربرانش بدهید .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *