در دستگاه لیزر محتوا لغات اصلی , حرف پایان را نمی‌زنند !!

تأثیر استفاده از کلمات‌کلیدی در عنا وین صفحات , کمتر دیده میگردد . گوگل در تعبیر دستگاه لیزر معانی هوشمندتر شده است . به‌عنوان‌مثال قبلاً این‌طور بود که اگر می‌خواستید بهترین رستوران‌ها را معرفی نمائید , بایستی ۳ الی ۴ توشه به عبارت “ بهترین رستوران‌ها ” اشاره می‌کردید . ولی همچنان اشاره به “ بهترین رستوران‌ها ” مؤثر است , امّا معنای دستگاه لیزر منطق گرایانه مهم‌تر است . اکنون کافی است بتوانید در مقاله موردنظر , به چگونگی داشتن یک تجربه شام خوب در رستوران‌های موردنظر اشاره‌کنید و نهایتاً به وسیله موتور کاوش , تعیین شوید .

قبلاً , عبارات اصلی را در محتوای با اهمیت یا در متاتگ توضیحات قرار می‌دادیم , حالا , اما این گزینه‌ها از مد افتاده . ازآنجایی‌که دستگاه لیزر موتورهای کاوش رفته‌رفته هوشمندتر دستگاه لیزر میشوند , استارت به نظارت و پردازش درباره سایر کلماتی میکنند که استفاده کننده توقع دارد در‌این مطلب پیدا کند ( مسئله‌ای که سبب ساز میگردد مطلب شما‌را در مسئله موردنظر معتبر نشان دهد ) .

در صورتی‌که می خواهید درباره ی اپل واچ مطلبی بنویسید , باید کلماتی مثل “ اپل ” , “ واچ ” , “ آیفون ” , “ روزگار ” و “ ساعت ” را نیز در نوشته فایده کرده باشید . وجود این لغات در نوشته , سیگنال یک مطلب خوب را به موتورهای کاوش ارسال خواهد کرد .

۷۵ % لغات آیتم کاوش بین ۳ تا ۵ واژه میباشند . پس می بایست عناوین را به‌دقت متن باشید . موتورهای جستجو به‌این این مورد پی برده‌اند که در‌حالتی که یوزرها برای واژه “ بازاریابی ” یا این که هر کلمه دیگر یا یک عبارت دوکلمه‌ای , جستجو نمایند , نتیجه‌ای را که می‌خواهند به دست نمی‌آورند . برای به دست داخل شدن نتایج کیفی که به سؤالات آن ها پاسخ دهد باید دستگاه لیزر از لغت ها ۳ , ۴ یا این که ۵ کلمه‌ای به کار گیری کنند . دستگاه لیزر به‌عنوان یک تولیدکننده محتوا , به هنگام بهینه‌سازی محتوای خویش , بایستی این داستان را نیز در حیث داشته باشید .

پس تنها از کلمات تک‌حرفی منفعت نکنید و کاربر را در نظر بگیرید , ممکن است در دو سخن جست‌وجو کرد آن‌وقت چی ؟

قوانین دستگاه لیزر 2016 - تمرکز در تجربه کاربری

تمرکز در تجربه کاربری
۳ - متمرکز بودن بر روی تجربه کاربری !!

دستگاه حکاکی لیزری هرسال بر روی ۵۰۰ الگوریتم , تغییراتی زیادی را اعمال مینماید . هر تغییری بر روی اطمینان از این قضیه متمرکز است که هنگامی کسی در گوگل جستجویی انجام دهد , چنانچه در تعدادی برگه اولیه به نتیجه صحیح دست یابد , تجربه عالی داشته است . این قضیه ارتباطی با گمراه کردن یا حقه زدن به موتور جستجو نیست . بلکه مربوط به بدین است که چه طور مطمئن شوید مقاله‌ای که در آن بر روی عبارت موردنظر تکیه‌دارید , بهترین محتوای ممکن برای استفاده کننده بر روی اینترنت است .

بدین ترتیب , محتوای ارجینال ( تولیدشده بوسیله خودمان خیر کپی ! ) , بیشتر از قبل اهمیت دارااست . هر مقدار محتوای ارجینال بیشتری بتوانید ایجاد نمائید ( چه نوشته طولانی , چه عکس یا این که یک کلیپ باشد ) , تمام چیزی است که می توانید در صفحه ها خود قرار دهید تا کسی را متقاعد به قرائت و انتشار آن فرمایید .

مردم معمولاً مطالبی را دوست دارند که هضم آن راحت‌تر است . که برای این فرمان می بایست وزن نوشته هم در حیث گرفته شود . شما می‌توانید فهرستی از مطالب منتشرشده در وب‌سایت‌های دیگر را نمایش دهید که انحصاراً بوسیله شما و به‌صورت ویراستاری تحلیل‌شده باشد . پاراگرافی از محتوای دیگر افراد را بردارید , اعتبار آن پاراگراف را به نویسنده‌اش اختصاص دهید . آن‌گاه ویرایش موردنظر خویش را در پاراگراف بعدی انجام داده یا این که به ارزیابی آن بپردازید .
قانون ها دستگاه لیزر - حجم محتوا تولید شده

حجم محتوا ساخت شده اهمیت زیاد داراست
۴ - حجم محتوا با اهمیت است

مقاله‌ها طولانی‌تر , بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ واژه , به‌طور معدل در جستجوها بهتر و بخش اعظم اکران داده میگردند . درحالی‌که قبلاً یک مقاله ۳۰۰ کلمه‌ای , محتوایی طولانی محسوب میشد . مقاله‌ها طولانی‌تر ترافیک بیشتری اخذ می‌نمایند و در دستگاه لیزر درجه بالاتری دارا‌هستند . علی‌الخصوص در وضعیت رقابتی . تغییراتی که گوگل انجام میدهد و دلیل آن ها , برای اطمینان از این است که ترافیک را به‌سوی صفحاتی بکشانند که برای یوزرها موءثر واقع‌شده و لذت‌بخش باشد . همچنین برای هضم بهتر و ریلکس محتوای طولانی برای استفاده کننده , کافی است که محتوا را با عناوین و بخش‌بندی‌های کاربردی , نشانه‌های دسته‌بندی و تصاویر , غنی کنید .
عامل نمایش خوبتر و بیش تر مقالات طولانی‌تر در جستجوها , وجود لغات و تصاویر بیشتر برای سکو دهی است . مردمان در شبکه‌ها اجتماعی , مقالات طولانی‌تر را بخش اعظم به اشتراک می‌گذارند . مقالات کوتاه‌تر نیز می‌توانند گهگاه خوب تر عمل نمایند . البته به‌طور میانگین بخت مقاله ها طولانی‌تر بیشتر است .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *