چرا به باصرفه سازی و دستگاه لیزر داخلی نیاز داریم؟

زمانی که بعضی از بلاگ نویسان واژه و کلمه مقاله‌ها باصرفه شده برای دستگاه لیزر را می شنوند , فکر می کنند که اینکار یک مدل تمرین بد است . ولی چنین کاری نه تنها بد نیست بلکه الزامی است . هارش یکی کسانی است که سایتش مبتلا جریمه پاندای گوگل شده‌است . او در مورد همت هایش برای رهایی از این پنالتی چنین میگوید :

موتورهای جستجو چیزی بخش اعظم از مجموعه‌ای از الگوریتم‌ها نیستند . آن ها برای سکو بندی صفحه ها شما برای کلیدواژه های خاصی , به فاکتورهای زیادی نگاه مینمایند . اکنون ما بایستی به موتورهای جستجو یاری کنیم کلیدواژه هایی را در پست ما شناسایی نمایند که آن را برای خوا‌نندگان دارای ارتباط خیس می‌سازد .

به سوال ذیل دقت فرمایید :
چرا در کاغذ نخستین نتایج موتورهای کاوش رتبه ای به دست نمی آورید؟

خوب عارضه ها زیاد زیادی برای این قضیه وجود دارد ; ولی در‌صورتی‌که توجهی به دستگاه لیزر نداشته باشید , به احتمال بسیار این بزرگترین مشکلی است که خواهید داشت . بدین ترتیب زمانی که پست خویش را برای دستگاه لیزر باصرفه سازی میکنیم , از تیم ای از روش های تایید شده برای به دست آوردن مرتبه های بالاتر در موتورهای جستجو تبعیت می‌کنیم .

فعلا گوگل زمانی که نوشته ی علمی ای را سکو بندی می کند تنها دستگاه لیزر داخلی آن را در نظر نمی‌گیرد . این موسسه وسیع فاکتورهای متعددی همچون سیگنال های رسانه اجتماعی ( اشتراک ها , لایک ها , توییت ها و فالوها ) , بک لینک ها , اتوریتی دامنه و اکثری از معیارهای دستگاه لیزر فرنگی را هم مدنظر قرار میدهد .

هدف ما از دستگاه لیزر داخلی با صرفه سازی نوشته‌ی علمی به طور ارگانیک و به طرز هوشمندانه است . بدین ترتیب موتورهای کاوش می‌توانند کلیدواژه های هدف مارا شناسایی کنند و در شکل جستجوی این کلمه و واژه ها توسط یوزرها , تارنما ما‌را در اختیارشان بگذارند .

قبلی از این‌که بخواهید ادامه مطلب را مطالعه نمائید فرض می کنیم که شما در زمینه ی پژوهش لغت ها دارای اهمیت و شیوه یافتن کلیدواژه های هدف اطلاعاتی دارید . در‌صورتی‌که اطلاعاتی دراین باره ندارید پست های تحت را مطالعه نمایید :

پژوهش کلمه ها کلیدی با یاری گوگل کیورد پلنر
راهنمای پژوهش کلمه ها حساس ( از خصوصی آموزش دستگاه لیزر برای همگی )

تجزیه و چک کلمه ها مهم وب سایت مبتنی بر عبارات دارای اهمیت رقبا

پایانی فاکتورهای درجه بندی در موتورهای کاوش را ( بر اساس یافته های تارنما SearchMetrics ) در این اینفوگرافیک ملاحظه کنید .

همانطور که مشاهده می کنید , در طول یک سری سال قبلی مورد ها بخش اعظمی تغییر یافته است . با اینکه می توان از اینفوگرافیک چنین نتیجه گرفت که سئوی خارجی با اهمیت است البته سئوی داخلی نیز نباید نادیده گرفته شود . ضابطه طلایی هنوز هم اعمال میگردد :
محتوا شاه است .

چیزی که می‌توانم استارت آن را به شما سفارش کنم قرار دادن ویدئو در پست های وبلاگی است . پوشه های ویدئویی خیر فقط تعداد رسانه ها را بر روی سایت شما ارتقاء می‌دهند ( که سبب تعامل کاربران میگردد ) بلکه پست شمارا آموزنده خیس و غنی‌تر می‌سازد . نمونه هایی از اینکار را خواهید رویت کرد &# دستگاه لیزر روتک ;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *