دستگاه لیزر

رتبه بندی دستگاه لیزر کسب و کارهایی که بیرون از محدوده ارگانیک شهر قرار دارا‌هستند , به شدت ارتقاء کرد .

اوایل همین سال در زمینه ی مشکلی نوشتم که ما سئوکاران محلی مواجه ایم و آن این که در‌صورتی‌که یک کسب و عمل خارج از محدوده طبیعی شهر باشد , برای هر عبارات کلیدی دستگاه لیزر که اسم آن شهر را داشته باشد , به صورت دور از شوخی در رتبه بندی به خلل خواهند خورد . با توجه به نقشه گوگل , این کسب و عمل &# سایت دستگاه لیزر ; از نگاه فنی ” حتی جز شهر دستگاه لیزر نیز محسوب نمیشود .

پس از این آپ دیت رسانی , کسب و کارهای این چنینی , افزایش عظیمی در سکو بندی های محلی خود داشتند . در اینجا یک نمونه می آوریم .

Direct Inspections شرکتی در ساراسوتا است که به تازگی از من مشاوره گرفتند . آن‌ها حقیقتا می خواستند برای لغت ها اصلی دستگاه لیزر مانند “ home inspector Sarasota ” رتبه بگیرند . آنان بیرون از مرزهای ارگانیک ساراسوتا بودند و از حیث فنی به منطقه ای مربوط می شدند که اراضی گُلف گِیت نامیده می شد . و مانند خیلی دیگر از این موارد , آدرس پستی دستگاه لیزر آن ها نیز در ساراسوتا است .

در ۶ آگوست , درجه بندی محلی آن‌ها برای “ Home Inspector Sarasota ” ۳۱ بود و اینجانب به‌تدریج داشتم به‌این نتیجه می رسیدم که فارغ از یک آدرس در باطن محدوده طبیعی شهر , جايگاه بندی برای کلمات حیاتی مثل این باعث افت بخش اعظم بود . همگی ما تعداد زیادی از این مشتری ها داشته ایم و دیده ایم که حتی بعد از سالیان انجام شغل های درست و دلخواه , درجه بندی محلی آنان برای چنین لغات اصلی اصلا حرکت هم نمی خورد .

بعداز آپدیت رسانی , درجه بندی آن ها به رده ۱۰ رسید ( آری , ۲۱ جایگاه ارتقاء پیدا کرد ) . دقیقا همین الگوهای یکسان برای کلیه کسب و کارهای دیگری که پیگیری می کردیم رویداد .

گوگل دیگر مبتنی بر آدرس و وابستگی ( affiliation ) غربال می نماید .

پیش از این , اغلب یک فیلتر محلی که روی نتایج محلی اعمال می‌شد پروفایل هایی که شماره گوشی تلفن یا دامنه های شبیه را به اشتراک دستگاه لیزر نهاده بودند فیلتر می‌کرد .


به عنوان مثال , ممکن است یک دفتر کار فیزیوتراپی داشته باشید که سه لیستینگ غیر وابسته برای هرمورد از پزشکان و سپس یک لیستینگ برای خود داشته باشد . این پروفایل های مستقل همگی به یک وبسایت پیوند می گردند و از یک شماره گوشی تلفن نیز بهره می نمایند . معمولا , تنها یک یا این که دو تا از این ها در نتایج محلی نشان داده می‌شوند , و سایر فیلتر میشوند .

البته دلیلش هم مشخص و معلوم است , چون گوگل به صورت منظم محتوای تکراری را فیلتر می کند , و نشان دادن نتایج شبیه از یک شرکت به هزاران کاربر , لزوما خیلی به درد کاربران نمی‌خورد . وقتی دارید یک دندانپزشک جدید را کاوش میکنید , آیا حقیقتا میخواهید اسم یک دفتر کار را تعدادی بار ببینید؟

پس از این آپ تو دیت رسانی , شاهد این بودیم که اکثری از موسسه ها با اعتنا به اینکه آدرس کمپانی با لیستینگ دیگری در به عبارتی رده شبیه ( به عبارتی مدل کسب و عمل ) است , غربال می گردند . در اینجا یک نمونه می آوریم .

شما عبارت “ personal injury attorney palmdale ” را کاوش می کنید و ۱۶ فیض در Local Finder نشان داده میشود . دستکم پنج لیستینگ وجود دارد که نشانی آن کالیفرنیا , پالم دیل , خیابان ۱۰۰۸ W باشد , که همه آنها وکلای صدمه شخصی دستگاه لیزر می باشند . اینک دستگاه لیزر , یکی‌از آن ها در Local Finder نشان داده میشوند و چهارتای دیگر فیلتر میگردند :

Stefyan Law Firm – نشان داده شده

DeVille Law Group Inc – غربال شده

iAccidentLawyer – فیلتر شده

Nadrich & Cohen – فیلتر شده

Wilshire Law Firm – غربال شده

Broland در انجمن محلی جستجوی محلی خاطر نشان کرد در شرایطی‌که شما صرفا بر روی نقشه در Local Finder پاره ای زوم نمائید میتوانید لیستینگ های غربال شده را ملاحظه کنید . زمانی من برای این کوئری این عمل را انجام دادم , ۶۱ فیض بدست آمد – و اکثر نتایج فیلتر شده ای نیز که در بالا به اشاره کردم نیز سناریو داده شدند .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *