پیج رنک در دستگاه لیزر و طرز ارتقاء آن‌ها ( ابزار دستگاه لیزر )

ر این پس میخوایم با ابزار دستگاه لیزر بیبشتر آشنا بشیم بدانیم از نگاه دستگاه لیزر و ابزار دستگاه لیزر تارنما ما در چه وضعیتی می باشد و از این ابزار برای برسی تارنما و خوب تر شدن دستگاه لیزر وب سایت خویش از حیث دستگاه لیزر اکثر استفاده کنیم
Moz Rank چیست؟

moz - rank

میزان محبوبیت تارنما از عدد ۱ تا ۱۰ است . با توجه به ترازو محبوبیت دامین دستگاه لیزر و محبوبیت صفحه های اینترنت برای هر صفحه ای دستگاه لیزر عددی را مشخص و صریح میسازد و سود پیوند های بازگشتی از دیگر صفحه های اینترنت را مشخص می نماید .

مولفه های موثر بر Moz Rank

۱٫ عنا وین صفحه های

۲٫ محتویات دارای ربط

۳٫ لینک و پیوند های فرنگی و تارنما های دیگر

۴٫ لنگرهای متنی یا این که به عبارتی به عبارتی برچسب هاُ
Compete دستگاه ایران روتک لیزر - Compete - Rank

عددی است که اندازه بازدید های ورودی وب سایت شما را سناریو میدهد فقط برای تارنما های وسیع کاربرد دارد و صرفا به طور بدون واسطه با الکسا رنک ( Alexa Traffic Rank ) مرتبط است . کامپیت رنک مقدار ترافیک واقعی تارنما را سناریو می‌دهد . اندازه کامپیت رنک ازحدود ۵ میلیون تا ۱ میلیون هست و هر چه پایین خیس باشد خوبتر است , بازدید های تکراری تاثیری بر آن ندارد .

Alexa Traffic Rank

واحد سنجش محبوبیت وبسایت را از روی اندازه ترافیک مصرف ها دستگاه لیزر و تعداد بازدید ها نمایش می‌دهد , لغات اساسی باعث ساخت ترافیک روی وبسایت دستگاه لیزر گردیده اند رو نمایش می‌دهد , معین کردن اینکه بیشترین بازدید ها کدام وب سایت بوده است و وب سایت شما برای کدوم حیطه جغرافیایی است .
الکسا رنک خلاف پیج رنک جايگاه پایین تری داشته باشد خوب تر است و واحد سنجش محبوبت سایت دستگاه لیزر شما بیش تر است .
عوامل مفید بر الکسا رنک

۱٫ اسم دامنه اینترنتی

۲٫ عبارات حساس زمینه جستجو دستگاه لیزر

۳٫ تعداد لینک ها

۴٫ تبلیغات سایت

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *