اهمیت باصرفه سازی دستگاه لیزر متن برای تبلیغات کلیکی گوگل

شرکت های بزرگی دستگاه لیزر که به صورت مداوم مبالغ زیادی را صرف تبلیغات در گوگل می کنند همواره در‌پی باصرفه سازی تبلیغات خود می‌باشند . آنان بعداز هر بار اجرای کمپین های تبلیغاتی خویش , به تحلیل و نظارت مقدار کلیک ها و نرخ تبدیل تبلیغات میپردازند و کارایی می کنند برای کمپین بعدی خود , عملیات با صرفه سازی را انجام دهند .

چون به هر مقدار که تبلیغات باصرفه شده باشد , به همان ترازو هزینه ای که تبلیغ دهنده دستگاه لیزر بایستی برای دریافت کلیک پرداخت نماید دستگاه لیزر کمتر خواهد بود و طبیعتاً بازدهی و سودی که از تبلیغات خود خواهد داشت به مراتب بیشتر از حالتی است که‌این متن ها بهینه سازی نشده باشد .

پس با باصرفه سازی تبلیغات خویش میتوانید مخارج تبلیغات را کمتر کرده , CTR را ارتقاء داده و در نهایت امتیاز کیفیت تبلیغ &# دستگاه حکاکی لیزری Score ) خود را به حد بالاتری برسانید . این نکته را مجدد یاد‌آوری میکنیم که به هر اندازه امتیاز کیفیت تبلیغ ( Quality Score ) بالا باشد , به همان مقدار هزینه ای که برای هر کلیک دستگاه لیزر پرداخت می‌کنید کمتر خواهد بود و دستگاه لیزر در نهایت تبلیغات بازدهی بهتری برای شما خواهد داشت .کمپین‌های شبکه‌ی بینگ یاهو ( Yahoo Bing )
گران قدر ترین مزیت بهره از این کانال این است که در بینگ , همواره تبلیغات شما دو برابر در معرض روءیت کرد قرار می‌گیرید , یعنی دستگاه لیزر هم در بینگ و نیز در یاهو اکران داده می شود . واجب وجود ندارد برای کمپین خود در‌این شبکه دستکم دارایی ای را در نظر بگیرید , چون صرفا برای تبلیغاتی که روی آن‌ها کلیک میگردد هزینه میپردازید .

مروری بر تلاش شبکه‌ی بینگ یاهو است :

تبلیغات شما نیز در بینگ و هم در یاهو دیده میگردند
با میلیون ها کاربر رابطه برقرار می‌کنید

مخاطبان خود را توسعه و گسترش می‌دهید

بودجه ی خویش را افزایش می‌دهید

ثبت‌نام بدون‌پول است
حداقل بودجه ضروری نیست
تنها هنگامی هزینه می‌پردازید که روی تبلیغ شما کلیک شده باشد

در یافتن مشتریان نو محدودیت مکانی نیست

نیز به‌صورت بین المللی و نیز به‌صورت محلی تبلیغات میکنید
در هر مملکت یا شهری به مشتریان دست پیدا می‌کنید
حتی‌در مکآن‌های دور از تجارت شما نیز مخاطبانی پیدا می کنید

تبلیغات در موتورهای کاوش گر بسیار آسان‌تر انجام می شود

به‌راحتی تبلیغات خویش را از گوگل ادوردز به تبلیغات بینگ منتقل می کنید

شبکه‌ی بینگ با فراهم کردن قابلیت منتقل کردن کمپین‌های تبلیغاتی از گوگل ادوردز به تبلیغات بینگ , پروسه‌ی ایجاد حساب را از روش سه قدم معمولی ی زیر آسان‌تر مینماید :

برای استارت تبلیغات در بینگ , به حساب مایکروسافت خود وارد گردید ( یا ثبت‌نام فرمائید )
گزینه‌ی Import from Google AdWords را گزینش کنید
اطلاعات کمپین خویش را از گوگل ادوردز وارد کنید و کمپین موردنظر خود را تعیین نمائید
تبلیغات در بستر تبلیغاتی دستگاه لیزر بینگ فراوان مشابه به گوگل ادوردز است . هرچه کلیدواژه‌ها و تبلیغات شما با کلمات کاوش شده بوسیله کاربران , مرتبط خیس باشند , دستگاه لیزر رتبه‌ی تبلیغات شما , ترازو دیده شدن در اینترنت و احتمال کشف کردن تبلیغات شما توسط کاربران , فراتر میرود .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *