#26 فراگیری ساخت فایل ایمپورت قابل فایده مجدد در افزونه یوست دستگاه لیزر

قابلیت دستگاه لیزر دیگه ای وجود داره که اکثرا برای کاربرانی به کار می‌ره که سایتی رو برای مشتریان خودشون تولید می‌کنن . ما وقتی رو برای تهیه و تنظیم کلیه این پیکربندی دستگاه لیزر صرف کرده ایم , ما می تونیم این پیکربندی رو اکسپورت کنیم , یه خرده اون ها را پاک کنیم و آن گاه اون ها رو در هر وبسایت دستگاه لیزر دیگه ای که بر روی آن عمل می کنیم ایمپورت نماییم . مجبور نیستید به ویزارد خوشامد گویی همانند پیکربندی هایی که انجام دادید , برید .


اذن بدید به نصیب Yoast و بعد از آن ابزار بریم و آن گاه بخش ایمپورت و اکسپورت رو محاسبه کنیم . اذن بدید دستگاه لیزر محرمانه به قسمت اکسپورت بزنیم بعد از آن بر روی مورد دستگاه ایران روتک لیزر setting کلیک نماییم . بعداز انجام اینکار می تونیم به شیوه خودمون ادامه بدیم و اون رو باز کنیم . می تونیم اون رو Unzip کنیم . باید بتونید فولدر settings . ini رو ملاحظه کنید . می تونیم این فایل دستگاه لیزر رو با قابل انعطاف افزارهای ویرایشگر کد باز کنیم .

اینجانب قصد دارم از نرم افزار Sublime Text به کار گیری کنم . اکنون اندازه فونت رو بخش اعظم کردم به همین حافظه نوشته بیشتر قابل خواندن میباشد . ولی مضاعف نیز طولانی دستگاه لیزر نمیباشد کافیست مقداری اون رو تغییر‌و تحول بدیم . به این ترتیب می‌تونیم هر جور تنظیمی رو تمیز کنیم که صرفا مربوط به به این تارنما می باشد . می تونیم مواقعی مثل ورژن رو نگه داریم . در خط ششم می تونیم لوگوی سایت دستگاه لیزر رو ببینیم . در خط هفتم اسم اون قرار داره اسم شرکت یا این که فرد که می‌تونید اون رو نگه دارید . اما اگه فقط با این مجموعه دستگاه لیزر عمل می‌کنید ; ما این ها را تمیز خواهیم کرد .

نام سایت در خط چهاردهم . اجازه بدید جلو بریم و اسکرول کنیم ما قصد داریم کلیه موردها اجتماعی رو تمیز کنیم . مواقعی مانند اینستاگرام فیس بوک و کلید رابطه صورت بوک این ها خطوط 121 تا 123 هستن و تعدادی مسئله دیگر مثل نشانی پینترست در خط 131 توییتر و هر چیز دیگه ای که اینجا دارید می تونیم تغییرات رو ذخیره کنیم .

دفعه آن گاه که افزونه Yoast رو نصب میکنید لازم نیست ویزارد نصب رو دنبال نمایید , در عوض می تونید این دستگاه لیزر پوشه رو به یاری نرم افزار ایمپورتر , ایمپورت نمایید و بخش اعظم تنظیمات برای شما انجام خواهد شد . هم اکنون برای این‌که نشون بدیم فرآیند ایمپورت کردن چطور فعالیت می کنه قصد دارم اون رو فشرده کرده و به فولدر ZIP تبدیل کنم و بعد از آن اون رو ایمپورت کنم .

زیر بخش Yoast seo ابزار , اکسپورت و ایمپورت تب Import settings رو ملاحظه کنید . پوشه رو گزینش فرمائید , فایل ZIp وجود داره , اون رو ایمپورت نمائید . به یاری این گزینه , کلیه تنظیمات ایمپورت می شه . در‌حالتی که می خواید فایلی که در این درس تغییر تحول دادم رو ببینید , می تونید فایل تمرین قابل دانلود رو ملاحظه کنید .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *