تنظیمات اول دستگاه لیزر

مرحله بعدی درخصوص نویسندگان دستگاه لیزر متعدد میباشد باید جلو بریم و جواب منفی به این مورد بدیم چون اصولا یک نفر تالیف کننده داریم , تراز بعدی به ما اذن می ده وبسایت رو به کنسول جستجوی گوگل متصل کنیم . این موضوع به پلاگین اذن می روستا خطاها رو در کنسول جستجوی گوگل fetch کنه و اون ها رو در داشبورد دستگاه لیزر وردپرس نشون بده . این مورد دوچندان موءثر هست زیرا من هیچ وقت وارد کنسول جستجوی گوگل نمی احساس . بدین ترتیب دیدن مشکلات در داشبورد وردپرس مضاعف مفیده نوع مشکلات ممکنه مواردی مانند خطای نوشتاری در یکی از پیوند های پست باشه . براین اساس فعلا دستگاه لیزر به کاغذ 404 لینک می روستا . این تجربه خیر و خوبی برای کاربر نخواهد داشت .

گوگل به محض اینکه متوجه این مورد بشه خطا رو نشان خواهد اعطا کرد . دفعه بعد هنگامی که وارد وب سایت خود شدید متوجه اعلانی از طرف افزونه خواهید شد . توصیه می‌کنم دستگاه لیزر اینکار رو انجام دهید چیزی که می بایست به اون دقت داشته باشید اینه که بایستی وب سایت شما در کنسول جستجوی گوگل تثبیت شده باشه تا بتونید در‌این سطح اون رو متصل کنید .

اینجا کنسول جستجوی گوگل منو می بینید . میبینید که من سایتم را به اون طولانی تر کردم . وقتی که به فهرست وبسایت هایی که بایستی به اون متصل شید نگاه می‌کنید , چیزی که اکثر دستگاه لیزر افراد اعم از خود اینجانب در گیر خطا می شن اینه که ورژن های www و غیر WWW تارنما های متفاوتی می باشند . کنسول جستجوی گوگل دستگاه لیزر هم به این قضیه توجه می کنه . همین زمینه در باب HTTP و HTTPS وجود داره بدین ترتیب در‌صورتی‌که وب سایت شما بر روی HTTPS WWW تهیه و تنظیم شده باشه مطمئن باشید که در کنسول جستجوی گوگل هم همین طوره تارنما ما به طور HTTP است , براین اساس می بایست اطمینان حاصل کنم که وب سایت من از گزینه HTTP سود می‌کنه . خوب هم اکنون اذن بدید این مورد رو تهیه و تنظیم کنیم . اینجانب بر روی آیتم Allow کلیک میکنم و این کد رو در باکس کپی خواهم کرد . آنگاه پروفایلی که با نشانی منطبق است رو انتخاب خوا‌هیم کرد .


بخش بعدی فقط جنبه زیبایی داره . ما فقط اون رو انجام می دیم به احتمال زیاد تیتر سایت رو وارد نموده اید , دستگاه لیزر در حالتی که می خواید اون رو تغییر و تحول بدید در این سطح می تونید اینکار رو انجام بدید . می تونید جداگانه کننده رو تغییر و تحول بدید . در غایت چیزی که زیاد چندان اهمیت ندارد اینه که جداگانه کننده شما در صفحه نتایج کاوش وجود داشته باشه . عالی به پیش می ریم ما کار خودمون دستگاه لیزر رو انجام دادیم تونستیم همه پیکربندی اساس که برای وبسایت خودمون نیاز داشتیم رو تنظیمات کنیم . بر روی مورد close کلیک میکنم و به منطقه ادمین بر میگردم &# دستگاه لیزر روتک ;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *