تبلیغات دستگاه لیزر در رسانه‌ی اجتماعی

ایران روتک حساس دستگاه لیزر از تبلیغات این است که با مشتریان بالقوه در جاهای مختلفی که حضور دارا هستند , مثل شبکه های مردمی ( فیسبوک , توییتر و لینکداین , امروزه فعالیت بالای یوزرها ایرانی در اینستاگرام و تلگرام ) رابطه برقرار کنیم . بستر تبلیغاتی هر مورد از شبکه‌های‌مردمی , به شما این قابلیت دستگاه لیزر را می‌دهد که مخاطبان خویش را از جنبه های مردم شناختی , مکان جغرافیایی , علایق , اخلاق و رفتار , هشتگ ها , دستگاه لیزر محصولاتی که ترجیح میدهند و غیره , آیتم انگیزه قرار دهید .

تبلیغ دهندگان می‌توانند دسترسی به مشتریان بالقوه و نرخ کلیک مارک خود را با تبلیغات در رسانه‌ی دستگاه لیزر اجتماعی توسعه و گسترش دهند . جالب است بدانید که نرخ کلیک دستگاه لیزر در تبلیغات فیسبوک ۸٫۱ برابر , و تبلیغات موبایلی ۹٫۱ برابر طولانی تر از تبلیغات عادی اینترنتی است .

توییت های تبلیغاتی در توییتر هم نتایج امیدوار کننده ی نرخ بازدید میانگین لابه لا ۱ تا ۳ درصد را نشان داده اند . این میزان در مقایسه با تبلیغات بنری عادی دوچندان فراتر است .


تصویر تحت نشان دهنده ی یک صفحه‌ی فرود تبلیغاتی در توییتر است :

صفحه‌ی فرود

تبلیغات فیسبوک به شما این زمان را میدهد که کاربران را بر پایه ی مکان , سن , جنسیت و علایق آنها مورد انگیزه دستگاه لیزر قرار دهید . این سطح از طبقه بندی دستگاه لیزر برای تبلیغ دهندگان زیاد با فایده است زیرا به آنها اجازه میدهد که تبلیغات خویش را برای کاربرانی که احتمال تبدیل آن‌ها طولانی تر است , به اکران بگذارند .

تبلیغات فیسبوک این چنین کار مینماید :

چطور با مخاطبانی مواجه شویم که به تجارت دستگاه لیزر ما علاقه دارند

از برگه فیسبوک خود برای استارت استفاده فرمائید
درخصوص آنچه میخواهید برای آن تبلیغ نمایید اطلاع دهید
مخاطب تبلیغات فیسبوک خویش را گزینش نمائید
میزان دارایی ی تبلیغات را تعیین فرمائید و نتایج را پیگیری فرمایید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *