صفحه‌ی فرود دستگاه لیزر کجا مورداستفاده قرار می‌گیرد؟

طراحی یک صفحه‌ی دستگاه لیزر فرود به‌تنهایی کفاف نمی دهد . برای تبلیغ توصیه خویش , مقدمه باید برای صفحه‌ی خود تبلیغ نمایید . برای دستگاه لیزر این عمل دو استراتژی موجود است : کانال‌های پولی و کانال‌های مجانی یا غیر مبلغی .کمپین‌های صفحه‌های فرود پولی/ پرداخت به ازای کلیک ( PPC )

تبلیغات پولی , یک دسته بازاریابی اینترنتی است که تبلیغ دهندگان از روش آن در یک مزایده دستگاه لیزر کمپانی میکنند و یک مبلغ مشخصی را برای هر بار که کاربر روی تبلیغات دستگاه لیزر آن‌ها کلیک مینماید می پردازند . مبلغ پرداختی به فاکتورهای زیادی , که یک کدام از آن‌ها قیمت کلیدواژه‌ها است , مربوط است .

دو مدل برنامه‌ی PPC اصلی برای نمایش تبلیغات موجود هست : شبکه‌ی Google AdWords و Yahoo Bing .گوگل ادوردز ( Google AdWords ) چیست؟

Google AdWords به برنامه‌ی تبلیغات آنلاین گوگل گفته می شود که دسترسی به مشتریان را به سوی رشد دستگاه لیزر تجارت شما , توسعه می دهد . این برنامه به شما امداد می‌کند به مخاطبانی که در اکنون جستجوی کلیدواژه یا این که لغات اصلی خاصی می‌باشند دسترسی پیدا نمائید .

این برنامه , فضایی را برفراز نتایج کاوش به تبلیغات اختصاص می دهد . رتبه‌ی تبلیغ و بها مربوط به آن به‌شدت بستگی دستگاه لیزر به رتبه‌ی کیفی تبلیغ موردنظر داراست .

رتبه‌ی کیفی به اندازه گیری اندازه مرتبط بودن متن موجود در تبلیغ با صفحه‌ی فرود , کلیدواژه‌ها , سوابق ی تلاش تبلیغ موردنظر , همت آن در یک حوزه‌ ی جغرافیایی و دستگاه هایی که آیتم هدف آن قرار می‌گیرند گفته می‌شود . هرچه رتبه‌ی تبلیغ شما بالاتر باشد , مبلغ هر کلیک زیر تر می‌آید , بعلاوه ی اینکه در موضع بالاتری نسبت دستگاه لیزر به نتایج کاوش در گوگل قرار می‌گیرد .

رتبه‌ی کیفی با شش مقیاس تحت مقدار گیری می‌شود :


نرخ کلیک

مرتبط بودن صفحه‌ی فرود

دارای ارتباط بودن متن تبلیغ

هماهنگی با دستگاه ها ( اینکه صفحه‌یا تبلیغ شما با نرم‌افزارهای موبایلی هماهنگ است )

سابقه ی کارایی تبلیغ
دستگاه لیزر
دارای ارتباط بودن کلیدواژه‌ها

رتبه‌ی تبلیغ با فرمول تحت اندازه گیری می گردد :

بیشترین بها هر کلیک + رتبه‌ی کیفی + پسوندهای تبلیغ = رتبه‌ی تبلیغ

هرچه رتبه‌ی تبلیغ شما فراتر باشد , در گوگل خوبتر دیده می گردد و کلیک روی آن برای مشتری دستگاه لیزر بالقوه بی آلایش تر میشود .

طراحی یک صفحه‌ی فرود باصرفه سازی شده برای گوگل ادوردز به شما امداد می‌نماید که رتبه‌ی کیفی تبلیغ خود را بالا ببرید . در صفحه‌ی فرودی که برای کمپین گوگل ادوردز خویش در لحاظ میگیرید , می بایست اشتراک پیام و نسبت یک‌به‌یک تبدیل را که تا قبل از این در زمینه‌ی آن ها سخن کردیم رعایت فرمائید .

روش ی عمل گوگل ادوردز را در سه سطح می‌توان توضیح داد :

طراحی تبلیغ

دیده شدن تبلیغ به وسیله یوزرها در گوگل

ارتقا مشتری ها از طریق تبلیغ موردنظر

گزینش دارای ربط ترین کلیدواژه‌ها در حساب گوگل ادوردز شما , برای توفیق کمپین پرداخت کلیکی ( PPC ) لازم و اضطراری است . گوگل ادوردز تبلیغات شما را با عباراتی که کاربران در قاب جستجوی موتور کاوش گر وارد می کنند , ربط می‌دهد و کلیدواژه‌هایی که رابطه نزدیک با تبلیغات شما دارا‌هستند , شناسایی میگردند و مشتریان بالقوه ی شما به‌راحتی می توانند تبلیغات شما‌را پیدا نمایند .

کلیدواژه‌های انتخابی شما باید مخصوص باشند تا‌زمانیکه کاربری روی تبلیغ شما کلیک می کند , شما صرفا برای دارای ربط ترین ترافیک هدایت شده به‌سوی صفحه‌ی فرود خویش هزینه بپردازید .

بعد از این‌که کلیدواژه‌های خویش را انتخاب کردید , شما بایستی بیشترین مبلغ ممکن را برای تبلیغات کلیکی خویش در حیث بگیرید . این مبلغ , بیشترین میزانی است که حاضرید در ازای کلیک کردن یک مشتری بالقوه روی تبلیغات خویش بپردازید . هر چه این مبلغ فراتر باشد و هرچه کلیدواژه‌های شما منحصربه‌فرد خیس و دارای ارتباط تر باشند ( مرتبط با لغات جستجو شده بوسیله کاربران ) , تبلیغات شما رتبه‌ی بالاتری را در نتایج جستجو در گوگل , به دست می آورد .

برای اینکه از درست عمل کردن کمپین خود مطمئن گردید , سفارش می کنیم که تبلیغ های مختلف را با عنوآن‌ها و دکمه‌ی فراخوآن‌های دستگاه لیزر متعدد آزمون نمائید . برای به دست آوردن شایسته ترین سود , تبلیغات شما بایستی دارای ارتباط و دیدنی دقت باشد . از این شیوه , شما می‌توانید تشخیص دهید که چه دسته تبلیغاتی برای شما سعی بیشتری داراست &# سایت دستگاه لیزر ;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *