چه طور به صفحه نخستین دستگاه لیزر گوگل برسیم؟

در آفریقا یک شیر برای زنده ماندن دستگاه لیزر میداند که هر روز بایستی از کندترین آهو سریعتر بدود . دسترسی به اولی رتبه برای یک سایت تازه مشقت بار و غیرممکن بنظر می رسد ولی شما بایستی در صدر هدف خود را حضور در برگه اول گوگل قرار دهید و بعد از دستیابی به آن یک به یک رقبا را پشت سر بگذارید تا به توصیه نخستین دستگاه لیزر گوگل تبدیل گردید , همچون شیری که هر روز برای زنده ماندن کندترین آهو را شکار میکند .

یکی عوامل تاثیرگذار بر ورود کاربران از صفحه اولیه گوگل به وب سایت شما توضیحات کاغذ و طریق سناریو آن در نتایج جستجوی دستگاه لیزر ورقه اول گوگل است . شما با نوشتن توضیحات دلخواه و مرتبط با مطلب می‌توانید بازدیدکننده بیشتری به وبسایت خویش جذب کنید . بدین طریق شاید شما در ورقه اول گوگل جايگاه سوم را داشته باشید البته بازدیدتان دستگاه لیزر از درجه دوم نیز بیش تر باشد .


امروزه گوگل اهمیت متعددی برای فاکتورهای کیفی در درجه بندی سایت‌ها قائل می‌شود . به صورت کلی گوگل به دنبال ارائه شایسته ترین تجربه کاربری ( UX ) به کاربرانش است . یکی از این فاکتورهای اساسی , نرخ کلیک یا این که CTR صفحه های وبسایت در نتایج جستجوی گوگل است .

هرچقدر سایتی که در کاغذ نتایج جستجوی گوگل ظواهر می گردد عنوان و توضیحات جذابی داشته باشد , نرخ کلیک آن و در نهایت رتبه‌اش نیز در گوگل ارتقا خواهد یافت . برای این که بدانید گوگل صفحه شما‌را به چه شکلی در نتایج نشان میدهد می‌توانید از شبیه ساز بیان شده بوسیله خود گوگل استفاده کنید . ( کلیک فرمایید richsnippets )
چطور در برگه نخستین گوگل بمانیم؟

پس از کسب رده دلخواه و حضور در برگه اول گوگل عمل شما تمام نمی‌شود . شما می بایست همچنان برای حفظ این دستگاه لیزر منزلت عملکرد فرمائید . برای دست یابی دستگاه لیزر به این مهم کار های تحت ضروری است :

یک‌سری وقت یک بار مطالب خود را آپ دیت نمایید و داده ها تکمیلی به کاربران ارائه دهید .
منزلت مطلب را در صفحه اولیه گوگل باز نگری نمایید و میزان کلیک کاربران را با اعداد معدل نمودار بالا مقایسه نمائید , در صورتیکه تعداد کلیک ها پایین است تیتر و توضیحات را باز بینی نمایید .
برای مطالب خویش پیوند سازی نمایید و در صفحه های و وبسایت های مرتبط آن را معرفی فرمایید .
محتوای خویش را در شبکه های مردمی دستگاه لیزر به اشتراک بگذارید .
نظرها یوزرها را در زمینه ی نوشته خویش بپرسید و به درستی دستگاه لیزر پاسخ آن‌ها را بدهید &# دستگاه حکاکی لیزری ;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *