راهنمای جامع بازاریابی دستگاه لیزر محتوا ( Content Marketing ) ( بخش۱ )

دستگاه های لیزر محتوا دستگاه لیزر چیست ؟

بازاریابی محتوا , بخصوص در حوزه‌ی بازاریابی اینترنتی , دستگاه لیزر مفهوم جدیدی نیست . انسان از قرن‌ها پیش به نوشتن متونی در زمینه‌های متفاوت و یافتن مخاطب برای این متن ها درگیر بوده است .

هر نویسنده‌ای در همت است که مخاطبین مناسب برای نوشته‌های خویش را بیابد و هر بازاریابی نیز همت دارد ر نوشته‌های متناسب با حوزه‌ی کاری خود را پیدا کند . دستگاه لیزر امروزه پیشرفت بزرگی در این مورد اتفاق افتاده است , به دلیل اینکه این دو طرف , یعنی مولف و بازاریاب بیش‌ازپیش به همیاری با یکدیگر پرداخته‌اند .

بازاریابی محتوا درزمینه‌ی بهینه‌سازی موتورهای جستجو گر نیز مضمون‌ جدیدی وجود ندارد زیرا شرکت‌های دستگاه لیزر بازاریابی همواره از دیرباز , برای بهینه‌سازی موتورهای جستجوگر به ارتقای محتوای مطالب خویش پرداخته‌اند . بااین‌حال امروزه شرکت‌ها دیگر تمایلی به بنا کردن متن‌های طولانی در زمینه‌های مختلف ندارند بلکه تمرکز روی متن‌های کوتاه با عملکرد فراتر را ترجیح میدهند , بدین ترتیب پست‌های شبکه‌های اجتماعی برای آن ها ارزش بیشتری دارا هستند .

در اینجا کارایی می‌کنیم یک راهنمای بدون نقص درزمینه‌ی بازاریابی محتوای امروزی به شما ارائه دهیم که شما‌را در پیشرفت تجارتتان کمک کند . این راهنما متشکل از مراحل متعدد روند بازاریابی , حسابرسی , استراتژی , برنامه‌ریزی , بنا کردن , تبلیغات و آنالیز است .

تمامی ما به دیدن تبلیغات و شعارهای تکراری , وعده و وعیدهای دروغین , بنرهای چشمک زنی که در تارنما های دانلودی می‌خواهند به تحمیل دقت شما را به عبارت “ ۱۰۰ % تضمینی ” جلب کنند , پیامک ها و آدرس اینترنتی های اسپم و بخش اعظمی مزاحمت های روزانه تبلیغاتی عادت کرده ایم و چه بسا در صورتی هنگامی با دیدنشان اذیت می شدیم الان دیگر حتی‌د‌ر در توا‌ن اذیت شدن نیز به آن ها اهمیت نمی دهیم!!

و مگر مجازاتی فراتر از “ بی توجهی ” برای یک تبلیغ داریم؟!

خلاصه سخن و کل موضوع کانتنت مارکتینگ دستگاه لیزر یا این که بازاریابی محتوایی همین یک پاراگراف است :

کاری نمائید که مخاطبتان چیزی را که برایش به دستگاه لیزر سناریو می گذارید , با لذت ببیند و بشنود و حتی اسمش را تبلیغات دستگاه لیزر ( آنگونه که اسمش بد در رفته ) نگذارد! اما در نهایت از شما خرید کند یا نامتان را بهتر به خیال و خاطر بسپارد .

میپندارید دشوار است با نشدنی است ؟ اوکس مجموعه با در حیث به چنگ آوردن تمام مراحل طی چندین بخش مرحله به مرحله بازاریابی محتوا دستگاه لیزر رو در دست شما دوستان عزیز قرار میدهد .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *