چگالی کلمه ها با اهمیت دستگاه لیزر

باید چگالی لغت ها مهم دستگاه لیزر را حدود 1 . 5 درصد با ترکیبی از کلمات اساسی LSI نگه دارید . ولی به یاد داشته باشید که فرمول جادویی برای چک چگالی کلمه ها مهم نیست . کلمه و واژه اساسی حیاتی خویش را یکبار در پاراگراف ابتدا مورد استفاده قرار دهید و یکبار دستگاه لیزر دیگر آن را در پاراگراف آخر تکرار نمائید . همچنین این واژه را هر جایی که تامل کردید نیاز است , در نوشته مورد به کار گیری قرار دهید , ولی زیاده روی نکنید .
5 . متا تگ ها

برای هر پستی که در وبلاگ خود می‌نویسید می بایست توضیحات متای مرتبط و منحصر به شخصی به آن اضافه نمائید . باید از عبارات با اهمیت دستگاه لیزر انگیزه خویش در توضیحات متا &# سایت دستگاه لیزر ) فایده کنید , اما از زیاده روی و افراط در اینکار بپرهیزید . موتورهای جستجو توضیحات زیر عنوان را معمولا با توجه به کلمه کلیدی کاوش شده از نوشته صفحه تعیین میکنند . متن توضیحات برای ارتقا نرخ کلیک روی لینک وبسایت شما در موتورهای کاوش مضاعف اصلی است . باید توضیحات متا را کاربرپسند بنویسید که معنادار و به پست مرتبط باشد . در خصوص عبارات دارای اهمیت متا , گوگل صریحا دستگاه لیزر بیان نموده است که اهمیتی به آن نمی‌دهد . البته موتورهای جستجویی همچون بینگ هنوز بدین مسئله اهمیت می‌دهند . بیانیه قانونی گوگل در زمینه ی کلمات حیاتی متا را در ویدئوی دستگاه لیزر زیر مشاهده می کنید :

ابزار ساخت متاتگ برای تولید متاتگ‌های ما یحتاج سایت‌تان به دستگاه لیزر شما یاری می‌نماید .
6 . تصاویر :


باصرفه سازی تصویر یاری زیادی در جذب ترافیک از جستجوی تصاویر می نماید . لغات اساسی در عنوان یا این که Title تصویر دستگاه لیزر و نوشته Alt به پست وبلاگی شما امداد می‌نماید بهینه‌تر و هدفمندتر باشد . اما حیاتی خیس از همگی این است که تصویر قادر است تعامل کاربران را درپی داشته باشد . هرچقدر کاربر شما تعامل بیشتری با وبسایت داشته باشد , اضافه در آن حضور دستگاه لیزر خواهد داشت و همین امر موجب افزایش مرتبه کلی سایت می گردد . البته یک نکته قابل توجه موجود است که بایستی به آن دقت داشته باشید . تصاویر با حجم فراوان شاید سرعت لود وبسایت را کندتر کنند . داشتن سایتی که سرعت دستگاه لیزر بار گذاری پایینی داراست , سبب افت درجه تارنما در گوگل می‌شود . به این ترتیب زمانی که می خواهید چهره یی را در سایت خویش به عمل ببندید مسلما موارد ذیل را مدنظر داشته باشید :

تصاویر را فشرده نمایید .
از پلاگین کش کردن استفاده فرمائید .
از CDN استفاده نمایید .

برای این‌که اطلاعات بیشتری درخصوص افزایس سرعت سایت خود داشته باشید مقالات ذیل را آنالیز نمایید :

با کمک ابزار بررسی سرعت بار گذاری تارنما میتوانید زمانه لود هرمورد از تصاویر و همچنین دیگر فایل‌های مو جود در صفحه ها تارنما خود را مشاهده و بررسی نمایید .

برای بهینه سازی و کاهش سایز تصاویر از وبسایت tinypng . com سود فرمائید .

7 . تعداد لغت ها هر پست

پست های وبلاگی که عبارات زیادی ندارند معمولا در موتورهای کاوش سعی نیکی ندارند . این مسئله به این یاد است که چنین پست‌هایی به نظر توشه ارزشی کمتری دارند و از نگاه اشخاص کمتر آموزنده هستند . البته استثناهایی نیز دراین مورد موجود هست . البته به طور کلی , در بلاگ های داده ها محور ساخت پست هایی با حداقل 500 کلمه تماما استاندارد است . مدام بهتر است مطالب شما تماما آموزنده باشند و بتوانند اطلاعات کافی دراختیار کاربران قرار دهند . این مسئله علی الخصوص وقتی صحت دارد که بخواهید لغات حیاتی با رقابت بالا را هدف قرار دهید .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *