#54 عصر فراگیری دستگاه لیزر – باصرفه سازی تارنما خویش برای جستجوی محلی

به خواسته دریافت شایسته ترین رتبه‌ی دستگاه لیزر ممکن در موتورهای کاوش می‌دانید که بایستی محتوای مرتبط و خوب را به صورت مداوم تولید نمائید و بعد آن را افزایش داده و پیرامون اینترنت بازاریابی کنید . گوگل و سایر موتورهای جستجو هنگامی که صفحه ها سایتتان را بررسی می‌نمایند , از یکسری سیگنال مختلف بهره می نمایند تا در زمینه‌ی اکران صفحات و ترتیب آن ها هنگام نوشتن یک جستجو بوسیله کاربر تصمیم بگیرند . هنگامی که برای جستجوی محلی بهینه‌سازی می کنید چند مورد ویژه می باشند که می بایست روی آنها تمرکز کنید . اولین مسئله بهینه‌سازی ورقه و محتوا دستگاه لیزر است , هر صفحه دستگاه لیزر از وبسایتتان بایستی برای دستگاه لیزر یک کلید واژه‌ی منحصربه‌فرد و دارای میزان جستجوی بالا بهینه شود و حتماً می بایست مطمئن گردید که عنصرها کلیدی را از منظر فنی تجهیز کرده باشید .

می توانید ویدئوهای گذشته را برای دریافت جزئیات فنی بیشتر درخصوص دستگاه لیزر ملاحظه کنید , اما در کمترین موقعیت می بایست دوره کافی را برای بهینه‌سازی تیتر صفحه , توصیف متا , تگ‌های تیتر دستگاه لیزر , متن حساس و متن alt هرکدام از تصاویرتان بگذارید . تا کنون موردها مذکور نباید برایتان تازه باشند ولی بیایید هم‌اکنون راجع‌به برخی از مساله منحصربه‌فرد جستجوی محلی سخن کنیم که میتوانند به شما یاری کنند .

اولی گزینه اطلاعات تماستان است که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تعدادی موردی ویژه می باشند که می بایست به طریقی خاص در صفحه‌ی تماس با ما قرار دهید . دستگاه لیزر میتوانید به آدرس زیر رجوع‌کنید schema . org/LocalBusiness و در ادامه اجزای مخصوصی بگردید که با دسته کسب‌ و کارتان دستگاه لیزر مطابقت و همخوانی دارا‌هستند . اما بیایید دستگاه لیزر یک نمونه بی آلایش را برای نحوه‌ی همت میکروداده بیان کنیم .


فرض فرمائید یک صفحه‌ی تماس دارید که نام , توصیف کسب‌ و عمل , آدرس و شماره‌ی تلفنتان را نشان می دهد . شما پاره ای کد دارید که احتمالاً شبیه این است با افزودن کمی تگ و تعریفی آشکار از این مورد ها که از روش نشانه‌گذاری تعریف شده در وبسایت نام برده انجام می گیرد به موتورهای جستجو میگویید که دقیقاً هر متنتان چه دسته از اطلاعاتی را نشان می دهد . به حافظه داشته باشید که‌این مورد ها پایه‌ای هستند . برای هر چیزی میکروفرمت موجود هست . از ساعت‌ها فعالیت گرفته تا انواع پرداختی که پذیرش می‌کنید و آیتم‌های منحصر هر صنعت مثل منوهای رستوران‌ها .

در کمترین شرایط بایستی مطمئن گردید که نام کسب‌ و فعالیت , آدرس و شماره‌ی تلفنتان لحاظ شده باشد و همینطور باید آدرس آدرس اینترنتی کسب‌ و کار , راهنمای مسیر یا این که نقشه و یک عدد دو عکس با متن alt متناسب را بگنجانید . ولی دستگاه برش لیزر انسانی را فراموش نکنید , بایستی کاری نمایید که آن ها به آسانی با شما تماس حاصل نمایند . دستگاه لیزر این کار از طریق فرم‌ها و شبکه‌های اجتماعی انجام میگیرد .

یک نکته‌ی دیگر داده ها کسب‌ و کارتان همواره بایستی در گوشه‌ی سمت راست و پایین بخش پانویس هر ورقه دستگاه لیزر قرار بگیرند . این مکان دوچندان رایجی دستگاه لیزر است که یوزرها عادت دارا هستند در آنجا در پی داده ها تماس بگردند و براین اساس مطمئن خواهید شد که اطلاعاتتان با‌گاز بوسیله استفاده کننده در هر ورقه از سایتتان رصد می‌شود , اما در‌صورتی‌که قصد تماس داشته باشد . این روز ها همینطور می بایست افرادی که سوای استفاده از کامپیوترهای رومیزی به جستجوی شما می‌پردازند را نیز حیث کنید , آن ها هنگامی که در خانه یا دفترشان نیستند , با ابزارهای موبایلی هم جستجو می کنند و اندازه متعددی از این جستجوها در محتوای محلی هستند .
#24 بررسی خطاهای سرچ کنسول گوگل در افزونه Yoast SEO

سایتی که در تلفن همراه به نیکی اکران داده شود و کار نماید , نه ‌تنها به موتورهای جستجو در جهت پاسخ به جستارهای موبایلی یوزرها کمک خواهد کرد بلکه کاری مینماید که یوزرها صرف‌ حیث از ابزار مورد استفاده تجربه‌ی مثبتی از شما و سایتتان داشته باشند . ویژگی مشاهده‌ی سرعت صفحه‌ی گوگل به شما اجازه می‌دهد نگاهی به شمایل سایتتان در گوشی‌های موبایل بیاندازید . همچنین می‌تواند سایتتان را اسکن کرده و توصیه‌هایی را در باب نحوه‌ی ارتقای عملکردتان در صفحات موبایل ارائه نماید .

در شرایطی‌که منابع یا تخصص برنامه‌نویسی حتمی را در چنگ دارید می توانید با استفاده از ساخت سایتی مستقل و اختصاصی کاربران موبایل که در قالب یک دامنه یا این که ذیل دامنه قرار می گیرد , جزو این خطاها را حل نمایید یا این که در موقعیت خوب تر می توانید از یک طراحی تعاملی فایده فرمائید که تمامی چیز را مبنی بر سایز صفحه‌ای که وبسایتتان از بک مقر کد یکسان رندر می گردد , تهیه و تنظیم می نماید مخلص صحبت این که بسیاری از مشتریان محلی از گوشی استعمال می نمایند و در شرایطی‌که سایتتان داده ها کامل را برای نیازهای بازدیدکنندگان موبایلی آماده نکند یا این که با مرورگرشان به ایراد بخورد احتمالاً یک مشتری بالقوه را از دست خواهید اعطا کرد .

تمرکز بر بهینه‌سازی ورقه , تولید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *